N.W.O F. + ZEN F. vs CIRC F. + Gluglu+JaD F.

DeletedUser

Circ si restul triburilor de pe aceasta lume care sau aliat.... au ramas sa se opune castigari acestei lumi de cele 2 triburi?
Vor face ei fata oare? Vor rasturna situatia?

trebe sa stiti ca lumea 45 nu e lumea 1.
 
Scor reacție
98
Mai este de muncă, baftă ambelor tabere !

stats.png
 

DeletedUser23519

ce informati eronate aveti d-le the-phantom mai verificati inca odata :p
 

DeletedUser

pe ce i din jad i am bagat in aceeasi oala ....desi voi nu aveti diplomatie cu ei.
 

DeletedUser2154

Dar poate ne explici si noua de ce o parte din membrii zen au ales sa plece din trib?!
 

DeletedUser23519

pe ce i din jad i am bagat in aceeasi oala ....desi voi nu aveti diplomatie cu ei.

pai ar fi cazul sa nu ii bagi in aceiasi oala cu noi atata timp cat noi nu avem nici o diplomatie cu ei cum ar fi sa va bag pe voi ca aliati chiar mai rau ca membri ai circului :)))
 

DeletedUser

Na fost sa fie si fiecare si a ales alt drum si atat, tribu merge mai departe.
Suntem oameni nu ne intelegem ne despartim amicalsi aia e...nu facem taraboi ca tine pe extern***. :) :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45432

Na fost sa fie si fiecare si a ales alt drum si atat, tribu merge mai departe.
Suntem oameni nu ne intelegem ne despartim amicalsi aia e...nu facem taraboi ca tine pe extern sa vada lume cat cap nu aveti. :) :D

Amical pe naiba, mai bine ai tacea si ti-ai vedea de joc in continuare. mai intra pe un sitter si innobileaza si satul ala care-l mai am.

Putin respect daca aveai pentru munca care am facut-o de am inchegat tribul si l-am dus unde e acum , te gandeai daca merit atacat sau nu :) Puteam sa va fac belele dar nu e caracterul meu de asa natura, am vazut cum sunteti si am spus ca nu se merita batut capul ***.

Va astept pe alta lume , nu va uit ... si va promit ca o sa va lovesc de unde nu va asteptati.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4133

v-am editat posturile, dar va rog sa aveti grija la ce postati pe viitor, ar fi pacat sa fiti penalizati.
 

DeletedUser4863

Respect .... nu cred ca ai idee ce inseamna cuvantul asta.
Ce ai incercat tu sa faci a fost destramarea tribului , atitudinea ta de LIDER te-a tras in jos .
Eu n-am intrat sa joc triburile ca sa am LIDERI , am intrat sa ma distrez si sa stau de vorba cu voi astia cu care am mai jucat ...
Niciodata nu mi-au placut magariile si lucrurile de prost gust , cand am avut ceva sa va spun v-am spus-o in fata. Eu nu m-am apucat sa barfesc pe la spatele vostru sa zic uite-l pe ala ce face sau mai stiu eu ce .... Daca am aflat ceva de la tine sau altu si am vazut ca este incorect imediat am atras atentia. Ti-am spus te consider baiat destept , dar esti inca pustan si ** mult si prost.
Nu vreau sa fac tiganie pe forum sau sa ma cert cu tine sau Annya , lasa lucrurile asa cum au cazut o sa ** peste 2-3 ani poate o sa realizezi ca ai gresit.
 

DeletedUser45432

Nu uita cine te-a adus inapoi in joc din postura de interna :) Sau cine ti-a aparat satul / satele cand erai izolat fata de noi. Prin postura mea de lider ai ajuns unde esti acum :)) Dar ce mai conteaza lucrurile astea ....

Tu nu cunosti multe lucruri, stii doar putinul ala si din putinul ala iti dai cu parerea.

Crede-ma ca 70 % din tribul acela era cu mine , aici iti pot confirma multi ... dar am ascultat de vorbele cuiva si am zis ca sa va las in plata domnului :) Nu e un capat de tara, ne vom mai intalnii pe jocul asta.
 

DeletedUser40238

Suferinta unei legende e mereu prilej de deliciu si rasfat pentru multi!!Poate intelegi ce doresc sa spun!
Man poate ti se pare ciudat dar am facut purici:))) culmea mai multi ca tine:)))
 

DeletedUser

Postarea asta reprezinta incercarea unui omulet de a-si da importanta? Daca ai de gand sa scrii ceva, macar scrie informatii corecte si nu ce ti se pare tie. Mult succes!
 

DeletedUser47120

Vad ca Puyut nu posteaza statisticile razboiului ... Ci doar da din gura . Si ca sa fie clar pentru toata lumea eu (George ) nu mai joc pe lumea 45 sau pe vreo alta lume , m-am lasat de acest joc de ieri . Pe contul I M M O R T A L joaca Florin cel cu care am si inceput aici .
Postez urmatoarea statistica
Parte 1:
Triburi: ZEN, N.W.O, N.W.O., N.W.ON, ZEN-A, ZEN-B
Parte 2:
Triburi: CIRC, Gluglu, JaD, JaD-A

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 11
Diferență: 37

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 238,788
Tabăra 2: 26,149
Diferență: 212,639
 

DeletedUser2154

Statistica corecta este asta
Parte 1:
Triburi: CIRC, *CIRC*, ~CIRC~, -CIRC-, Gluglu
Parte 2:
Triburi: N.W.O, N.W.O., N.W.ON, ZEN, ZEN-A, ZEN-B

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 111
Diferență: 84

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 11
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 58,480
Tabăra 2: 576,036
Diferență: 517,556

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,364
Tabăra 2: 58,832
Diferență: 53,468

chart


Cum am mai spus si mai sus, jad nu are nici o diplomatie cu CIRC!
Ca sa fiu specific mai pe intelesul tau...nu ma afecteaza aceste statistici, pentru cum i-am explicat si lui click, eu nu joc, deci nu sunt implicat, numele meu este dus mai departe pe joc, de un fost jucator de pe lumea 1, care doreste sa joace cu acest nume!
Legat de statistica nimic impresionant...este un raport de 2236 de sate contra la 639, cum am spus si altora jocul acesta este matematica...si nu forta sau iscusinta unui jucator!
Familia Zen -NWO, in acest moment detin mai multe sate de atac decat are toata familia CIRC, nu crezi ca e normal sa cuceareasca sate...dar nah pentru un copil ca tine este destul de greu sa gandeasca!
 

DeletedUser47120

Statistica corecta este asta
Parte 1:
Triburi: CIRC, *CIRC*, ~CIRC~, -CIRC-, Gluglu
Parte 2:
Triburi: N.W.O, N.W.O., N.W.ON, ZEN, ZEN-A, ZEN-B

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 111
Diferență: 84

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 11
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 58,480
Tabăra 2: 576,036
Diferență: 517,556

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,364
Tabăra 2: 58,832
Diferență: 53,468

chart


Cum am mai spus si mai sus, jad nu are nici o diplomatie cu CIRC!
Ca sa fiu specific mai pe intelesul tau...nu ma afecteaza aceste statistici, pentru cum i-am explicat si lui click, eu nu joc, deci nu sunt implicat, numele meu este dus mai departe pe joc, de un fost jucator de pe lumea 1, care doreste sa joace cu acest nume!
Legat de statistica nimic impresionant...este un raport de 2236 de sate contra la 639, cum am spus si altora jocul acesta este matematica...si nu forta sau iscusinta unui jucator!
Familia Zen -NWO, in acest moment detin mai multe sate de atac decat are toata familia CIRC, nu crezi ca e normal sa cuceareasca sate...dar nah pentru un copil ca tine este destul de greu sa gandeasca!

La experienta voastra ar trebui sa rupeti triburile in doua, conducatoarea exceptionala , foarte bunul strateg Zeusz ( asta l-ati luat de pe drum , ajuns top 20 , a primit dreptul de a se ocupa de diplomatie ) Si lasa vrajeala aia cu nu joc eu pe cont joaca tataia,mamaia etc....
JAD-ul este in razboi deci pun statisticile si cu ei :)
 

DeletedUser2154

E problema ta ce crezi!
Dar mai bine le-ai explica tu la oameni, cum ai fost dat afara de pe cont de co-player, nu ca ai renuntat tu sa mai joci!
Spune cum dadeai mesaj prin N.W.O sa uneasca lumea contul cu tine ca o sa joace cu tine, cand tu deja aveai un co-player
De ce nu spui cum l-ai amenintat pe click, pe motivul ca el ia sate de la napoca si tu nu ei...
Si ca sa fii linistit si sa dam cartile pe fata...tu ai fost "vandut", a avut loc o intelegere, unde tu trebuia sa iesi din joc, daca doresti...eu am si dovezi sa vezi ca nu vorbesc aiurea, asa cum o faci tu!
 

DeletedUser47120

Contul era pe mailul meu , eu l-am trecut la Florin pentru ca am vrut si am avut incredere in el.
Nu ma simt vandut de el , il respect in continuare .
 
Sus