Narf! vs -dark-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10188

Cred ca cel mai bine ar fi sa se inchida aceasta tema, nu-si mai are rostul, DARK nu mai exista.
 

DeletedUser18134

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
nu-i asa tesis?
 

DeletedUser10188

Deja o dai in SF ca nu mai ai ce sa zici :))))


Imi cer scuze ca am postat de 2 ori la rand, daca un moderator considera ca merit sa fiu pedepsit il rog sa o faca !!


De asemenea rog un moderator sa inchida topicul acesta ca nu mai este nimic de zis !
 

DeletedUser18134

din postul meu anterior reies multe... dar iti traduc daca esti incapabil sa pricepi subtilitatile.
nu exista o verticalitate a (tuturor) moderatorilor... pentru unii minciuna este o virtute...
am avut o intrebare directa pt tesis
Cum e tesis, doar viteazul n00bster i l ataca pe MirceaBRN sau erati mai multi?
raspunsul (?) lui tesis a fost SF...
deasemenea, regulile pe forum nu se aplica pt prietenii moderatorilor...
mi s-a intamplat si mie sa postez consecutiv si... ghici? postul a fost sters in urmatoarele 5 minute. in cazul tau nu s-a sesizat nimeni... si au trecut mai mult de 24 ore...
din pacate aceeasi "varza" se intampla si in joc... si de aceea prefer sa joc pe .net
succes!
 

DeletedUser18134

Cred ca subiectul Narf! vs -dark- poate fi inchis. Dark nu mai exista... sau poate ca nu il mai vedeti voi ;). Narf!, da. Felicitari ;)

asta o spuneam si eu insa atunci nu erati deacord cu mine...
P.S consecutiv... asa... sa vedem ce se intampla ;)
 

DeletedUser10188

deasemenea, regulile pe forum nu se aplica pt prietenii moderatorilor...
mi s-a intamplat si mie sa postez consecutiv si... ghici? postul a fost sters in urmatoarele 5 minute. in cazul tau nu s-a sesizat nimeni... si au trecut mai mult de 24 ore...
din pacate aceeasi "varza" se intampla si in joc... si de aceea prefer sa joc pe .net
succes!


ma crezi sau nu, habar n-aveam ca tess e moderator :))

doar dupa ce a postat aici am aflat si eu ca-i moderator :D



Oricum, inchide cineva topicul ? ca nu-si mai are rostul...
 

DeletedUser

raspunsul (?) lui tesis a fost SF...
deasemenea, regulile pe forum nu se aplica pt prietenii moderatorilor...
mi s-a intamplat si mie sa postez consecutiv si... ghici? postul a fost sters in urmatoarele 5 minute. in cazul tau nu s-a sesizat nimeni... si au trecut mai mult de 24 ore...
din pacate aceeasi "varza" se intampla si in joc... si de aceea prefer sa joc pe .net
succes!

Orice utilizator de pe forum petrece 1-2 ore si scrie 2-3 posturi, dar cum fiecare intra la intervale diferite, un moderator ar trebui sa fie 24 din 24 on ca sa se asigure ca nu o ia cineva razna, ceea ce nu stiu daca doreste cineva sa o faca :).
Dar nici ca a reclamat cineva vreun post de a lui tesis si nu stiu daca poate reclama cineva ceva la felul in care adminstrez sectiunile de care ma ocup.
Doresti sa-mi spui ceva, o poti face pe privat(atat tu, cat si oricine altcineva).
Topic inchis.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus