Mvp + WAL vs Gods

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început

DeletedUser42349

Mie greu sa-mi cer scuze? Vorbesti sa nu adormi gauthier chiar tu insusi cand scria pe forum gromka ma sunai pe mine ca ce figuri face ala si ce fel vorbeste..

Demy baietii au uitat acum ca eu faceam tot in trib :) , nu-i bai .

Eu nu am renuntat conducerea adusa de mine m-a rugat sa plec, si m-am supus majoritatii .

Gromka daca eu te-am jignit cu ceva imi pare rau :) .
 

DeletedUser

Emy mare greseala faci prin ceea ce spui si stii dc?daca tu si tribul tau ar fi jucat corect mvp era peste voi 100 % dar cu jocuri de culise eu unu nu le suport si toate la timpu lor nu uit si nu uita niciun membru din fostu mvp.Sa nu crezi ca daca ai reusit sa faci rau tribului vei castiga lumea 34 nici in cele mai frumoase vise:))) o sa patesti exact precum mvp si sa vad ce mai zambesti atunci sti tu vorba aceea 'cui pe cui se scoate " succes acolo la dezvoltare:d

Tata,eu n-am nimic cu tine..am vorbit si pe skype esti ok ca persoana jucator..doar speeder era problema la voi,ai preferat sa asculti de el..acum de vom pierde,e alta treaba..conteaza ca mvp=0
 

DeletedUser29445

Gauthier, ce rau te-ai mai facut..
Esti in conducerea Styx? Vor avea viata lunga atunci.
 

DeletedUser37656

Da, a venit omul si a spus ca rupe alianta si te-am sunat. Ai intrat pe conferinta unde era si Dark, si tu ai spus ca "te p**i pe el", in stilul tau caracteristic. Atunci atat eu cat si Dark ti-am spus sa o lasi mai moale cu prostiile ca faci rau tribului, si ai facut.

PS: Ca sa nu-mi mai obosesc degetele degeaba, nu iti voi mai raspunde la mesaje, sunt destui oameni care pot confirma spusele mele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44048

Speeder7 asta sa-ti fie invatatura de minte.
Da nu mai lasi tu conducere la toata lumea.... mai bine iti iei 2-3 jucatori si aia din viata reala care ii pui la conducere .
Emy vad ca e dupa cum bate vantul...

Oricum felicitari nu se va uita despre trib-ul MVP.
 

DeletedUser

Vrea in Gods...sarmanul de speeder

cred,ca-l voi primi..sa-i arat ca sunt bun cu dusmani :))
 

DeletedUser42349

Nu am abordat eu gods, doar cineva de la voi cu putere de cuvant a zis sa intru , daca nu , scoate-ma de pe harta , a-ti mai incercat de o gramada de ori , v-ati lasat nobilii la mine in sat , nu e asa de greu sa te aperi cum am eu satele si cativa prieteni pe harta :) .
 
Sus