MONDIALE 2020

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Statisticile pe .ro spun altceva, de cand ori a intrat champ pe .ro si-au luat-o mereu... qifsha e valoare.

Bot in bot ca o lepra mica special pentru botosul - >


@crystycv9 in locul tau nu as vorbi ;))) tu erai militianul care isi lua mereu ban pentru autofarm etc / v-ati ajuns si voi acuma :))) tot slabi sunteti, cu putin noroc ati castigat si voi turneul, sa nu ne amintim de primul meci ca nu ati vrut un restart fiindca ati fost fricosi.
 

Splashh

member
Scor reacție
0
Toxic ce vorbesti tu acolo ca champ si a luat o mereu,tin minte ca ieri v am scos in 5 oameni,voi fiind 7.8
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Milkboy stai cuminte acolo :)) Cand intra qifsha in voi disperati toata harta cu mesaje

Castigati si voi cand intrati cate 15 pe runda sa scoateti 5-6 oameni.
 

blazker

member
Scor reacție
0
sunt jucatorul care face diferenta .. tine cont vorba asta . Toxic esti la ungia ce-a mica.. mai invata dupa iti dau voie sa vb cu mn
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Stai linistit ca asa scriu toti de acolo din cercul lor :)) Tot va laudati ca ati castigat si voi un turneu prin noroc si lasitate.

Sa nu vorbim de diferente ca vorbesc statisticile pe serverul .RO , cat a fost pandemia qifsha a dominat speedul.

Pe blazker si pe splashh i-am ajutat cu multe chestii :)))) Dupa ce ii ajuti uita si se cred smartass , dar de fapt nu au cu ce, doar ca mie nu imi place sa spal rufele in public. Cand o sa stii sa pronunti cat de cat corect gramatical atunci sa imi pronunti si mie numele, pana atunci nu are sens ca te faci de ras.

Cred ca stiti ce ati ramas pentru mine, nu repet, discutiile nu mai au sens oricum.
 
Ultima editare:

crystycv9

member
Scor reacție
0
Un raspuns potrivit pentru cel care comentează mereu pe acest grup si cel care nu stie sa accepte înfrângerea.
Nu contează statisticile pe ro cand cunosti foarte bine ca echipa voastră are mult mai multi membrii activi decat avem noi iar voi sunteti mult mai obsedați decat noi pentru acest joc.
Nu am castigat turneul prin noroc, cum poti sa spui asa ceva cand echipa noastră a scos o pe a voastră in cel mai scurt timp posibil in 1 ora si 45 de minute nu mai era nimeni pe server. Pot spune ca a fost o demonstrație de forță un asa zis (blitzkrieg ) pentru cei care stiu istorie (nu e cazul vostru)
Atunci când am avut primul meci cu voi nu ati reusit sa innobilati niciun jucător în condiția în care erați numeric mai multi decat noi, iar în momentul în care am fost egali numeri a fost demonstrată puterea noastră.
Nu vrea sa mai mentionez de toate conturile pe care le ai furat de cand ai intrat pe acest joc, de faptul că mi ai schimbat numele pe contul meu principal si foarte greu am reușit să revin la cel vechi, de punctele premium pe care le ai furat până acum de pe orice cont pe care l ai prin, parolele schimbate pe conturi, înjurăturile pe care le adresez in fiecare zi pentru oricine nu e de acord cu spusele tale sau cu spusele conducătorului tau. Da pot spune ca numele ti se potriveste perfect esti asa cum te prezinți, cel mai toxic jucator de pe acest server si nu meriți să reprezinți pe nimeni in viata asta pentru că te faci de ras cu tot ceea ce faci. Poate ca unii din jucătorii noștri nu au asa mute studii de lunga durata dar cu siguranta sunt persoane care merita respectul.
Pentru noi nu a existat înfrângere.
Mai putine vorbe mai multe fapte.
 

Atașamente

  • Screenshot_20200622-085334_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200622-085334_Samsung Internet.jpg
    231 KB · Vizualizări: 124

Splashh

member
Scor reacție
0
Stai linistit ca asa scriu toti de acolo din cercul lor :)) Tot va laudati ca ati castigat si voi un turneu prin noroc si lasitate.

Sa nu vorbim de diferente ca vorbesc statisticile pe serverul .RO , cat a fost pandemia qifsha a dominat speedul.

Pe blazker si pe splashh i-am ajutat cu multe chestii :)))) Dupa ce ii ajuti uita si se cred smartass , dar de fapt nu au cu ce, doar ca mie nu imi place sa spal rufele in public. Cand o sa stii sa pronunti cat de cat corect gramatical atunci sa imi pronunti si mie numele, pana atunci nu are sens ca te faci de ras.

Cred ca stiti ce ati ramas pentru mine, nu repet, discutiile nu mai au sens oricum.
Apropo ce m ai invatat tu, mai frumosule? Ca eu ti am aratat cum sa te dezvolti, jumatate din echipa ta joaca cu strategia mea, probabil tu ai invatat de la mine.
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
@Splashh hai ca toata lumea joaca strategia ta =))) dai cazarma din 5 in 9 si nici nu o tii constant / tu esti bun sa dai doar principala mare si sa nu tii trupele constant, oricum la 1vs1 te-au scos foarte multi jucatori

Si FR FINDUGAME te-a scos de 2 ori , chiar si strainul ala report de 2 ori :)) Pentru ca esti 0 tactica.

o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O

@crystycv9

105505256_2906692789443512_5173321461039631511_n.jpg
 
Ultima editare:

ToXiC-

member
Scor reacție
0
o_Oo_Oo_Oo_O ti se potriveste perfect textul ala :)) tu esti politistul stupid si agramat (pana la urma sper ca a fost minciuna ca esti politist, specimene de genul nu merita sa aiba functia respectiva, dar whatever ... in romania totul e posibil)

vad ca va tot dati filme pe aici si nu va baga nimeni in seama , am spus sa ma bag eu sa nu credeti ca aveti dreptate ....

sa nu uitam cand voia JawJaw sa restarteze prima runda si voi v-ati tras pe *** :)))) din acel moment toata lumea a fost dezamagita , nu doar echipa .ro, nu ati avut sange in instalatie
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
S-a terminat turneul și încă va certați? :)) v-am bătut, am fost mai buni, acceptați și mergeți mai departe învățați să și pierdeți :)
 

Splashh

member
Scor reacție
0
@Splashh hai ca toata lumea joaca strategia ta =))) dai cazarma din 5 in 9 si nici nu o tii constant / tu esti bun sa dai doar principala mare si sa nu tii trupele constant, oricum la 1vs1 te-au scos foarte multi jucatori

Si FR FINDUGAME te-a scos de 2 ori , chiar si strainul ala report de 2 ori :)) Pentru ca esti 0 tactica.

o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O

@crystycv9

Vezi atașament 2955
De asta am trupe mai multe ca tine mai tot timpul?..
 

Gogae

member
Scor reacție
0
Echipa Joker Squad, eu zic ca merita felicitata de catre toti jucatorii si adminii, pentru daruirea lor pentru acest joc , din cate am vazut au avut 0 infrangeri in acest turneu mondial , daca as fi admin ,nu as tolera asemenea insulte si limbaj sa se adreseze acestor jucatori care merita mai mult respect, pentru ce au facut si pentru simplu fapt ca au sacrificat din timpul lor ,ar trebui sa fim mandri ca sunt romanasi de-ai nostri . Bravo Jokers , si sper ca la anul care vine, voi sa reprezentati echipa .ro la campionatul mondial de speed , felicitari !!!
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Iarasi te-au trimis aia ca si sclav sa ii lauzi/? Ca in principiu doar jucatorii lor le iau apararea, iar tu esti unul din ei.

Qifsha a reprezentat echipa .RO fiindca a jucat mult mai bine ca si JOKER la selectie.

Eu nu am avut nimic impotriva lor ca au castigat, indiferent de circumstantele josnice folosite pentru a castiga. Doar pentru faptul ca abereaza aici prea mult, deja miroase a minciuni si ipocrizie.
 
Ultima editare:

Gogae

member
Scor reacție
0
Iarasi te-au trimis aia ca si sclav sa ii lauzi/?

Qifsha a reprezentat echipa .RO fiindca a jucat mult mai bine ca si JOKER la selectie.
Hai sa nu ne tragem de sireturi si vezi ce faci cu limbajul ala, din cate am inteles joker squad a jucat 9 v 10 in preselectie ,atunci cum a fost , v-ati bucurat ca i-ati batut ? Daca "jucati mai bine ca ei" atunci de ce nu ati castigat voi turneul ,poti a-mi raspunde la aceasta intrebare simpla ?! P.S daca se poate sa raspunzi civilizat !
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
@Gogae

Sunt multe aspecte pentru care echipa .RO QIFSHA nu a castigat turneul, dar aceste probleme nu se datoreaza nimanui, noi ne-am asumat acele probleme.

- QIFSHA aproape in fiecare runda la turneu a fost nevoita sa schimbe jucatorii pentru ca unele persoane nu puteau juca mereu.
- QIFSHA a invins orice adversar strain la turneu.
- Am avut ghinionul ca in prima runda .vs JOKER 2 persoane sa se logheze pe acelasi cont, ceea ce ar fi insemnat ca noi nu putem juca, si inainte de asta cu 1 min sa inceapa runda cuiva i s-a luat curentul 40 min, datorita prognozei meteo (Iar acela fiind chiar coordonatorul echipei).

Oricum jocul deja era compromis dat fiind faptul ca 2 persoane s-au conectat pe un singur cont iar coordonatorul nu putea sa joace.

Iar noi am renuntat sa mai jucam fiindca am crezut ca baietii din joker au caracter si vor fi de acord cu un restart.

Si totusi adminul ne-a inteles problemele si ne-ar fi acordat o sansa , insa JOKER a refuzat sa restarteze runda, ei fiind niste lasi... fricosi! De acolo vine si hate-ul din partea mai multor echipe.

Ce a fost nedrept a fost faptul ca .GR a avut 3 meciuri cu .JOKER iar al 3-lea meci a fost doar pentru faptul ca grecii s-au plans de zona, ceea ce nu mi s-a parut corect. Situatia noastra a fost mult mai grava, am inteles faza cu "adminul a gresit", dar al 3-lea restart nu mai trebuia sa fie.


In al 2-lea meci am avut iar parte de ghinion, zona de farm extrem de proasta, 3 jucatori au avut zona extrem de proasta, nu au farmat nimic toata runda si au ramas sub dezvoltati + am avut si zona grea de coordonare deff / atac / Nu are rost sa intru in detalii...

Pana la urma noi le-am urat felicitari si alte cele, dar cand vad ca se abereaza prea mult aici si o dau in ipocrizie trebuia sa si raspunda cineva.

Primul meci JOKER .vs BITE (echipa aia noname era de pe normale), au avut un meci in plus , atata tot, 1 meci oricum tot sustin ca l-au castigat prin lasitate, primul meci cu noi.

// Altadata citeste istoricul acestui topic. O sa incetez sa mai postez, fiindca o fac degeaba, oamenii astia sunt prea naivi.

[ RUNDA UNDE AU JUCAT DOAR PERSONELE INSCRISE LA TURNEU ]
Aici au jucat o runda dupa campionat unde toate echipele s-au unit sa scoata cat mai repede echipa joker (lasii ).... doar de aici isi pot da seama ca oamenii nu-i suporta si nu ii vad ca si invingatori pe JOKER.

Cu respect, ToXiC-
 
Ultima editare:

Gogae

member
Scor reacție
0
Pai astea is scuze de copii , trebuie sa v-a asumati , cum si ei si-au asumat preselectia , simplu . Ce vrei sa spui cu " ca nu am avut zona de farm" , pai asta e jocu ,toti cad aleatoriu pe harta si barbarele la fel , o echipa buna cu un coordonator bun se descurca in orice situatie ,sunte-ti slabi si o stiti si voi , ca exemplu runda de alaltaieri 10757 voi 10 in 2 triburi, noi 5 si ati pierdut , RzN dupa ce si-a luat primul rand de catapulte a dat inceput nou , asa va ridica el moralul ? ....mai are rost sa intram in polemici ?
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus