MoH vs. Lethal - Primul razboi serios L11

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

*n0ob* nu are rost sa le explici la cativa membrii care mananca rahat si cand dorm gen metanelf,feezo sau i see virtual girls ala ce inseamna acest joc.
ei sunt la faza de inceput unde pun intrebari si doresc sa inteleaga acest joc.
sunt doar niste rezultate triste ale acestui joc.

mie imi este scarba sa le mai dau replici unor complexati care nu ies afara din casa nici 2 cm de frica ca or sa dea de "AER"
numai suport sa dau replici la incepatori.
ei pun tot timpul intrebari mai ceva ca un jucator incepator.
de ce asa?
de ce invers?
de ce nu stiu ce?

INVATATI SI VOI TRIBURILE ODATA!!!
PACAT DE PAMANTUL CARE VA TINE!!!
MURITI DE OFTICA IN PUII MEI!!!
O SA LESINIATI IN FATA LA CALCULATOR!
SOARECILOR!


din respect pentru fam.DECIDE si pentru alte triburi nu o sa mai postez pe extern,prefer sa incerc sa ma ocup de ce am de rezolvat(legati-va de cuvantul "incerc" etc)

scutiti-ma.


o sa mai citesc,fara sa postez.
NU AM CU CINE!!!

Vacanta Placuta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stai linistit, daca pleaca 3 membri din ~~SR~~ in Lethal nu este o mare problema...
Problema este stilul cum joaca...cand au venit la noi aveau satele goale...noi le-am blindat i-am crescut si acum ne parasesc...asta e uneori mai iti iei si tape...
Sa aveti parte de ei...poate asa vor face si la voi :)


Nu sunt numai 3 , restul nu au anuntat momentan.
Problema plecarii lor este urmatoarea :
Sunt jucatori buni , voi [conducerea] nu ati stiut sa-i tineti .Nu poti tine asemenea jucatori , izolati de trib , aliante sau PNA-uri ...Din greseli invatati , nu este nici o problema .


P.S - Ce vroiai sa atace ei ?Satele de barbari ?
 

DeletedUser

Nu sunt numai 3 , restul nu au anuntat momentan.
Problema plecarii lor este urmatoarea :
Sunt jucatori buni , voi [conducerea] nu ati stiut sa-i tineti .Nu poti tine asemenea jucatori , izolati de trib , aliante sau PNA-uri ...Din greseli invatati , nu este nici o problema .

Nu doresc sa comentez pe extern lucrurile acestea...dar iti garantez ca daca pleaca x membri din ~~SR~~ tot va ramane in picioare pentru ca exista....

P.S - Ce vroiai sa atace ei ?Satele de barbari ?

hmmm, chear crezi ca nu au "avut" ce ataca?
Problema a fost cu totul diferita!
Dar asta este :)
 

DeletedUser

Rog un moderator sa inchida aceasta tema. Eu am deschis'o eu rog sa fie inchisa. Prea mult spam si s'a deviat mult de la subiect. Razboiul il vom vedea pe harta!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus