Narcisismul de pe lumea 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Intro:
Am deschis acest subiect deoarece am simtit ca am fost manipulata de un bastard al acestui joc,
sau mai bine spus furata. Totul a inceput din momentul in care prea maritul Master Hades nu a mai
avut bunavointa sa ne dea atentie, moment spicuit de urmasul lui, numele sau real Narcis si cel de joc
naercis..precum stiti, cu premeditare a luat leg cu majoritatea, promisiuni :alianta cu IMMO, noobs si razboi cu ZARG
l-am crezut..prostii de noi, turma
in fine sau legat relatii, skype..seara de seara..si uite am ajuns in amanunt despre starile noastre spirituale cu privire
la acest joc..pur si simplu m-am lasat convinsa sa-mi cedez satele, binenteles pretexte, nu se merita sane irosim timpul, viata inutil etc
realizati cam ce subiecte au luat amploare..
insa Domnule Narcis, vad ca o duci destul de bine, ferice, ma bucur ca ai renuntat :) este vizibil chiar :) cumai facuto? innobilanduti oamenii care au crezut in tine
acum o alta victima a fost Adriana nu? i-ai doborat moralul si acum ai obtinut ce ai vrut?
daca asa se joaca acest joc sincer i-mi pare bine ca am facut acest pas.

sau inca continui sa joci, cu pretextul de a te razbuna pe hades? de care pot spune un om de o calitate incontestabila, corect, direct,
insa prea suparat pe viata aceasta nedreapta si cu o ura fara margini asupra originii din care si el face parte totusi.

A da am sa te rog sa nu mai incerci din nou sa-ti salvezi pielea aruncand cu noroi in toti cei din jurul tau, ok?


Radacina:

Narcis_ismul

Narcisismul consta intr-o dereglare a personalitatii normale reprezentata prin exagerarea imaginii de sine, care este considerata perfecta.
La baza narcisismului exista doua teorii: conform celei dintai, dereglarea provine dintr-o trauma veche. Cea de-a doua teorie sustine faptul ca dereglarea consta in invatarea comportamentului care nu are baza intr-un caz clinic. Daca originea bolii este clinica si este cauzata de probleme de dezvoltare timpurii, posibilitatea ca tratamentul sa dea rezultate nu este prea mare. Deoarece nu este vorba despre un lucru psihologic si nu se cunosc tratamente pentru boala, daca este vorba de partea psihologica, atunci tratamentul ar putea avea urmari pozitive. Comportamentul poate fi invatat din nou sub forma unuia pe care societatea il accepta.
Persoanele narcisiste au o parere exagerata despre ei. Deci rar se gandesc ca ar exista o problema, exclus ei ar fi una, inlatura orice pentru
a ajunge in varf. Un narcisist nu va putea sa mentina o relatie corecta si va avea probleme acasa si la serviciu. El va crede ca are o viata plina de bucurii si de prieteni si ca este foarte renumit si apreciat. Din pacate, narcisistul se va simti ofensat si va avea tendinta de a da vina pe alte persoane pentru un lucru negativ care li s-ar putea intampla.

Va multumesc tuturor,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sau inca continui sa joci, cu pretextul de a te razbuna pe hades? de care pot spune un om de o calitate incontestabila, corect, direct,
insa prea suparat pe viata aceasta nedreapta si cu o ura fara margini asupra originii din care si el face parte totusi.

fata draga sincer imi pare rau de tine insa daca hades e asa cum spui atunci si eu ma duc si ma impusc cu matura :cool::D
 

DeletedUser

Ce onoare.:)) S-a deschis un topic in care imi este dezbatuta provenienta numelui.... In fine, nu cred ca ne cunoastem, eu cel putin nu am pus pe nimeni sa cedeze satele sub niciun fel de pretext.:) Iti multumesc pentru aprecierile facute.... si pot spune ca tot ce ai spus in mesajul de mai sus e dezimformare completa... incepand de la faptul ca Adriana a dorit sa imi lase satele mie, lucru care ti-l poate confirma, si restul vorbelor care le spui...

... de ce inca imi merge bine??? pentru ca nu am renuntat intr-un moment in care multi imi doreau asta...
 

DeletedUser

Un post cu asemenea acuzatii ar trebui sa aiba o semnatura (alta decat SS indescifrabil) ...
 

DeletedUser

"Am deschis acest subiect deoarece am simtit ca am fost manipulata de un bastard al acestui joc,
sau mai bine spus furata."

Asta e problema ta, de ce ne-o expui noua?
"Totul a inceput din momentul in care prea maritul Master Hades nu a mai
avut bunavointa sa ne dea atentie, moment spicuit de urmasul lui, numele sau real Narcis si cel de joc
naercis.."

Hades va lasat de paragina, ce vina am eu???si nu sunt urmasul nimanui.:))

"precum stiti, cu premeditare a luat leg cu majoritatea, promisiuni :alianta cu IMMO, noobs si razboi cu ZARG"

Nu am promis niciodata alianta cu IMMO si noobs in favoarea unui razboi cu ZARG, fie minti fara sa sti, fie o faci intentionat....sau te dai drept altcineva...sau ma confunzi

"l-am crezut..prostii de noi, turma"

Eu am fost mereu de partea turmei, lucru care cei care au vrut sa il vada l-au vazut...

"in fine sau legat relatii, skype..seara de seara..si uite am ajuns in amanunt despre starile noastre spirituale cu privire
la acest joc..pur si simplu m-am lasat convinsa sa-mi cedez satele, binenteles pretexte, nu se merita sane irosim timpul, viata inutil etc"

pe skype.... nu stiu daca ai vorbit cu mine, eu nici nu prea folosesc skype, iar in zona de sud vorbeam doar cu cativa.... sate sigur nu te-am obligat eu sa cedezi....

"realizati cam ce subiecte au luat amploare.."

eu nu imi imaginez....

"insa Domnule Narcis, vad ca o duci destul de bine, ferice, ma bucur ca ai renuntat :) este vizibil chiar :) cumai facuto?"

nu am renuntat, sunt aici, si da, imi merge bine dealtfel cum am vrut sa mearga tuturor

"innobilanduti oamenii care au crezut in tine"

serios, esti sigura?

"acum o alta victima a fost Adriana nu? i-ai doborat moralul si acum ai obtinut ce ai vrut?
daca asa se joaca acest joc sincer i-mi pare bine ca am facut acest pas."

spuneai ca ai fost furata si ca regreti,te-ai razgandit???

"sau inca continui sa joci, cu pretextul de a te razbuna pe hades?"

hades nu mai joaca,in schimb poti fi chiar tu

"de care pot spune un om de o calitate incontestabila, corect, direct,
insa prea suparat pe viata aceasta nedreapta si cu o ura fara margini asupra originii din care si el face parte totusi."

esti sigura ca e descrierea potrivita?eu unul nu cred...
 

DeletedUser

alynutza24 daca ar fi adevar in ceea ce spui, atunci cum se face ca desi m-am rugat timp de o luna si jumatate de Narcis sa ia satele mele el nu le-a vrut ? Daca era "flamand" dupa sate asa cu vrei tu sa intelegem ar fi trebuit sa le ia, nu ? Cu 400 si ceva de sate se simtea satul o bucata buna de vreme ...
 

DeletedUser

Hades... cat de bolnav poti sa fi incat sa te iei de numele cuiva, nume daruit pana la urma urmei de nasi, parinti, mosi, bunici.... si nu spun asta in nestire sau ca o absurditate a mea legata de persoana/contul =Master HaDes=. M-am lamurit, tu esti,ti-am citit si celelalte posturi,sunt suficiente indicii ca sa imi pot da seama de asta.Si DA ai dreptate, eu te-am eliminat din joc, sau mai binne zis simpatia fata de mine si antipatia fata de tine, slabiciunea ta si puterea mea de a trece prin greutati. Ar fi de apreciat sa apari pe extern cu adevaratul ttau nume si sa recunosti asta... dar nu ai puterea, asa e?
 

DeletedUser

din cate stiu eu alinuta o cheama pe nepoata lui parca...sau e fata lui...numai stiu sigur.dar mai umbla si ea pe la pc cand aveam id lui


ce minte poate sa aiba;))

bai hades tea imbolnavit jocul asta.dute la un psihiatru sau la un psiholog.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34781

din cate stiu eu alinuta o cheama pe nepoata lui parca...sau e fata lui...numai stiu sigur.dar mai umbla si ea pe la pc cand aveam id lui


ce minte poate sa aiba;))

bai hades tea imbolnavit jocul asta.dute la un psihiatru sau la un psiholog.

karmanos, eu am o nelamurire maaaaaaaaaaare:
- esti impotriva lui hades
- esti impotriva lui naercis
- esti impotriva lui 13
- esti impotriva lui immo

ce pana mea... esti frustrat total, sau ai si tu macar 1 persoana de partea ta??:D:D
(si nu uita, inca mai vreau , in ignoranta mea totala , sa stiu cine esti, de ne zapacesti pe toti cu postarile tale?
 

DeletedUser

dispari ca nu am chef sa te lamuresc pe tine.ignorama

si cu naercis nu am nimic.imi place doar sal tachinez din cand in cand...suntem cunostine mai vechi...

si eu sunt pe extern de mult timp...unii ma stiu foarte bine...inainte umblam cu spamul.mult

am fost pe contul ariciul1,unul de prin sud prin k 72,73,83,84.eram in rf cand ati venit voi

hai ca iti ajunge.pa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34781

dispari ca nu am chef sa te lamuresc pe tine.ignorama

si cu naercis nu am nimic.imi place doar sal tachinez din cand in cand...suntem cunostine mai vechi...

si eu sunt pe extern de mult timp...unii ma stiu foarte bine...inainte umblam cu spamul.mult

am fost pe contul ariciul1,unul de prin sud prin k 72,73,83,84.eram in rf cand ati venit voi

hai ca iti ajunge.pa


deci, una peste alta...
- nu ai maniere, nu ai limbaj, nici pt a fi pe forum, ce sa mai vorbim de conducatori pe trib
- baietas, nu esti tu in masura sa ma judeci pe mine, probabil ca nu ai scoala cita vacanta am avut eu, asa ca ...
- nu iti voi mai raspunde asta e clar, app si de celalat topic, dar...
- ESTE TRIST CA SE POATE INTIMPLA ASA... trist pt cei care ramin...
- ciao, va doresc succes, dar in acest mod, sint sigura ca acest topic o sa moara, pt ca nu vor mai fi multi sa "se puna" cu un "asemenea specimen"
 

DeletedUser

asta e mai tare decat un banc cu bula :)))))))
karmanos..am auzit ca ai cont prin wm-ec...ne vedem pe k76,k67,k58...doar sa spui unde joci :)
naercis...de tine nu mai zic nimic...ca o sa sune ceva de genul.. bip bip bip si pe bip bip bip...dar totusi...ne abtinem ca suntem oameni...nu "narcisti" :p
alynutza24-Dute fata la protectia si drepturile omului...daca te manipulat "bastardul"...faci si tu un ban cinstiti...


Astăzi 01:48:25
Anne71@
Quote:
Text original karmanos Vezi discuţiile
dispari ca nu am chef sa te lamuresc pe tine.ignorama

si cu naercis nu am nimic.imi place doar sal tachinez din cand in cand...suntem cunostine mai vechi...

si eu sunt pe extern de mult timp...unii ma stiu foarte bine...inainte umblam cu spamul.mult

am fost pe contul ariciul1,unul de prin sud prin k 72,73,83,84.eram in rf cand ati venit voi

hai ca iti ajunge.pa

deci, una peste alta...
- nu ai maniere, nu ai limbaj, nici pt a fi pe forum, ce sa mai vorbim de conducatori pe trib
nici 4 clase nu arata...si ai pretentii la altceva? se pare ca doar pe forum ai fost de mult timp...ca pe joc ai disparut prematur :)
 

DeletedUser

asta e mai tare decat un banc cu bula :)))))))
karmanos..am auzit ca ai cont prin wm-ec...ne vedem pe k76,k67,k58...doar sa spui unde joci :)

nici 4 clase nu arata...si ai pretentii la altceva? se pare ca doar pe forum ai fost de mult timp...ca pe joc ai disparut prematur :)

tu cine mai esti ma?


si nu am zis ca am in vm-ec...am in zona vm-ec.

naercis aproape ma gasit.a gasit 2 conturi...dar nu stie care din ele e al meu.si eu sunt pe unul din acele doua conturi care la gasit el.

@naercis daca mai stii cum redenumeam eu satele pe vechiul cont uitate din nou pe conturile alea 2 si o sa iti dai seama...dupa redenumirea satelor.am redenumit 2 sau 3
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

karmanos: dar tu cine esti ma ? Esti doar un papagal cu gura mare pe forum iar in joc esti un ZERO.
 

DeletedUser

Da chiar ...cu ce cont joci acum karmanos ? Sau macar in care tabara esti ? :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus