MONDIALE 2020

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

blazker

member
Scor reacție
0
Faceti echipa sa nu depindeti de 1 jucator.. la noi cordonam toti. Asa ca nu are nimic daca lipsea unu. Tot nu e motiv ptr abandon
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Asta e la hoha cu rzn:)) el nu se coordonează singur dar încă 9 persoane? :)) atâtea scuze pentru nimic... Asumați-va și gata fiți băieți mari
 

Splashh

member
Scor reacție
0
Pai ba osanduta, la nou chisr daca lipsea unul dintre astia blszker eu, crysty, uncheasu, catta, tot jucam in 9,nu ne milogeam pentru restart
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Haideti sa va spun acum de ce am ales sa nu ma bag in chestia asta, inainte de a se stabili datele finale ale acestui turneu am primit la suport nenumarate tickete din ambele parti in care va acuzati mereu unii pe altii de tot felul de chestii mai mult sau mai putin urate, acum va intreb eu pe voi ( de ex. Nu il baga pe x in team ca face drege, triseaza, scripturi, bla bla, ala ma injura de toate alea pe unde ma prinde, etc etc etc) :

De ce as alege sa imi pun la dispozitie timpul ( si asa uneori destul de limitat ) pentru niste oameni care nu reusesc sa se inteleaga intre ei in primul rand ? Daca vedeam mai multa unitate din partea voastra, ok, poate imi faceam timp mai mult pentru turneul asta. Pana la runda de aseara s-a mers bine, nu cunosc detalii din interior, nu acuz sau nu iau partea nimanui.
Pe runda de selectie ( cu care voi ati fost deacord ) s-a nimerit sa fie unul exclus automat, nu ati cerut un rematch 10vs10, de ce ? Se cerea, se facea fara discutii.
In momentul in care s-a stabilit forma finala a turneului am cerut echipei oficiale ( cea care a castigat acea runda de selectie ) componenta de 10 de baza + rezerve.

Problema e ca in runda de aseara coordonatorul ( dupa spusele voastre ) nu a putut intra, nu este vina echipei adverse si nici a teamului de pe .net. Situatii de acest gen trebuie prevazute, nu stam intr-un singur om. Sincer sa fiu motivul asta cu "nu a intrat coordonatorul" mie mi se pare cel putin pueril.
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Eu nici nu am jucat la selectia intre romani, daca s-ar fi cerut un restart probabil ca li s-ar fi oferit oportunitatea.

Ne asumam ca e vina noastra, dar daca exista putina bunatate si corectitudine din partea colegilor nostri nu s-ar fi ajuns la aceste discutii.

Nici nu trebuia s-o faca pentru noi, ci pentru ei insusi sa dovedeasca ceea ce tot au spus in ultima perioada ca ei ne dau pe runda 1h30min / Daca li s-ar fi intamplat lor aceasta chestie noi restartam meciul, atata demnitate aveam. Ce s-a intamplat la selectie a fost cu totul si cu totul altceva, ei au jucat, noi nu. Comparatiile sunt de prisos.


In fine, bucurati-va
 
Ultima editare:

blazker

member
Scor reacție
0
Cand am vazut banul din motivul care a fost ,am decis ca ptr noi numai e interesant sa reprezentam .ro si a 2 zi de meciu ala incepea turneu trebuia trimisa lista. Sincer ma gandesc ca banul ala a fost manevra... ca sa dat ptr un email fix cand eram in runda..
 

osândă

member
Scor reacție
1
Dupa cum se observa, le am zis si aseara, cred ca sunteti mai multi oameni in echipa aia care comentati aiurea, v am mai zis ca voi credeti si in 5G, coronavirus e o prosyie, etc.. numa manevre si chestii aveti in cap.
Nici eu nu am jucat in acel meci dar tre sa fii idiot sa crezi asta, sincer.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Cand am vazut banul din motivul care a fost ,am decis ca ptr noi numai e interesant sa reprezentam .ro si a 2 zi de meciu ala incepea turneu trebuia trimisa lista. Sincer ma gandesc ca banul ala a fost manevra... ca sa dat ptr un email fix cand eram in runda..

Odata cu banul ala s-au mai dat inca vreo 40, tot pentru mailuri la misto, ca s-a nimerit...asta e. Si chiar daca, ipotetic vorbind, as fi activat eu manual nu vad relevanta :
10. Este interzisă utilizarea e-mailurilor temporare / de unică folosință în timpul înregistrării. Acest lucru poate duce la excluderea din joc.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Dar noi am continuat sa jucăm nu ne-am plâns ca loc 1 pe server cu cel mai mult atac a luat ban și asa în 9 abea ne-ați scos, după ce v-am zis ca a luat ban Alex ați ras și ați spus că e fix problema noastră, asta vreau sa spun vorba lui raka cât e roată de pătrată tot se-nvarte ea o data, ceea ce dați la un moment dat asta primiți înapoi, coordona altul ca aveți oameni capabili nu ca rzn asta e o vrăjeala ca rzn coordoneaza:)) doar lumea care nu va cunoaște sa va creadă, nu vă mai scuzați ca a-ți pierdut... Eu în locul vostru ma ambiționam și mai tare... Dar sunteți slabi psihic
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Mă dar Bănel Nicoliță unde e? Nici acum nu au venit cei de la renel să-i refacă stâlpul? :))) sau îl repară retros personal? :))))
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Că tot stau în Brăila o să dau o fuga pana la Făurei sa vad dacă și-a revenit după autogol:))))
 
Scor reacție
0
Ba i-a hai gata ca sunteti prosti cu toti.

1. Este greseala voastra ca nu ati acceptat restartul cu noi si asta va pus etichetele pe care le aveti acum. Deja mi-e sila sa aud cum va certati, splash tu esti pe din afara tata, invata sa termini 12 clase si pe urma discutam ti-am mai zis, br pentru tine aveam un respect ca te cunosc de cativa ani, la fel si blazker pe restul dracu stie cine-s ca nu am auzit de ei.

2. Din ambele echipe sa gresit nici una nu e mai presus ca alta.

Va rog sa inchideti subiectul asta, fiecare ademonstrat ce il duce capul, in fata strainilor voi ati ramas echipa lasilor iar noi am ramas tot echipa Romaniei. Sa nu mai dam cu vina in stanga si-n dreapta fiecare si-a facut cu mana lui.

Dar repet Marius si cu blazker aveati respectul meu pana aseara si, l-ati cam distrus.



NoTry? 2008-2020
 

Splashh

member
Scor reacție
0
Esti sigur de asta?aseara prietenul tau zehava,s a certat cu toti strainii,uk,fr,etc,deoarece nu ii dadeau dreptate,si ne dadeau dreptate noua ,asa ca nu stiu care a picat rau,cei care au dat restart fara un motiv bun.
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Parerea mea este ca echipa actuala a Romaniei a facut acest servar de ras, in contextul in care s au certat cu toata lumea de pe grupul de discord inclusiv cu adminul jawjaw care a facut o treaba extraordinara si caruia ar trebui sa ii multumim pentru organizarea acestui turneu, nu sa avem contraziceri cu el.
Au dat dovada ca nu merita sa reprezinte o tara la un campionat asa mare pentru comunitate de speed. Nu poti sa mergi si sa te contrazici cu toata lumea in contextul in care nimeni nu iti da dreptate pentru argumentele aduse. Aproape in fiecare an cand s a organizat un campionat de speed echipa acestei tari a facut istorie si a avut un comportament ok si prin vitoriile fara repros pe care le a avut.
Echipa joker a avut putin ghinion in momentul in care s a jucat meciul decisiv pentru reprezentarea Romaniei la campionat, dar cu siguranta am fi facut o figura mai frumoasa si am fi fost respectati de toti cei inscrisi in competitie la fel cum suntem si acum.
Imi pare rau pentru acest servar dar cred ca cu alta ocazie nu se va mai face aceasta greseala.
Va multumesc!
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Parerea mea este ca echipa actuala a Romaniei a facut acest servar de ras, in contextul in care s au certat cu toata lumea de pe grupul de discord inclusiv cu adminul jawjaw care a facut o treaba extraordinara si caruia ar trebui sa ii multumim pentru organizarea acestui turneu
1591991360852.png
1591990859089.png


1591990771131.png

1591990935540.png

1591991017460.png

Aici pot pune si alte discutii din seara aia cu grecii, dupa cum s-a vorbit, si parerea celorlati jucatori despre joker...despre care tu sustii ce sustii.
Recunosc greseala mea, un apel de 3 secunde pe skype catre blazker cand deja aveati 3k puncte avans si la care mi s-a raspuns cu rude decedate.
Ati avut dreptate, nu erati obligati sa acceptati, aveati totusi posibilitatea, dar corect, nu erati obligati.
Nu am vrut sa mai raspund, si promit ca dupa postul asta nici nu o sa o mai fac, v-am rugat si aseara pe discord sa incetati sa faceti spectacol pe extern ca sa ne facem de ras ambele echipe degeaba.
 

Atașamente

  • 1591990744859.png
    1591990744859.png
    17,6 KB · Vizualizări: 114

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Faptul e consumat, se dezbate subiectul asta degeaba încă o luna și tot nu ajungem la un consens... Eu zic sa reveniți sa jucați și sa ne batem frumos în finală :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus