MoH

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

28357718.png



Pozitionare - Aceeasi dintotdeauna
Ora intrare - Unknown
Membri - Aceiasi dintotdeauna


Spor la joc tuturor triburilor participante pe aceasta lume!
 

DeletedUser30746

asta e un trib bun da nu se stie daca se baga toti din MoH
 

DeletedUser

Many, din cate imi amintesc eu de pe l8, MOH a avut decat cativa jucatori adusi, restul a fost recruiting la fata locului, care aveau puncte multe erau in trib, de aceea se si facuse MOH1, MOH2 etc :) Deci partea cu unul dintre cei mai buni eu zic ca iese din calcul, se fac destule premade-uri acum ca sa se mai recurteze jucatorii buni/bunicei la fata locului
 

DeletedUser

E irelevant daca am sau nu trib, daca joc sau nu. Nu am scris nicaieri ca imi caut trib.
Pacat ca nu procesezi informatiile cum trebuie. :)
 

DeletedUser

si o sa intrii pe L19 ?

ca sa nu fiu offtopic: MOH e un trib bun ... lol
 

DeletedUser30746

cu siguranta:D


bwa cat iubesc cand se face o nowa lume:))) ce caterinca asta imi palce:X
 

DeletedUser

lol, cei cu spammu asta? este o rubrica la politica si propaganda...
 

DeletedUser

Many, din cate imi amintesc eu de pe l8, MOH a avut decat cativa jucatori adusi, restul a fost recruiting la fata locului, care aveau puncte multe erau in trib, de aceea se si facuse MOH1, MOH2 etc :) Deci partea cu unul dintre cei mai buni eu zic ca iese din calcul, se fac destule premade-uri acum ca sa se mai recurteze jucatorii buni/bunicei la fata locului

nu chiar,din cate imi amintesc pe 5,8 nu prea au demonstrat cine stie ce dar pe 11 au recuperat...oricum si alianta cu DECIDE F. i-a ajutat insa acum cred ca sunt suficient de maturi pentru un rang 1 pe lumea 19...

ps:nu imediat cum incepe lumea ci dupa vreo 2 luni...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus