Mvp + WAL vs Gods

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început

DeletedUser

Dumnezeu.

Emy baiete,cand doi iti spun ca esti beat,dute si te culca.Cat despre afirmatia cu "cont de sustinere",daca ai cp,se poate vedea contrariul,dar poate nu ai.Nu stiu de ce nai plecat inca de pe forum,cand esti batut si in dreapta si in stanga,nu numai de vorbe,ci si de statistica si ai preferat sa te dai drept mare "general" care tine in mana "victoria" in final.Doar un copil care inca na trecut de perioada suptului la degete,mai traieste in utopia lui(cum faci tu),dar cine stie,poate ne batem capul aiurea cu cineva care inca habar nare cum se mananca lumea inconjuratoare.Dute frumos si iati vreo 3-4 litri de lapte(daca inca esti la varsta aia),sau vreo 2 lazi de bere,20 de caserole de gratar si dute la mare sau mai stiu eu unde si lasane pe noi cu anecdotele tale de 2 bani.
 

DeletedUser

Dumnezeu.

Emy baiete,cand doi iti spun ca esti beat,dute si te culca.Cat despre afirmatia cu "cont de sustinere",daca ai cp,se poate vedea contrariul,dar poate nu ai.Nu stiu de ce nai plecat inca de pe forum,cand esti batut si in dreapta si in stanga,nu numai de vorbe,ci si de statistica si ai preferat sa te dai drept mare "general" care tine in mana "victoria" in final.Doar un copil care inca na trecut de perioada suptului la degete,mai traieste in utopia lui(cum faci tu),dar cine stie,poate ne batem capul aiurea cu cineva care inca habar nare cum se mananca lumea inconjuratoare.Dute frumos si iati vreo 3-4 litri de lapte(daca inca esti la varsta aia),sau vreo 2 lazi de bere,20 de caserole de gratar si dute la mare sau mai stiu eu unde si lasane pe noi cu anecdotele tale de 2 bani.

ai probleme de comportament,incerci sa fii inteligent dar nu prea iti iese. iti recomandat un ceai de ursatoare,e pentru redarea zambetului pe bot si pentru frustrarea unora in viata reala,bye scumpete :)
f
 

DeletedUser

Cea mai buna descriere posibila,insa asupra caracterului tau:).Nici eu nu cred ca o spuneam mai bine;)
 

DeletedUser42349

Noi clar ce intrebare e asta ? :O :D

Cu toate ca noi nu lucram la curat murdar ca Emy ...
 

DeletedUser42349

Ma baiatule :) , eu in trib am adus doar ce a fost prieten cu mine , nici decum sa cersesti sitter-ul Rockyh care era la jexel cu care te inteelgi de la noi din trib si sa ataci colegii de trib si sa cuceresti sate , si sa iti bati joc de contul lui .
Nu sa cumperi conturi cu pp-uri
nu sa pui academia in razboi cu aliatii


Mai iti zic? suficient ca esti destul de penibil.
 

DeletedUser

Copile.vezi ca peste o luna iti incepe scoala,poate ai teme de facut in vacanta :)
n-am stiu ca rocky nu vrea la noi,in tribul vostru am prieteni si acum doar ca primiti cate un sutulet in dos,imi este mila de voi ca nu rezistati la 2-3 sutulete :)

ai facut din din 30 in 30 de minute scrisori la domni admini vad ca contul nu e banat,deci cineva minte :)
aliati nostri vor ramane pana la sfarsitul lumi,sa vedem pe cine se va baza mvp s in viitor ca se strang randurile.
 

DeletedUser42349

Pai si atunci cum iti permiti tu sa il scoti pe Rocky din trib si sa ataci cand el nu ti-a dat acordul ?si adminii zic ca nu s-a facut abuz in sitter..

Stai tu linistit ca imi fac temele , la saptamana de 2 x


Aliati avem si noi de viitor , ce e acum ii consider de viitor aliatii, astept si eu sa se mai stranga randurile sa pot sa ma mai apropii de prietenii din alte triburi sa putem sa va dam cu harta-n cap.
 

DeletedUser

singuri nu puteti ,am inteles :)

ha ha ha,pai normal ca admini nu fac nimic,ca n-am scos eu pe nimeni de la voi din trib

eu am primit sitter cand el era la noi,o spus ca are atacuri si am aparat contul!
 

DeletedUser42349

Prima zi de razboi , raportul cuceririlor de sate
Noi:2
Ei:1

A 2-a zi:
Noi:10
Ei:7

A 3-a zi:
Noi:24
Ei:8

A 4-a zi:
Noi:11
Ei:5

A 5-a zi (Azi) :
Noi:11 (Acum 1 minut le-am mai luat 1)
Ei:3
 

DeletedUser523

TIME in ce relatii diplomatice sunt cu Wal si Styx cu MVP? Am obs pe harta ca le sunt chiar in spate si ar putea profita de razboiul lor cu God's...
 

DeletedUser38225

Toata lumea stie chestiile astea , nu e nici-un secret pt nimeni :D lumea e mica baieti :cool:
 

DeletedUser523

Nici eu.... :)
Mc de info
Atunci e clar ca e doar o chestiune de timp pana cand Gods vor pierde razboiul, zic si eu asa ca un spectator neutru, nu? Asa pare, cu cele doua adversare avand spatele asigurat nu prea are cum sa le faca fata Gods,nu?
 

DeletedUser

Nici eu.... :)
Mc de info
Atunci e clar ca e doar o chestiune de timp pana cand Gods vor pierde razboiul, zic si eu asa ca un spectator neutru, nu? Asa pare, cu cele doua adversare avand spatele asigurat nu prea are cum sa le faca fata Gods,nu?

Asa este!

nu aveam sanse,mvp ia sate in draci de la gods de zile bune!
 
Sus