moryoka

  • Autor subiect DeletedUser15222
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hello...domnuuuuu...sunte-ti pe contul colegului dumneavoastra( kamikaze)...Doruuu.( Dacus 100, soryn Geo...florica...etc )..te poti da "jos" de pe cont..si sa intri pe al ...mda...macar pe extern ai putea posta de pe contul tau...

ma refeream la faptul ca eu nu am blindate satele ... iar vezi doar ce vrei .. si de planificarea de cateva zile .. e ssi normal .. si l-am anuntat de atunci .. dar vad ca nu merita .. eu nu am nimic cu tine .. in afara de faptul ca ai vrut sa nu pierzi contul si d-aia ai venit in viking am inteles aproape tot .. mai putin faptul ca ai inceput sa ma ataci dupa ce am ales ce am vrut eu .. adica vineri la bere a fost ok si dupa ai inceput cu minciuni .. nu iti convine ca ce? ca am onoare in mine? ca ma respect cat sa nu fac jocurile altora ?

sa va iau si eu la puricat totul? sa fac ticket ca stiu ca pe toropeala e neluda .. ca pe alienutu a fost unguru si acum i-ati luat contul ca i-a spus lui anaralu ca el e acolo? chiar vreti sa se inchida juma din conturile de pe l7? ca multe conturi sunt preluate de alti oameni si se poate verifica f usor
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus