mToons

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11111

unicatu mai bine taci dreaq ca iti pute gura...
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Vacanta frumoasa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"und3rtak3r în data de 28.12. la ora 22:30
Nu conteaza in ce trib e , continuam sa il atacam , asta pentru INDIA! , in amintirea lor.

(Unicatu XXL)"

ditamai leonul spala picioarele indiei=))

Decat ca lider mToons , inapt pentru tribul mare , ma mandresc cu razboiul cu cei din HELL~a :)
Si cu cei care au plecat de acolo (mercenari) carora nu vreau sa le fac numele public , fiind destui la numar.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17140

ma copile...tu vorbesti de lasitate si toate astea???dc pana sa intri in mtoons nu ai zis nici o vorba nimic si acum de cand ai intrat in familia toons ai facut dintr-o data gura mare...e oare ptr ca S*** **** la tot toonsul si te crezi protejat??:confused:e vorba de unicatu xxl...s-a recunoscut el 100%...:D
 

DeletedUser1647

salut a spus:
unicatu XXL în data de 23.12. la ora 10:32
as putea primi o invitatie la voi in trib? ...dar am o problema...akum nu mai am calculator....si intru cam rar pe triburile...de vreo 2-3 ori pe zi....daca te hotarasti sami dai invitatie....nu o retrage imediat:d

unicatu XXL în data de 23.12. la ora 13:54
deci?

unicatu XXL în data de 23.12. la ora 14:20
ok...am inteles...macar puteai sa spui nu ...ca sa stiu sa discut cu alte triburi:D

Gangster Ray în data de 23.12. la ora 14:32
stai ma ca nu eu conduc aici. am dat mai departe si astept raspuns

unicatu XXL în data de 23.12. la ora 14:35
aaa....ok sorry:(

unicatu XXL în data de 24.12. la ora 09:40
ti sa dat un raspuns?


mda.. asta este unicatul inainte sa intre in toons.
cel pe care il vedeti acum pe forum este unicatul cel viteaz din toons.

Oups! si eu sunt tot din toons, trebuia sa tin cu el nu??

Mda... oameni si oameni
 

DeletedUser11111

Ray iti multumim pentru mesaj...
deci aspirator ciocu mic
acu puteti vedea ce fricos e unicatu asta...
 

DeletedUser17140

omu e viteaz crede ca daca a intrat in familia toons gata ii protejat pe viata nu il mai ataca nimeni..bai unicatule ia si veziti de joc si termina cu tupeul ca nu esti cea mai indicata persoana care sa aiba tupeu...ia si joaca acolo daca se poate numi jucat ceea ce faci tu pe triburi...
 

DeletedUser11111

nu mai stiu cine a intrebat cati ani are unicatu
infine:)
are 15 ani
 

DeletedUser

Tema inchisa!
Acum sa vedem cate pedepse dam [ultimele pe 2008?]
necro15 - o mica vacanta
unicatu xxl - o mica vacanta
pepito1 - avertisment
Inainte sa incepeti sa va jigniti pe aici vreau sa va readuc aminte cateva lucruri:
1. este un forum public
2. Puteti sa va complimentati pe messenger/skype cat doriti
3. Intotdeauna puteti citi regulile care se gasesc aici
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus