Moderatorii va raspund (discutii libere)

Discuție în 'Întrebări' creată de BlooM, 10. Iun 2008.

Distribuie această pagină

1. AladinMAD

AladinMAD member

As dori sa stiu de e permis Co-player? Un cont cu co players e 24/7 online eu ca un jucator singur pe cont e greu sa tin pasu cu un cont ce e non stop sau farmeaza 100k de sate pe zi (iti paralizeaza degetu dupa numa 2 zile :)

2. AladinMAD

AladinMAD member

A luat vacanta toti admini ? As dori sa stiu argumentele de ce e permis co players

3. rakanishu

rakanishu admin Forum Team

Genul acesta de intrebari se pun la suport, moderatorii raspund la intrebari legate de forum, nu de joc.

4. AladinMAD

AladinMAD member

Am postat aici ca sa fie public si sa putem dezbate cu argumente pro sau contra. Acesta schema cu co-player ofera un avantaj onorn fata de acei jucator ca joaca doar un jucator pe cont.

Nu mi se pare normal sa joace 2 sau mai mult pe un cont, oferiti un avantaj mult prea mare celor cu co player

5. Black is Back

Black is Back member

Eu ,daca sunt ateu de ce trebuie ca trupele mele sa sufere pagube enorme ? Pai cine le conduce in lupta ? Biserica sau eu ? Daca le conduc eu ,de ce mai trebuiesc influentate de biserica ? Si ce biserica e aia fara cruce deasupra ca daca trupele mele se lupta cu trupele altui ateu,cred necredinciosii aia ca e ditamai bordelu . E ca pe vremea cruciatilor ,toti ateii mergeau la razboi ca asa vroiau cardinalii lu papa . Ce, eu sunt Gigi Becali sa făt biserici cum fata iepuroaica ? Si de ce nu e nicio catedrala ,macar pe cateun K !? Da-le dracu de biserici, mai facem si spitale ca ostasii nu se vindeca cu rugaciuni ci cu pastile .

6. Gabyy89

Gabyy89 Clone Wars

Mah cioroi, asta era cel mai interesant topic odinioara, cand ne varsam sangele clonelor pe aici in diverse razboaie , dar totul s-a dus... totusi nu pot sa nu observ faptul ca ai postat fix de ziua mea, si nu mi-ai zis si mie un amarat de "la multi ani, mah cioara" :))

on : ce faceti bai moderatorilor? care mai sunteti?:D

7. alex02dsa

alex02dsa Moderator Forum Team

8. Gabyy89

Gabyy89 Clone Wars

doar tu?
    ia sa imi depun eu cv-ul, ca si asa sunteti toti niste inactivi, in frunte cu raka :))

9. alex02dsa

Doar eu, nu e suficient?!
    Nu stiu despre ce vorbesti :p mult success cu cvul!:D

10. droL

droL member

Salutare , cu cine vb și eu ca am făcut un tiket și nu mi-a răspuns nimeni . Am probleme cu push notifications pe iOS 13.1.2, nu funcționează deloc . Multumesc și o seara buna :)

11. alex02dsa

Vi s-a raspuns

12. karlos

karlos member

Eu o sa adresez o singura intrebare. Cum e posibil ca ticketul facut unui admin sa fie solutionat tocmai de cel in cauza?

13. Dicsie

Dicsie Banned In Vacanta

Ai câștigat la Loto :d

14. alex02dsa

Nu are legatura cu forumul.