Moderatorul preferat

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Ei bine stim cu totii ca pe majoritatea moderatorilor/adminilor nu-i suportam DAR avem moderatori/admini preferati:confused:Sunt chiar curios sa aflu daca exista moderatori/admini placuti si respectati de jucatorii pe care ai modereaza/administreaza;)
Am sa incep eu:
moderatorul meu favorit este BlooM pt k isi indeplineste datoria f bine si imediat reactioneaza la un topic neadecvat si il muta la locul potrivit sau il inchide, dupa caz;)!
 

DeletedUser

si mie imi place tot bloom...mi se pare calm...stie sa reactioneze bine...nu mi place ca prea pune regulamentul in fata... mai dur mi se pare dave chair daca nu am vazut niciodata un post scris de el...ma sperie mai mult avataru:D:D
 

DeletedUser

eu ma prezint la raport cu 3 moderatori ce mi se par cei mai buni in ce fac si care au prezenta de spirit pe forum

Domnisoara Asfaloth ( the legend keeper )
Talibanul ( achmed himself)
si Lamine ( infamul)

ps: rockgirl here ... postu de la ovi mai tarziu probabil daca vede topicu:)
 

DeletedUser

moderatorul meu preferat este BLOOM, faptul ca a fost diplomat in tribul haita, ii da un avantaj :D. Pe forum vad ca face treaba buna, oricum shtie ca pericolul este aproape :D. De aceea cred ca ma supravegheaza mare parte din timp :rolleyes:.

Ar mai fii lamine, imi place, ca e scurt shi la subiect, nu ne abureshte cu toate explicatziile. Ishi face treaba cu calm, din cate mi-a povestit rock e un om de nota 50 :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru ca tocmai studiam acest topic, ovidix, daca-mi permiti, o mica specificare.
Ce este in joc, este in joc.Forumul e forum. Nu le amesteca cum nici eu nu o fac.Verifica actiunile mele in calitate de moderator si iti vei da seama, o poti intreba pe xena 07 cine i-a dat ultimul warn.
Asa ca aluziile la faptul ca te-as verifica in mod special datorita faptului ca tu esti membru Legio si eu am fost membru H@it@ le consider nule si neavenite.
Pana si prietena ta care e banata, poate confirma ca ambele warnuri sunt primite corect, conform regulamentului.
 

DeletedUser

Pentru ca tocmai studiam acest topic, ovidix, daca-mi permiti, o mica specificare.
Ce este in joc, este in joc.Forumul e forum. Nu le amesteca cum nici eu nu o fac.Verifica actiunile mele in calitate de moderator si iti vei da seama, o poti intreba pe xena 07 cine i-a dat ultimul warn.
Asa ca aluziile la faptul ca te-as verifica in mod special datorita faptului ca tu esti membru Legio si eu am fost membru H@it@ le consider nule si neavenite.
Pana si prietena ta care e banata, poate confirma ca ambele warnuri sunt primite corect, conform regulamentului.

total de acord cu tine bloom dar dragul meu esti offtopic purtati discutiile in doi pe privat promit ca nu iti raspund eu
 

DeletedUser

total de acord cu tine bloom dar dragul meu esti offtopic purtati discutiile in doi pe privat promit ca nu iti raspund eu

Offtopic = a nu posta referitor la subiectul respectivului topic sau pe marginea acestuia

Postarea mea e referitoare la motivele lui ovidix pentru care as fi "moderatorul lui preferat", deci ontopic.
Si in plus, sunt sigur ca ai sesizat diferenta, a fost postare in calitatate de moderator.
 

DeletedUser

Offtopic = a nu posta referitor la subiectul respectivului topic sau pe marginea acestuia

Postarea mea e referitoare la motivele lui ovidix pentru care as fi "moderatorul lui preferat", deci ontopic.
Si in plus, sunt sigur ca ai sesizat diferenta, a fost postare in calitatate de moderator.

desigur ca am sesizat-o :) daca era in calitate de jucator nu avea culoarea albastra :)
 

DeletedUser

Nu-s moderatori preferati de mine (actually I really hate them both.. bleah), dar votul meu s-ar duce spre Asfaloth si lamine.
 

DeletedUser

Pentru ca tocmai studiam acest topic, ovidix, daca-mi permiti, o mica specificare.
Ce este in joc, este in joc.Forumul e forum. Nu le amesteca cum nici eu nu o fac.Verifica actiunile mele in calitate de moderator si iti vei da seama, o poti intreba pe xena 07 cine i-a dat ultimul warn.
Asa ca aluziile la faptul ca te-as verifica in mod special datorita faptului ca tu esti membru Legio si eu am fost membru H@it@ le consider nule si neavenite.
Pana si prietena ta care e banata, poate confirma ca ambele warnuri sunt primite corect, conform regulamentului.

ooffff ca m-ai intzeles greshit :p pe scurt, daca nu exista jocul, nu aveam cum sa itzi cunosc personalitatea, sau sa te gasesc pe forum :D ... Deci teoretic, forumul + jocul se leaga intre ele :p. In calitate de moderator spun, da frate eshti ok, itzi faci datoria nu am nik cu u :p. Dar in calitate de jucator, eshti amuzant, pe aici te vad om serios. In joc tzi-am descoperit spriritul competitiv, shi restul calitatzilor :p :D

rocky edit: dupa ovi ai calitati wow ... dupa mine doar defecte:D
ovidix edit: hai sa zic shi 2 defecte, eshti exploziv shi foarte, foarte, foarte, foarte, foarte orgolios, iar cate o data eshti shi arogant :p :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4610

ON: BlooM ( motive specificate si mai sus ) .

OFF:Nu incepeti sa spuneti ca de-abea postez pe forum si n-am de unde sa stiu , pentru ca desi postez rar , am citit forumul de cand sunt in joc .
 

DeletedUser

hmmm...desi nu-i suport parerile ca jucator,totusi l-as alege si eu pe Bloom in calitate de moderator si desigur pe Dave
 

DeletedUser1195

Dave?si pe mine ma sperie avatarul:)
BlooM e corect,harnic,un pic prea didactic.(iau avertisment pentru asta?)
lamine,direct,corect,uneori un pic prea taios.
Asfaloth e preferata mea.Are atat de mult umor.Macar daca te pune cineva la zid,sa o faca cu zambetul pe buze:)
 

DeletedUser

Nu am moderator preferat ...ii respect pe toti pt munca depusa pe forum .....si chiar au de lucru pe forumul asta :)
 

DeletedUser184

daca ar fi sa votez pentru moderatorul preferat, sincer votul meu s-ar duce catre ciuly (care ma rog acum nu mai este moderator din lipsa de timp)
 

DeletedUser1195

daca ar fi sa votez pentru moderatorul preferat, sincer votul meu s-ar duce catre ciuly (care ma rog acum nu mai este moderator din lipsa de timp)

Intrucat lacry are dreptate si pe forumul asta e de lucru ,nu gluma,careva dintre voi va trebui sa preia mitraliera de la ciuly.:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus