Multumim verma

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16897

nu vad de ce ataca caz
si bucurie ca verma sau altul a dat stergere cont
ar trebui sa planga cei care se bucura
ca in alt mod nu au reusit sa i puna nici un fel de probleme
a tinut aproape singura piept pe frontul k 24

nu am avut tangenta cu verma pana nu am inceput sa ajungem cu satele unul langa altul, nu am cum sa spun ca a fost cel mai bun jucator de pe toata harta pt ca suntem foarte multi dar din aceasta zona pot spune ca a fost cel mai bun jucator si asta o pot confirma si alti colegi sau dusmani

nu stiu daca vreunul are ambitie si TUPEU sa se apere pana la ultimele resurse si sa pastreze satul cu niste amarate de TOPOARE care degeaba sunt cele mai slabe in aparare au facut fata si au reusit sa salveze satul dupa zeci de atacuri
:D

multa bafta VERMA

oricum vom mai pastra legatura
 

DeletedUser

daca renunt la joc nu inseamna ca am murit.. asa ca iti poti tine cu desavarsire lacrimile pentru alte ocazii mai importante pentru tine...
 

DeletedUser16897

Cineva sa se bucure ca unul din aliati a dat stergere cont .....
cat ai fost in lupta cu TRx ul nu stiu sa i fi luat vermei vreun sat
ai trecut la aliati crec special sa astepti ocazii de genul si sa ti apara la statistici ca ai sat care pe vremuri a fost al VERMEI

da este o mare realizare
:))
 

DeletedUser

Danny... nu trebuie sa mai insisti... curand toti jucatorii de prima mana o sa dispara si atunci lumea patru o sa fie raiul pe pamant al jucatorilor de mana n`a
 

DeletedUser

mda, eu stiam de perioada mai iunie si septembrie-octombrie ca perioade preferate de abandon, dar naiba mai stie, cu astenia asta....

Hai sa ne jucam, sa moara paladinu vecinului!
Ce pana mea...
 

DeletedUser

si gh0sts.... cu riscul banului... well... de parca mai conteaza ..... nu stiu ce varsta ai si nici nu ma intereseaza...pentru mine nu conteaza varsta ci pur si simplu ce ai in cap... ai ceva ai admiratia mea... nu ai... poti sa ai si 300 de ani.... esti liber sa mergi pe campie....
este ceva ce totusi inca nu ai inteles.. probabil inca mai ai nevoie de 50 de ani de joc pe triburile ca sa iti dai seama.... nu conteaza parerea ta asupa ta ca si jucator.... ceea ce conteaza este parerea tuturor cu care ai lucrat.... ei au cea mai mare putere de a spune cine este cu adevarat o persoana... si spre deosebire de tine.... eu am in spate o echipa fabuloasa si fenomenala... dar de tine.. ce pot spune.... multiconturile sunt doar ..... fara cuvinte.... asa ca.... exista un creier .... si acel creier trebuie folosit zilnic pentru a putae da perfomanta... nu doar 1 data la 10 ani... in caz ca e ultimul meu post....
mi-a facut mare placere... chiar si discutiile cu tine imperiul moldav...

Numai bine va doresc
 

DeletedUser

vali gresesti amarnic. intreaba-i pe bunii tai prieteni care au lucrat cu mine pana acum de ce am parasit "echipa".

sunt oameni in acest joc pe care ii voi respecta intotdeauna si cu care imi va face intotdeauna placere sa schimb o vorba la o cafea. asa ca nu vorbi tu despre oamenii cu care am lucrat, mai ales cand pe cei mai multi dintre ei nu ii cunosti. ce mai mare parte sunt oameni in adevaratul sens al cuvantului, cu onoare si bun simt, spre deosebire de unii din "formidabila si fabuloasa" ta echipa. cat despre calitatea mea ca lider si om intreaba-l pe McBecks. El iti poate da detalii.

cat despre multiaccounturile mele... am fost o singura data inchis pentru un cont de comunicare de 116 puncte. asa ca iar vorbesti in necunostiinta de cauza.

iar despre cat de mult stii tu despre mine ca jucator... daca vrei vorbim pe harta. nu ca asi avea ce sa-ti demonstrez tie, dar nu imi place sa arunc cu vorbe.

si am un neuron pierdut prin neant care din cand in cat mai are cate o zvacnire. nu prea des dar atunci cand trebuie.
 

DeletedUser

Inevitabil ati ajuns sa va certati ... pacat. Toate cele bune verma.
 

DeletedUser

am ajuns la urmatoarele 2 concluzii:
1. nu pot renunta la joc pentru ca urasc efectul de domino
2. renunt complet prin stergere de cont pe extern datorita unor abuzuri clare ale moderatorilor care nu stiu sa faca o diferenta clara si sunt partinitori.

O zi Buna.
 

DeletedUser

gh0sts- tocmai tu te gasesti sa deschizi tema cu "Multumim verma" si sa incerci sa o ironizezi.
- incepi sa te iei in gura cu oameni de pe aici si sa ii zici lui sir ca daca vrea ceva vorbiti pe harta; eu in locul tau as tacea.
 

DeletedUser

ia uite cine si-a adus aminte ca exista si forum extern... te-ai gasit si tu sa postezi dupa 2 saptamani. cu tine chiar nu am dispozitie sa intru in polemici, vine pastele si trebuie sa iertam si sa fim toleranti. so...

Paste fericit colegi de L4.

ps. rog un moderaor sa inchida tema. nu mai este de actualitate. multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus