Moderatorul preferat

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cred ca Ingerasa a jucat in lumea clasica, era candva intr-un trib aliat sau chiar cel in care as fi fost eu, dar poate gresesc, este posibil sa fie aceeasi persoana, ca moderator pe forum si jucator in joc.
Ingerasa - o persoana foarte buna si merituoasa.
 

DeletedUser8343

cred ca Ingerasa a jucat in lumea clasica, era candva intr-un trib aliat sau chiar cel in care as fi fost eu, dar poate gresesc, este posibil sa fie aceeasi persoana, ca moderator pe forum si jucator in joc.
Ingerasa - o persoana foarte buna si merituoasa.

Merci frumos de aprecieri :)
Am fost in Omerta multa vreme iar acum am ramas in Just ...nu am idee cand o sa ma reintorc sa joc activ de pe contul meu pe clasica..dar va veni si ziua aceea.
 

DeletedUser

chestia e ca eu nu am nici-un moderator preferat toti sunt..... nu completez ca-mi iau ban oricum cred ca-mi iau oricum asa ca eu macar nu am teama de ban cum sunt altii postez ce vreau cand am chef
 

DeletedUser17308

re

am votat Lord Adex.. dar daca puteam sa mai votez o persoana ea era Alizeea :p
 

DeletedUser

Eu ias vota pe toti dar nu se poate ... il votez pe Jackass20 , ca sa ma refansez ca l-am votat din greseala la cei mai antipatici moderatori ...


Felicitari pentru cei mai buni moderatori lui Jackass20, Lamine , Takeshi Tikano , JustMe88 , Lord Adex, John Milton si PUSKI-ILIE ( din punctul meu de vedere ).

.. oare de ce pentru ceilalti pare a fi invers ?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus