MONDIALE 2020

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Buni, au avut 2-3 jucatori separati de harta si inconjurati de barbare, dupa 30 de minute aveau cateva puncte in fata la dezvoltare.
N-am jucat primele 2 meciuri da au zis baietii ca au fost cei mai buni pana acum
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
Trist e ca pe alte servere sunt cate 4-5 runde pe zi , se fac amicale cu setarile de la turneu in fiecare seara vs alte tari si la noi se baga runda de 3 zile , nu putem sa ne antrenam deloc la noi pe server, trebuie sa ne facem conturi pe alte servere sa ne bagam bani in joc sa avem pp-uri pentru cont premium si asistent de farmare sa putem juca speed la altii pe server. In loc sa bagam la noi pe server si sa jucam in limba romana sa nu ne chinuim cu limba greciilor sau alte limbi. Nici nu nimeresti ce cladiri sa demolezi la greci la ce alfabet au..

Cred ca toate serverele au canal de discord , facut de admini , la noi s-a zis ca nu se poate face , nu stiu de ce, nu se acorda deloc importanta jucatorilor , daia tot mai multa lume pleaca de pe acest server sau se lasa de joc. Am facut noi canal de discord aseara , suntem singurul server care nu are canal de discord facut de admini.

Adminii de pe alte tari cand li s-a povestit situatia despre serverul nostru ( ca nu prea se pun runde si chestii ) au inceput sa rada. Totusi avem ambele echipe din Romania in semifinala la campionat.
 

R z N

member
Scor reacție
0
Sa nu va treacă prin cap sa Închideți runda ca am 100 de fuluri :)))))
Trist e ca pe alte servere sunt cate 4-5 runde pe zi , se fac amicale cu setarile de la turneu in fiecare seara vs alte tari si la noi se baga runda de 3 zile , nu putem sa ne antrenam deloc la noi pe server, trebuie sa ne facem conturi pe alte servere sa ne bagam bani in joc sa avem pp-uri pentru cont premium si asistent de farmare sa putem juca speed la altii pe server. In loc sa bagam la noi pe server si sa jucam in limba romana sa nu ne chinuim cu limba greciilor sau alte limbi. Nici nu nimeresti ce cladiri sa demolezi la greci la ce alfabet au..

Cred ca toate serverele au canal de discord , facut de admini , la noi s-a zis ca nu se poate face , nu stiu de ce, nu se acorda deloc importanta jucatorilor , daia tot mai multa lume pleaca de pe acest server sau se lasa de joc. Am facut noi canal de discord aseara , suntem singurul server care nu are canal de discord facut de admini.

Adminii de pe alte tari cand li s-a povestit situatia despre serverul nostru ( ca nu prea se pun runde si chestii ) au inceput sa rada. Totusi avem ambele echipe din Romania in semifinala la campionat.


........
 

DeletedUser49756

Vezi ce spui că iar se închide topicul pentru că întram în "polemici" cu ei, și ne trezim și cu ban permanent. :))

Gg băieți, bravo.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
1591305620173.png


Amical cu Grecia din seara asta
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Vezi ce spui că iar se închide topicul pentru că întram în "polemici" cu ei, și ne trezim și cu ban permanent. :))

Gg băieți, bravo.
In principiu are dreptate, iar pana la urma putina critica constructiva nu strica. Si-a spus parerea sincera, iar eu sunt de aceeasi parere ca si a lui DrDieHard.

Oricum ne putem mandri ca ambele echipe de romani vor fi in finala, chiar daca doar o echipa reprezinta echipa romaniei.

Un joc curat si succes ambelor echipe!
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Tipic românesc... Atât se poate și ăsta e nivelul suportului românesc pentru jucători, la fel ca și în viața reală pentru sport și altele, succes și vouă toxic în finala
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
In primul rand apreciez faptul ca ati ajuns asa sus cu 2 echipe, in al doilea rand runda de 3 zile a fost ceruta, si nu de unul, ci de mai multi.
In al treilea rand, fiecare server are regulile si procedurile sale. Totusi ar trebui sa nu uitati ca runde ati avut, ati cerut amicale si nu am facut ? Nu cred. Au fost runde ca la mondial aproape zilnic, iar vorbim sa ne aflam in treaba ? Cereti runde de antrenamente si vi se vor da.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Multumim pentru runda de azi.
Nu vreau sa par carcotas, chiar apreciez efortul, doar data viitoare, daca poti, pune 1.2 productie si resurse in trib, asa e acolo
Si da stiu ca e vina mea, eu am dat setarile prost initial, ne-am dat seama acum pe runda, cu 1,2 apuci sa faci 6-7 lanci nu 4 pana la primul atac cu paladinul.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Sper sa te mândrești acum cu noi raka... Finala românească la campionatul mondial... Sa nu uitam în ultimul rand ca suntem toți romani, Felicitări echipei celelalte ro și fie ca cel mai bun sa câștige, RO Power!!!
 

osândă

member
Scor reacție
1
Sper sa te mândrești acum cu noi raka... Finala românească la campionatul mondial... Sa nu uitam în ultimul rand ca suntem toți romani, Felicitări echipei celelalte ro și fie ca cel mai bun sa câștige, RO Power!!!
nu e finala, e semifinala :d
asa greu e sa cititi un bracket?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus