Modificari aspect forum ;)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca tot sunt astazi lucrari de intretinere a forumului , s-ar putea face si unele mici modificari la aspectul forumului ? La fel cum este si pe .net http://forum.tribalwars.net , lumile sa fie grupate cate 10-15 ca sa putem restrange sectiunea respectiva care nu ne intereseaza . Avem 26 lumi + anunturi si general , incepem sa ne aglomeram . Iar forumurile lumilor noi sunt cele mai active , cred ca ar fi ok daca s-ar inversa modul lor de afisare ( de la mare la mic in locul afisarii actuale de la mic la mare ) .
Forumul este acelasi cred ca si pe .net ori pe alte servere , totul tine doar de unele mici schimbari in setarile lui .

Raka , ce zici ? Batem palma ? :)
 

DeletedUser

Momentan, aspectul implementat asemanator forumului de pe .NET si foarte util dupa parerea mea, este cel legat de afisarea datei de inchidere a unei lumi, folosind culoarea rosie.
 

DeletedUser

am observat asta . se pare ca va fi si la noi facut ca pe .net dar mai trebuie sa asteptam putin . lipsa de timp ... asta e , conteaza finalitatea .
 

DeletedUser

aham . nu propunerea mea a dus neaparat la asta , nu este meritul meu , era oricum planuit sa se schimbe putin aspectul
oke , se poate inchide .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus