Moderatorul preferat

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu facetzi un topic, shi pentru adminii preferatzi ? :D
Ar fii interesant :p, rumy ar avea votul meu :).
 

DeletedUser

Eu nu-l consider pe BlooM un moderator iesit din comun. Il respect pt. nuele initiative din jocul real, dar ca moderator nu mi se pare asa de tare.
Mi se pare ca BlooM ne cam ameteste. Una e sa dai o explicatie si alta e sa ametesti cititorii cu posturi lungi pt. chestii marunte.
Ma rog... Nu e rau nici BlooM. Cred ca e cel mai activ.
Pe o scala de la 1 la 10, cu multa indulgenta, ii dau un 7

P.S.: Stiu, am vorbit ca un profesor...:D
 

DeletedUser

Mdea... Acolo e altceva. Nu uita! Aici e Romania!!! Deja a inceput sa se faca atata panarama... Sa luam ca exemplu acest topic. Cel care l-a inceput nu are niciun interes sa afle ce cred ceilalti despre moderatori. De fapt, acest topic e un "mar al discordiei" prin care nimeni nu reuseste altceva decat sa se faca neplacut de altii si sa faca moderatorii care nu-s votati sa le caute nod in papura. Ma rog...
Ca sa ma intorc de unde-am inceput, suntem in Romania si aici se poate face panarama pe absolut orice.
 

DeletedUser523

Mdea... Acolo e altceva. Nu uita! Aici e Romania!!! Deja a inceput sa se faca atata panarama... Sa luam ca exemplu acest topic. Cel care l-a inceput nu are niciun interes sa afle ce cred ceilalti despre moderatori. De fapt, acest topic e un "mar al discordiei" prin care nimeni nu reuseste altceva decat sa se faca neplacut de altii si sa faca moderatorii care nu-s votati sa le caute nod in papura. Ma rog...
Ca sa ma intorc de unde-am inceput, suntem in Romania si aici se poate face panarama pe absolut orice.

eu am scris clar ce doresc cand am deschis acest topic, oare nu esti tu prea pesimist si cauti imediat nod in papura sau sa agiti spiritele degeaba?
 

DeletedUser

BlooM e corect,harnic,un pic prea didactic.(iau avertisment pentru asta?)
lamine,direct,corect,uneori un pic prea taios.
Asfaloth e preferata mea.Are atat de mult umor.Macar daca te pune cineva la zid,sa o faca cu zambetul pe buze:)

Subscriu ! :)

Oare luam amandoi avertisment acum?:eek::D:confused::eek::D:eek::rolleyes:
 

DeletedUser184

uneori o parere sincera poate duce la schimbarea mentalitatii cuiva..nimeni nu primeste avertismente aici - atat timp cat nu se depaseste limita bunului simt. totul se rezuma la niste pareri fata de niste persoane care au o responsabilitate pe acest forum si care sigur doresc sa fie liniste si nu scandal :D
pana acum castigator la voturi este bloom - keep it up :p
 

DeletedUser

13.gif
Voi nu sunteti normali...no offence..
Si ca sa va aduceti aminte ca exista si alti moderatori...check this:

carmi a spus:
Moderatori forum :

Dave, lamine, andi69, Asfaloth, talibanul, BlooM
 

DeletedUser

Simavo nu e mod.

Cu regret, trebuie sa o spun ca nu vom mai avea noi mod ca ciuly.
Desigur, Denisa, Bloom, lamine sunt mods de rasa, dar ciuly..ciuly avea acel ceva...iti ingheta sangele in vine cand citeai un post de-al lui.
 

DeletedUser

dar ciuly..ciuly avea acel ceva...iti ingheta sangele in vine cand citeai un post de-al lui.

ciuly si "mitraliera" lui...sincer, desi am avut unele mici "intepaturi" cu el din postura de jucator, si warnuri primite de la el ;) ramane totusi moderatorul meu preferat din acest forum.

Asta ca sa fiu ontopic .
 

DeletedUser

Simavo nu e mod.

Cu regret, trebuie sa o spun ca nu vom mai avea noi mod ca ciuly.
Desigur, Denisa, Bloom, lamine sunt mods de rasa, dar ciuly..ciuly avea acel ceva...iti ingheta sangele in vine cand citeai un post de-al lui.

pai nu tu ai zis ca suntem la offtopic?
 

DeletedUser

Ciuly (ex) = prea drastic
Bloom = prea partinitor
Lamine = prea absent
restul = foarte absenti
Singurul = Dave, prezent in discutii, dar destul de corect sa-si faca aparatia doar cand e nevoie
Just my opinion ! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus