Narf! vs -dark-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Se pare ca soriceii nu se lasa si fac ravagii in continuare, iata ce pot face un grup de oameni depasiti numeric si ca putere.


Side 1:
Tribes: Narf!
Players:

Side 2:
Tribes: -dark-
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,813
Tabăra 2: 15,992
Diferență: 11,179

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,479
Tabăra 2: 1,096
Diferență: 383

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 43,434,221
Tabăra 2: 139,483,597
Diferență: 96,049,376

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,909,517
Tabăra 2: 11,016,588
Diferență: 3,892,929

image.php



nici foarte bine nici foarte rau, acceptabil
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Side 1:
Tribes: Narf!
Players:

Side 2:
Tribes: -dark-
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,004
Tabăra 2: 2,786
Diferență: 1,782

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 765
Tabăra 2: 132
Diferență: 633

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,980,008
Tabăra 2: 25,809,981
Diferență: 15,829,973

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,703,258
Tabăra 2: 1,308,471
Diferență: 6,394,787

image.php


aicea se intamplase ceva inexplicabil
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Side 1:
Tribes: Narf!
Players:

Side 2:
Tribes: -dark-
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 410
Tabăra 2: 335
Diferență: 75

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 323
Tabăra 2: 5
Diferență: 318

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,045,727
Tabăra 2: 2,727,494
Diferență: 1,318,233

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,201,795
Tabăra 2: 49,740
Diferență: 3,152,055

image.php


este inca diferenta de 40 mil pct...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Side 1:
Tribes: Narf!
Players:

Side 2:
Tribes: -dark-
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 136
Tabăra 2: 115
Diferență: 21

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 93
Tabăra 2: 1
Diferență: 92

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,340,451
Tabăra 2: 976,866
Diferență: 363,585

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 913,778
Tabăra 2: 10,000
Diferență: 903,778

image.php


cam atat deocamdata, cam obraznici soriceii

Bravo Narf!
 

DeletedUser17004

Sa nu uitam cate razboaie are -dark- ...
Nu e cazul sa vorbesc despre cat de bine gandita (not) le-a fost diplomatia.
Dar e clar ca nu asta e valoarea -dark-ului.
Eu zic sa asteptam pana inchid cateva granite si se va intoarce balanta.
 

DeletedUser15358

ba sincer eu chiar cred ca asta e valoarea dark.
Nu cred ca o sa mai prinzi momentul ala :))
 

DeletedUser18134

Ar fi interesant, dragilor, sa enumerati playerii de la care luati voi sate... asta ca sa se vada si cat de mult munciti pentru ele, nu? ;)
 

DeletedUser14435

asta nu e o scuza, poate aveti inactivi, blocati, incapabili, dar ce cauta la voi in trib ? doar n-au intrat pe usa din dos, au fost adusi jucatori care nu aveau ce cauta sau n-au fost scosi altii la timp
 

DeletedUser

=)))))))))))))))) go go go dark
imi place de tribul asta mai multe sate nu cred ca a pierdut alt trib vreodata pe vreo lume :D
 

DeletedUser17854

ca de obicei cautati scuze =)))) asta e valoarea voastra pierdeti 50 de sate pe zi :D
 

DeletedUser18134

daca tu crezi, shark303, ca jucatori ca tetrik, tryvet sau just me again nu au ce cauta intr-un trib (oricare ar fi acesta)... ma faci sa rad!
motivele pentru care acestia nu mai joaca, nu le discut, dar poate frica de tribul narf! nu poate fi un motiv in sine :rolleyes:

valoarea noastra, roNho s-a vazut atunci cand jucatorii "bastinasi" -dark- erau inca pe conturile lor in timp ce ocupam zilnic pozitia nr.1 la inamici invinsi ca agresori. dar poate ca tu ai o alta viziune despre "valoare"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6280

poate undeva s-a rupt firul, tu ai spus ca narf nu munceste pentru ce ia, deci ia sate ori de la jucatori incapabili ori de la jucatori inactivi. Departe de mine de a numi toti jucatorii dark incapabili, stiu ca nici vorba sa fie asa. Presupun ca tetrik, tryvet, just me again sunt inactivi daca pierd sate foarte multe, caz in care ai in trib conturile cu numele respectve, nu jucatorii, deci nu e nimic de ras. Eu am zis ceva, tu ai raspuns la altceva.
edit : sunt shark303, am ratat contul de forum :D
 

DeletedUser

pai si atuncea de ce se afla tetrik in trib, nu faceti nimica in cazulu lui, la cat de buni sunteti a plecat si mirceaBrn de la voi
 

DeletedUser

naspa acuma se numesc Legion, si cei mai mari jucatori ai fostului -dark- ori au plecat p unde au apucat, ori au dat stergere cont, printre care si c0nnect, just me again(inactiv de o saptamana), cristim37(inactiv de mai mult de o sapt), tryvet parca a dat stergere cont la fel si tetrik( de asta nu is sigur dar asa pare la prima vedere), restul se mai gasesc prin haita, narf si ceva ceva prin mir
 

DeletedUser18134

tetrik, just me again, tryvet, cristim37, c0nnect si multi altii, sunt jucatori pe care eu ii respect pentru ca le cunosc valoarea dar, care au ales sa nu mai joace - intr-un fel sau altul (altii au ales sa vi se alature - respect si alegerea lor)
De ce? Fiecare are o motivatie personala fara legatura cu acest joc dar si pentru ca o echipa, asa cum eram noi, isi pierde din entuziasm si din pofta de joc atunci cand unul cate unul, prietenii lor se lasa de joc.
As vrea sa multumesc InnoGames pentru ca mi-a oferit posibilitatea de a cunoaste si de a lega cateva prietenii in acest joc si am sa ii si numesc: tryvet (dark1one); ikillya; cristim37 (Lord Popeye); Gruia cel Mare - sunt oameni care au aratat mai mult decat tactica in joc, au aratat ca au calitati pur umane!
Tot respectul pentru acestia si pentru tetrik si hadrianvs.
Va doresc tuturor un joc placut si... succes in viata reala.


P.S Exista bineinteles si niste motive politice/diplomatice care ne-au condus la acest gest extrem (?) insa nu le voi enumera... doar voi urmari amuzat ce se intampla in continuare pe K47
 

DeletedUser

Prea multe razboaie , si oricum cred ca suntem singurul trib din lumea 7 care are 4 razboie active si care am rezistat pana acum si fac pariu ca rezistam in continuare daca jucatori nostri de baza nu se lasau de joc ....oricum darkul nu o sa cedeze si sper ca vom gasi o solutie in cele din urma .

Toata stima !
 

DeletedUser

tetrik, just me again, tryvet, cristim37, c0nnect si multi altii, sunt jucatori pe care eu ii respect pentru ca le cunosc valoarea dar, care au ales sa nu mai joace - intr-un fel sau altul (altii au ales sa vi se alature - respect si alegerea lor)
De ce? Fiecare are o motivatie personala fara legatura cu acest joc dar si pentru ca o echipa, asa cum eram noi, isi pierde din entuziasm si din pofta de joc atunci cand unul cate unul, prietenii lor se lasa de joc.
As vrea sa multumesc InnoGames pentru ca mi-a oferit posibilitatea de a cunoaste si de a lega cateva prietenii in acest joc si am sa ii si numesc: tryvet (dark1one); ikillya; cristim37 (Lord Popeye); Gruia cel Mare - sunt oameni care au aratat mai mult decat tactica in joc, au aratat ca au calitati pur umane!
Tot respectul pentru acestia si pentru tetrik si hadrianvs.
Va doresc tuturor un joc placut si... succes in viata reala.


P.S Exista bineinteles si niste motive politice/diplomatice care ne-au condus la acest gest extrem (?) insa nu le voi enumera... doar voi urmari amuzat ce se intampla in continuare pe K47



tot respectul pt tine c0nnect, esti unul din putinii oameni de cuvant din dark, sau ai fost k acum ai zis k te ai lasat,, asta e dupa parerea mea , bafta in continuare
 

DeletedUser17004

Prea multe razboaie , si oricum cred ca suntem singurul trib din lumea 7 care are 4 razboie active si care am rezistat pana acum si fac pariu ca rezistam in continuare daca jucatori nostri de baza nu se lasau de joc ....oricum darkul nu o sa cedeze si sper ca vom gasi o solutie in cele din urma .

Toata stima !

Va asigur ca nu sunteti singurul trib cu 4 razboaie active, Viking are vreo 6.
Oricum, tot respectul pentru -dark- .

EDIT: de FR poate...in rest no comm
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

VIKING are vreo 6 razboaie dar nu e singur in ele ...este ajutat de restul familie , DIABLO si ~FR~
 

DeletedUser

Felicitari Alina (c0nnect), ca ai rezistat atat in joc, eu m-am plictisit devreme !
Sper sa mai joci pe vreo lume ...
 

DeletedUser7708

Scuzaţi că intervin, aş dori şi eu un mesaj privat cu modificări ale familiilor pentru hărţile avansate, că din câte am înţeles FR-ul nu mai e la fel...
 

DeletedUser

Scuzaţi că intervin, aş dori şi eu un mesaj privat cu modificări ale familiilor pentru hărţile avansate, că din câte am înţeles FR-ul nu mai e la fel...

Da, s-au refugiat niste "membrii" ...Dar v-a fii la fel in scurt timp, fara ei, dar cu satele lor :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus