Muzica petrecere

  • Autor subiect DeletedUser40739
  • Data de început

DeletedUser40739

Salutare tutoror !

Am de cules 8 GB de muzica ptr. un majorat si am intrat in pana de idei.
Va rog daca puteti sa puneti cateva melodii aici care stiti voi ca se asculta la un majorat / chef .. etc :D
Dar va rog sa nu incepeti cu Tatiana Stepa si 'ia-ma mama du-ma lele'

Multumesc !
 

DeletedUser

[youtube]rr0VWJyS1DI&feature=related[/youtube]


uite una...foarte buna
 

DeletedUser

depinde cam ce muzica se asculta
vrei ceva mai electro house sau doar muzica comerciala?
 

DeletedUser40739

E un majorat omule unde mai vin si oameni de varsta a doua.. nu vreau electro si bubuituri in exces, vreau ceva lautaresti, populare saltarete, muzica usoara pe care poti dansa in grup .. etc
 

DeletedUser

pai pentru inceput scoti top40kissfm
mai bagi si cate un hip-hop asa mai comercial
la lautaresti si populara nu ma bag
 

DeletedUser

Pai, ca sa nu ai o varza in ce priveste muzica, eu zic sa stabilesti cu sarbatoritul linia melodica pe care vrea sa mearga... - "de toate" nu mi se pare o optiune... :p

Avand toate categoriile de varsta e acolo, as merge pe "retro party" - si daca dai o cautare pe google, ai sa gasesti mai mult decat suficient... si cum zicea si petrisorrr, scoti topul de la cateva radiouri - ca sa ai si ceva mai actual :)...

Lautareasca, populara - nu ma pot baga la asta ca nu ma pricep, insa nici n-as recomanda sa ai mai mult de 10 piese pentru toata noaptea :))... dupa mine le-as scoate de tot din discutie :D, da' totusi nu e dupa mine :D
 

DeletedUser

[YOUTUBE]_-0MXklxHlQ[/YOUTUBE]
ceva de genul asta, party de liceeni
 

DeletedUser

asa blondo...baga mare.

stai sa aduc si eu ceva

[youtube]4oqrignxHI4[/youtube]


si


[youtube]rGL0QCnHbU4[/youtube]
 

DeletedUser

si pentru un moment mai romantic pentru oamenii de stanga
[YOUTUBE]tyEOXqlzksU[/YOUTUBE]
 

DeletedUser36071

[YOUTUBE]ba0K-4D1Lj0[/YOUTUBE]

uite si una inainte de sampanie :cool:

sper ca-ti suntem de folos :>
 

DeletedUser40739

Interesant .. pasaroiul ma omoara cu zile iar negrul ma distruge cu o populara ce nu o poti asculta la o petrecere !
Frumos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser38023

Frate, nu stiu ce sa iti zic sa bagi, dar ca sa nu strici majoratul iti recomand sa nu bagi melodia aia de la Vama Veche, "am doar 18 ani" .. S-ar duce dracului tot.. :(
 
Sus