MoH vs. Lethal - Primul razboi serios L11

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu stiu cum naiba se face ca mereu la voi e irelevant. cand erati pe locul 1 nu va mai ajungea nimeni la nas. cand ati cazut in clasament ati inceput sa o dati la cotita ca nu conteaza clasamentul si ati inceput cu statistici. acuma ca master death va pune statistici nefavorabila voua, nici alea nu mai sunt relevante. va luati de noi ca suntem campioni la sate de barbari si cand iti spun sa te uiti pe harta nici asta nu e relevant. cand o sa ajungem langa voi sper ca macar iesirea voastra de pe harta sa fie relevanta.

hai pa
 

DeletedUser9453

nu stiu cum naiba se face ca mereu la voi e irelevant. cand erati pe locul 1 nu va mai ajungea nimeni la nas. cand ati cazut in clasament ati inceput sa o dati la cotita ca nu conteaza clasamentul si ati inceput cu statistici. acuma ca master death va pune statistici nefavorabila voua, nici alea nu mai sunt relevante. va luati de noi ca suntem campioni la sate de barbari si cand iti spun sa te uiti pe harta nici asta nu e relevant. cand o sa ajungem langa voi sper ca macar iesirea voastra de pe harta sa fie relevanta.

hai pa

asta chiar vreau sa o vad ... doar sa mai rezistati pana avem granita comuna ... cine stie . poate va scot din joc satele de barbari :))
 

DeletedUser23646

asta chiar vreau sa o vad ... doar sa mai rezistati pana avem granita comuna ... cine stie . poate va scot din joc satele de barbari :))

Nu`mi place deloc sa ma cert pe extern , dar cand vad marmote(marmota=animal dragalas. NU INSULTA) ca tine , ma apuca toti dracii. Ia spune`mi si mie !de unde ai aparut tu , deodata ?

Nu am nimic cu tine , nu te cunosc , nu stiu cat de bun/nebun esti.

Dar , stiu un lucru : Faci afirmatii , de care nici macar limba ta nu e sigura "cand le pronunta"

Intereseaza`te si spune`mi si mie , care trib , a luat cele mai putine sate de barbari ? :) Si care e tribul , care se afla pe primul loc la "agresori" ? :)

daca`mi raspunzi la intrebari, promit , ca`ti dau o GHINDA !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9453

Nu`mi place deloc sa ma cert pe extern , dar cand vad marmote(marmota=animal dragalas. NU INSULTA) ca tine , ma apuca toti dracii. Ia spune`mi si mie !de unde ai aparut tu , deodata ?

Nu am nimic cu tine , nu te cunosc , nu stiu cat de bun/nebun esti.

Dar , stiu un lucru : Faci afirmatii , de care nici macar limba ta nu e sigura "cand le pronunta"

Intereseaza`te si spune`mi si mie , care trib , a luat cele mai putine sate de barbari ? :) Si care e tribul , care se afla pe primul loc la "agresori" ? :)

daca`mi raspunzi la intrebari, promit , ca`ti dau o GHINDA !

dansysro (click pe nume)


astept ghinda :D

daca mai vrei exemple iti mai dau ;) .. doar daca o sa cresti premiul la 2 ghinde :D
 

DeletedUser6843

Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
1 cipicin 3,89 Mio.
2 Sphinxul 3,72 Mio.
3 helloman 3,70 Mio.
4 bowdown 3,68 Mio.
5 allgurau 3,19 Mio.
6 bastonnou 3,15 Mio.
7 pitzak 3,08 Mio.
8 slickcristi 2,99 Mio.
9 AdrianBrutus 2,95 Mio.
10 longsword 2,94 Mio.

salsa :p


in fine.
altceva legat de joc,daca ai habar

sau

neeext
 

DeletedUser9453

Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
1 cipicin 3,89 Mio.
2 Sphinxul 3,72 Mio.
3 helloman 3,70 Mio.
4 bowdown 3,68 Mio.
5 allgurau 3,19 Mio.
6 bastonnou 3,15 Mio.
7 pitzak 3,08 Mio.
8 slickcristi 2,99 Mio.
9 AdrianBrutus 2,95 Mio.
10 longsword 2,94 Mio.

salsa :p


in fine.
altceva legat de joc,daca ai habar

sau

neeext

era vorba de sate de barbari aici ... te bagi si tu cu altceva ca sa iesiti bine .. am zis eu ceva de agresori ??? ... unde stiu ca nu am de ce vorbi .. nu vorbesc ... dar unde stiu ca am ???

ce am zis eu nu se rezuma numai la cucerit sate moca ... dar cand ai aproape 1 000 000 de pct .. sa cuceresti sat de babari de 400 pct mi se pare o lipsa de demnitate !!!
 

DeletedUser6843

haide ca nu am cu cine discuta.
nu ai idee deloc despre acest joc.
haide sa terminam cu spam`ul.

on topic: succes MoH


fa te rog un topic pentru amatori triburile si promit ca o sa iti raspund la intrebari ,[/COLOR]dar lasa topicurile cu denumirile lor si nu te mai abate de la subiect si nici "abatut" sa nu faci fata.
 

DeletedUser9453

ai dreptate .. nu am cum sa fac fata pentru ca nu am avut nici o provocare careia sa ii fac fata ...

on-topic: succes MoH (o sa aveti nevoie)
 

DeletedUser23646

dansysro (click pe nume)


astept ghinda :D

daca mai vrei exemple iti mai dau ;) .. doar daca o sa cresti premiul la 2 ghinde :D


sa repet intrebarile ?:) Sau vorbesc chineza ?

cand ai vorbit de "sate de barbari" , ne`ai bagat pe toti , in aceeasi oala. Ok , dansysro , ii plac satele goale.Treaba lui.(deocamdata , este primul in rank , si are si un rank la inamici , foarte bun. Deci , pana la proba contrarie , jos palaria in fata lui.(punct)

Tu ai facut o afirmatie , fara sa o gandesti.o afirmatie corecta era ceva de genu : x , iubeste satele de barbari. Nu "voi iubiti satele de barbari".

dupa cum am spus , nu vreau sa ma cert cu tine , nu te cunosc , deci nu`mi permit. Doar ca , presupun ca sti , sa`mi raspunzi la cele 2 intrebari puse de mine , si mai sper , si ca vei intelege ceva din raspunsul tau.

Esti in stare sa`mi raspunzi ?
 

DeletedUser9453

sa repet intrebarile ?:) Sau vorbesc chineza ?

cand ai vorbit de "sate de barbari" , ne`ai bagat pe toti , in aceeasi oala. Ok , dansysro , ii plac satele goale.Treaba lui.(deocamdata , este primul in rank , si are si un rank la inamici , foarte bun. Deci , pana la proba contrarie , jos palaria in fata lui.(punct)

Tu ai facut o afirmatie , fara sa o gandesti.o afirmatie corecta era ceva de genu : x , iubeste satele de barbari. Nu "voi iubiti satele de barbari".

dupa cum am spus , nu vreau sa ma cert cu tine , nu te cunosc , deci nu`mi permit. Doar ca , presupun ca sti , sa`mi raspunzi la cele 2 intrebari puse de mine , si mai sper , si ca vei intelege ceva din raspunsul tau.

Esti in stare sa`mi raspunzi ?

Domnul darkz00r, ceea ce vrei tu sa stii nu sunt raspunsuri la niste intrebari, sunt pur si simplu niste afirmatii care vrei sa le auzi (citesti) de la cineva din tabara opusa, ..... in caz ca tu chiar nu stii raspunsul la acele intrebari o sa ma straduiesc eu sa ti-l spun .... pana atunci o sa te rog sa termini cu afirmatiile si intrebarile la adresa mea pentru ca, exact cum spuneai si tu, nu ma cunosti, nu te cunosc .... nu te bag in seama si sper sa am si eu parte de acelasi lucru din partea ta !!!
 

DeletedUser23646

Domnul darkz00r, ceea ce vrei tu sa stii nu sunt raspunsuri la niste intrebari, sunt pur si simplu niste afirmatii care vrei sa le auzi (citesti) de la cineva din tabara opusa, ..... in caz ca tu chiar nu stii raspunsul la acele intrebari o sa ma straduiesc eu sa ti-l spun .... pana atunci o sa te rog sa termini cu afirmatiile si intrebarile la adresa mea pentru ca, exact cum spuneai si tu, nu ma cunosti, nu te cunosc .... nu te bag in seama si sper sa am si eu parte de acelasi lucru din partea ta !!!

deci , e clar .

defapt , erau niste intrebari , "la misto".

intrebari , puse , evident , cu un scop. Acela , de ati demonstra , ca nu ai dreptate.

Stiu sigur , ca , "in adancul sufletului tau" , ti`ai dat seama ca ai facut o afirmatie proasta , iar acum , o dai in barci. :)

nu mi`ai dat nici un raspuns concret , decat , ai deviat de la subiect (Gizasss ,evident ca nu mi`ai dat un raspuns ! te doare prea tare ! :).

asta e...:)

on :Succes MoH
 

DeletedUser9453

nu am facut nici o afirmatie proasta .... si o sa sustin mereu ceea ce am spus ... dar nu vad legatura cu ceea ce zici tu .... PRAF a reusit sa treaca pe locul 1 la inamici invinsi .. ok .. tot respectul ... acum sa vedem cat se mentine acolo .... dar crede-ma ca tot ce s-a intamplat s-a intamplat cu un motiv ..... wall nu a mai crescut la inamici invinsi pentru ca in ultima perioada s-au lasat cativa jucatori, asa ca nu puteam sa lasam satele lor tinte sigure inamicilor ... cat despre cealalta intrebare: ce trib a cucerit cele mai multe sate de barbari? .. sincer nu inteleg la ce vrei sa bati tu appropo ... Wall nu se include in grupa triburilor care iau sate de barbari .... poate ca sunt jucatori noi veniti care au fost crescatorie de sate pana acum .... dar asta nu a fost sub numele Wall !!!

deci inca o data iti zic ... sincer .. nu ai nici o logica si nu inteleg ce vrei sa demonstrezi !!!
 

DeletedUser23646

cred , ca trebuie sa`ti desenez.

1: nu am spus nimic de wall , nu am nimic cu wall , nu ma intereseaza de wall.

2: ai facut , o afirmatie in genu" va bateti cu satele de barbari"
"intrebarile" mele , au fost puse in asa fel , incat sa`ti demonstrez , ca nu ai dreptate.

dupa cum ti`a zis si tarnava , arunca o privire la harta , si vezi unde sunt mai multe sate de barbari. in zona wall , sau zona decide/praf ?

iar la faza cu atacatori , tot la aceeasi afirmatie a ta am facut referitre , am vrut sa`t demonstrez , ca nu e chiar cum zici tu , ca "ne batem cu satele de barbari"

inca o odata iti spun , nu am facut referire la wall , si nici nu am adus in subiect acest trib.

dar ca si postul anterior , ai deviat de la subiect.

daca nici acum , nu ai inteles logica mea , e clar ca trebuie sa reiei clasele primare.



hai totusi , sa avem putin respect fata de cei care au facut acest thread , si sa incetam cu offtopicul.Daca ai nelamuriri , sau vrei sa`mi dai alt raspuns inteligent , fa`o te rog pe PM.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai totusi , sa avem putin respect fata de cei care au facut acest thread , si sa incetam cu offtopicul.Daca ai nelamuriri , sau vrei sa`mi dai alt raspuns inteligent , fa`o te rog pe PM.


Multumim.
Acest topic se numeste :MoH vs. Lethal - Primul razboi serios L11
*Nu are nici o leg. cu tribul Wall si nici Praf .
 

DeletedUser8715

Usor, nu are sens sa va jigniti pentru un joc.

Vad ca s-au discutat multe aici. In tot acest timp, eu am avut un alt razboi mai important si mai greu de dus, cu BAC-ul. Timp de 2 saptamani nu numai ca nu m-am implicat in organizarea Lethal-ului, dar aveam si magaziile pline. Cu riscul de a fi acuzat de lipsa de modestie, pot spune ca Lethal-ul, fara eddypatrascu in conducere si pe granita, este ca un trunchi fara cap. MoH-ul a stiut sa profite de acest lucru si pentru asta vreau sa ii felicit.

Un alt aspect important este componenta tribului. Methalelf a spus ca nici Wall, nici Lethal nu mai sunt ce au fost. Absolut corect. In Lethal mai sunt 4 jucatori din echipa cu care am inceput aceasta lume, restul fiind recrutati pe parcurs. E o provocare pentru mine, cel putin, sa o iau din nou de la inceput, cu alta echipa. Nu e usor ca, dupa ce jucatori precum theory, erwyn, boggy-arsenal, neolitic si multi, multi altii se lasa, sa imprimi din nou aceeasi mentalitate de joc.

MoH va avea parte de razboiul mult dorit, spectaculos si plin de actiune, poate dupa examenul meu de admitere, spre sfarsitul lunii. Pana atunci, ii felicit pentru statistici si bun-simt.

Pentru stranutelu, am vazut ca te-ai mai infundat in penibil cu un alt post referitor la mine. Raspunzandu-ti intr-un limbaj cunoscut tie, iti pot spune doar : Calca apa.
 

DeletedUser6843

teddypatrascu
1.eu zic sa dai un print screen la login-uri.
2.de ce nu ai lasat sitter si totusi ai magaziile pline?ai spus ca sunteti cativa prieteni,sa inteleg ca nu ai incredere in ei :),in fine,nu este treaba mea,sunt chestii de la "voi din casa".
3.tu esti bun si restul membrilor din tribul Lethal nu cunosc jocul(ma amuzi,eu demult am interactionat cu un membru de la voi si chiar stie "joaca",nu cred ca este singurul,probabil esti singurul lider care isi ia la misto colegii.
4.succes la admitere
 

DeletedUser

3.tu esti bun si restul membrilor din tribul Lethal nu cunosc jocul(ma amuzi,eu demult am interactionat cu un membru de la voi si chiar stie "joaca",nu cred ca este singurul,probabil esti singurul lider care isi ia la misto colegii.


Ai interpretat gresit .
Eddy se referea la conducerea ofensiva / defensiva , nici decum la proasta functionare a tribului sau a membrilor .
 

DeletedUser6843

Ai interpretat gresit .
Eddy se referea la conducerea ofensiva / defensiva , nici decum la proasta functionare a tribului sau a membrilor .

sa inteleg ca tu o sa iei acele sate de barbari cand o sa revina teddypatrascu!?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus