N.W.O vs Scitii vs BURN

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2786

bai neapiti2....e inca in clasa 1


si provoc lr-ul sa-l atace pe freesoul:p

buhuhu :rolleyes:
 

DeletedUser2786

chiar te rog:d

ai mai cucerii si tu un sat pe bune nu pe naspa

uh, gotcha:D:rolleyes:
 

DeletedUser

Coco Cam proasta mijcarea de ati facuto contra tribului LR cam deiurea sa vina jucatori mari de aia ka tine si sa atacati de aia de 200k ;)) cu un moral vai mama lui :) dar lasati ca mie imi convine ;) atacatima sa vedem daca rezist ca poate nu rezist ;))

~ma frate dc alti mai mari nu aveati prin zona ce vrei :))
~acum vad ca a mai crescut dony ala lund niste sate LR...ca burn nici nu s`a atins de el :D ..
~app. baieti vreti sa vedeti ceva intereseant :)) cum se feliciteaza LR`isti...ca a facut omu 1 mil :))) bineinteles cu sate din interior :D
 

DeletedUser

HeroofAtlantis în data de 28.01. la ora 18:05 Citat
Congratz for 1.000.000 points

TheLordHorror în data de 28.01. la ora 18:20 Citat
poate pana la sfarsit face miliardu :)))

cobra3362 în data de 28.01. la ora 18:21 Citat
trebuie sa ii urmam exemplul
felicitari si la mai mare

d3vl1 în data de 28.01. la ora 19:03 Citat
ei na
las ca te ajung eu

TrupDorit în data de 28.01. la ora 20:20 Citat
ete si tu :p tu pune mina si recupereaza satele :D

doctorasul în data de 28.01. la ora 20:35 Citat
am si eu o intrebare cam cati taleri ai batut pana acum ?
Prelucrarea doctorasul în data de 28.01. la ora 20:37

clementzamf în data de 28.01. la ora 20:54 Citat
peste 2000 sigur....:)) deci rectifiam ...peste 10000....
Prelucrarea clementzamf în data de 28.01. la ora 21:16

marik69 în data de 28.01. la ora 21:12 Citat
AM EU PESTE 1000

doctorasul în data de 28.01. la ora 21:19 Citat
lol

djdrake în data de 28.01. la ora 22:40 Citat
te ajung uratule :D btw cam asa arata talerii la 1 milion d pct

Urmeaza un prin screen cu poza cu taleri :))

55099775bx4.jpg

dony în data de 28.01. la ora 22:57 Citat
da cam asa arata talerii:)multumesc baieti si fete, satisfactie personala mai putina fata de faptul ca ridic tribul si pot ajuta oricand...:)
Prelucrarea dony în data de 28.01. la ora 22:58

sexybaby în data de 28.01. la ora 23:01 Citat
fain ;0

Ina19 în data de 29.01. la ora 01:54 Citat
si pt drake!!!!

Skrumyera în data de 29.01. la ora 02:00 Citat
va ajung euuuuuuuuuuuuu:)))

Tarakan în data de 29.01. la ora 09:32 Citat
bv` pt dony si pt djdrake...sa ajungetzi la 1 miliard bajetilor ca meritatzi...

Tititshor în data de 29.01. la ora 13:14 Citat
6457 de taleri....batuti....tineti-ma bine...cad jos de pe scaun ...:))

Emys în data de 29.01. la ora 13:15 Citat
Saracul de mine... eu am batut deja 397 :))))) ...deci mai am de impins pana la 6000

skyhawk în data de 29.01. la ora 14:27 Citat
Bv tuturor conducatorilor, faceti o treaba buna!

HeroofAtlantis în data de 29.01. la ora 18:05 Citat
bv si lui djdrake

georgianknight în data de 29.01. la ora 18:09 Citat
felicitari:D

King ZDAC în data de 29.01. la ora 18:22 Citat
bravo , sa va vedem si la 2 milioane.

HeroofAtlantis în data de 29.01. la ora 19:10 Citat
sa ii vedem si la 1 miliard:))

djdrake în data de 29.01. la ora 21:06 Citat
ti am zis ca revin #1 dony :D

dony în data de 29.01. la ora 22:19 Citat
acum urmez eu nu?:):D:D:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

astia se bucura de parca ar fi gasit-o pe elodia :D

chiar astept lr-ul sa ma atace. va rog sa ma atacati,dau bacsis :p
 

DeletedUser523

eu sunt neutru, nu tin cu nimeni, dar la faza asta cu postarea laudelor lor de pe forumul intern si luarea la misto, mi se pare aiurea deoarece e ABSOLUT NORMAL sa se laude cand au performante si sa nu-mi spuneti ca voi nu va laudati in trib si nu va bucurati ca aveti jucatori in top20 sau altele de asemenea fel!:rolleyes:
deci haideti sa ne limitam la alte chestiuni prin care ai putem lua peste picior in mod agreabil;)
 

DeletedUser

~nu intelegi care e faza...
~nu se lauda cu sate luate de la dusmanii ci cu cele din interiorul tribului....frate bucurate si mandreste`te cand faci mil din satele dusmanilor nu din ale vecinilor tai :)
 

DeletedUser523

~nu intelegi care e faza...
~nu se lauda cu sate luate de la dusmanii ci cu cele din interiorul tribului....frate bucurate si mandreste`te cand faci mil din satele dusmanilor nu din ale vecinilor tai :)

aici cred k b3st ti-ar putea da o replica pe masura ;)
si nu numai el!de aia zic mai bine liniste ca multi sunt cu musca pe caciula...;)
 

DeletedUser1924

Limita - GN: 156
- GN existente: 12
- GN în producere: 0
- numãrul satelor cucerite: 124
Mai pot fi create: 20


Total taleri: 12328
Taleri pânã la urmãtoarea GN: 75
Limita - GN: 156
:confused:
 

DeletedUser

~nu e faza ca de ce luam satele de la colegii de trib care renuntza la joc...pe mine insa ma amuza faza cu laudatul...frate lauda`te cand esti pe 1 la inamici invinsi...nu cand iei sate goale de la colegii...
~Later Edit: imi cer scuze daca sunt rautacios!
 

DeletedUser4195

~nu e faza ca de ce luam satele de la colegii de trib care renuntza la joc...pe mine insa ma amuza faza cu laudatul...frate lauda`te cand esti pe 1 la inamici invinsi...nu cand iei sate goale de la colegii...
~Later Edit: imi cer scuze daca sunt rautacios!
eu cred ca toti playeri care sunt in top au primit sate de la colegi de trib care s-au lasat..asa ca:p:p:p si nu cred ca-i prea indicat sa fii in top la inamici invinsiLista de poziþionare
Triburi
Jucãtor
Continentul Triburi
Continentul Jucãtor
Inamici învinºi

Inamici învinºi
Ca agresor Ca apãrãtor În total
Rang Porecla Cucerit
1 xena 07 3,52 Mio.
2 lilu2 3,47 Mio.
3 albiciosu 3,29 Mio.
4 Elletrico 2,64 Mio.
5 Miubs 2,33 Mio.
6 cgal 2,25 Mio.
7 bogdantd 2,24 Mio.
8 Afilieri.com 2,12 Mio.
9 gabipana 2,06 Mio.vezi cazul liliu2 care e pe 2 la inamici invinsi ca aparator...singur fara sprijin de la prieteni era demult la marginea hartii[nimeni nu o sa reuseasca performanta sa fie pe 1 fara ajutor,,,asa ca va rog eu nu va mai laudati ca aveti soldati mai vajnici si mai destepti...si mai cred ca mai toti care au ramas in joc[cu mici exceptii]stiu cum sa atace si cum sa se apere...fie vorba intre noi e doar un joc cit se poate de simplu in care conteaza mai mult oportunismul si politica.....si asa ca sa m-a laud...v-am spus EU ca NWO de care rideau uni ca are 10000 de membri o sa se restringa si o sa creeze playeri puternici...sper ca acestia sa fie pe linga cei care rideau de EI
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sago tata... nu te-ai plictisit? sau esti cumva ruda cu Nostradamus si Einstein? ca vad ca la calcule matematice te pricepi (vezi teoria campului unificat :) ) iar prezicerile tale sunt la fel de citibile ca si cele venite de la Nostradamus ;)

No hard feelings :)
 

DeletedUser4195

Sago tata... nu te-ai plictisit? sau esti cumva ruda cu Nostradamus si Einstein? ca vad ca la calcule matematice te pricepi (vezi teoria campului unificat :) ) iar prezicerile tale sunt la fel de citibile ca si cele venite de la Nostradamus ;)

No hard feelings :)
:p:p daca tu crezi ca a fost o prezicere cine sunt eu sa te contrazic!!!!insa eu cred ca nu-ti trebuie prea multa minte ca sa-ti dai seama ca un colos asa cum era NWO,v-a crea playeri care o sa aiba un cuvint de spus pe L 3 si ca o paranteza :atita timp cit nu ne cunoastem si nu nu esti prieten cu mine nu ai nici o sansa sa-mi ranesti TU mie sentimentele:p:p:p bafta in viata ..o sa ai nevoie
 

DeletedUser2786

sago23,ce ai domne? nu iti placu lapticu de dimineata? te doare burtica?

prinzi muste la ora asta si e pacat ca esti tanar. plus ca tu postezi aici desi e pace fratele meu
 

DeletedUser

:p:p daca tu crezi ca a fost o prezicere cine sunt eu sa te contrazic!!!!insa eu cred ca nu-ti trebuie prea multa minte ca sa-ti dai seama ca un colos asa cum era NWO,v-a crea playeri care o sa aiba un cuvint de spus pe L 3 si ca o paranteza :atita timp cit nu ne cunoastem si nu nu esti prieten cu mine nu ai nici o sansa sa-mi ranesti TU mie sentimentele:p:p:p bafta in viata ..o sa ai nevoie

Hai ca ma lasasi fara cuvinte... cu faza cu prietenu cu tine... ma scuzi... dar nici nu incercam sa iti ranesc "sentimentele" , si ca sa citez din tine "nu iti trebuie prea multa minte" sa deosebesti satira de ranirea sentimentelor... sau poate totusi :)

Cat despre viata mea... am destula bafta... dar oricum multam pentru urarile de bine :) acelasi lucru ti-l doresc si tie :)
 

DeletedUser523

da' chiar nu se mai inchide odata acest subiect:confused:k demult a expirat si acum numai off topic e aici!!:(
 

DeletedUser

Un moderator sa inchida acest topic, nu mai este de actualitate si s-a deviat de la subiect
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus