Narf! vs -dark-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15358

iuli- Iti mai spun atat: pe langa faptul ca nu stii ce se intampla in spatele usilor inchise nici nu stii sa folosesti tw stats.
Side 1:
Tribes: TSL
Players:

Side 2:
Tribes: ~Fr~
Players:

Timeframe: 31/01/2009 00:00:00la01/05/2009 00:53:34

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 96
Tabăra 2: 40
Diferență: 56

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 960,995
Tabăra 2: 392,092
Diferență: 568,903

image.php


Nu am sa intru in polemici cu tine din respect pentru cineva din FR si anumite discutii raman confidentiale.
P.S. Edyy era din TSA nu din TSL si tu imi spui mie ca eu nu stiu despre ce **...:rolleyes:
 

DeletedUser

ce rost are statisticile si discutiile TSL Vs FR pe topicu -dark- Vs Narf! ??
 

DeletedUser10188

Se presupune ca Doamna Flori a ajutat un jucator inactiv al tribului -dark- (poate in speranta ca acesta va reveni) - treaba asta nu a fost probata
De aici si pana a afirma ca -dark- a fost sprijinit din toate partile sau din mai multe parti.... cale lunga :)



Pacat ca nu mai am rapoartele cu sprijinu din TSL :):)


Cucerisem si eu un sat mai izolat -dark-....si spre surprinderea mea au ajuns dupa 3-4 ore vreo 4-5 sate full aparare din TSL :D:D

deh...asta nu se pune, nu ? :)



PS: Nu vreau sa acuz TSL de ceva, probabil jucatorul care a trimis sprijin era prieten cu cel pe care eu il atacam.
 

DeletedUser18134

Bine dle n00bSt3R... -dark- a fost sprijinit de toata harta si voi ati spart tot... Acum e bine?
 

DeletedUser10188

Bine dle n00bSt3R... -dark- a fost sprijinit de toata harta si voi ati spart tot... Acum e bine?


Nu, nu-i bine. Bine ar fi fost daca ati fi recunoscut ca ati primit si sprijin de la aliatii.

Nu zic ca toti v-au trimis, dadeati mesaj si venea sprijinul, DAR in unele cazuri au existat prietenii in alte triburi si astfel a mai venit cate-un sat de aparare pe ici pe colo :)
 

DeletedUser18134

Exceptii sunt peste tot... insa intre -dark- si TSL (sau heaven) nu au existat niciodata astfel de colaborari, am avut PNA si cam atat.
Si nici aliatii nu s-au deranjat pentru noi asa ca da-mi voie sa spun ca -dark- a fost singur in toate razboaiele lui (cu exceptia TDL)
 

DeletedUser

Din parti ? Doamna Flori stie foarte bine unde a trimis sprijinul. Doar erati prieteni buni cu Heaven`u.
La problema cu milogeala deja ti-a raspuns nubu`. Si tu chiar ai crezut chestia cu invoitul de la munca ? :)) Ma faci sa rad. Era Pastele. Toata lumea e libera de Pasti.
Dar na, omul e mare si tare pe forum :)

lasa ca stii tu mai bine...:))
sau te faci ca uiti? :D
eu sunt tryvet...cel pentru ale carui atacuri te-ai invoit de la munca =))
nici acum nu imi vine sa cred ca la cat de "elitisti" va dati nu stiti sa parati un atac ca lumea!
am vorbit la plural pentru ca ai avut atatia sitteri incat nimeni nu poate sti sigur cine era pe cont la un moment dat!
 

DeletedUser10188

eh...ne descurcam si noi cum putem, il param, il fentam, ne luam teapa....da macar noi suntem inca pe harta, de dark nu pot zice acelasi lucru :):D
 

DeletedUser10188

Asta nu se stie, daca eu te intreb pe tine cat timp o sa stai pe harta ce imi poti spune ? (in afara ca pana ma plictisesc sau ma las)
 

DeletedUser17395

Cheles , din ce vad eu narf a rezistat cu bine in mijlocul hartii , si ei si RA au fost singurele triburi mici. In timp ce noi am ales sa intram in TSL, ei au avut sansa sa aiva ce sa recurteze si s-au marit binisor acuma..
Asa ca succes si lor in razboaie.
 

DeletedUser22922

Cheles , din ce vad eu narf a rezistat cu bine in mijlocul hartii , si ei si RA au fost singurele triburi mici. In timp ce noi am ales sa intram in TSL, ei au avut sansa sa aiva ce sa recurteze si s-au marit binisor acuma..
Asa ca succes si lor in razboaie.

Da ai dreptate...dar si ei vor face la fel ca R.A. o sa vezi.
 

DeletedUser17395

Pai poate e normal, or sa se ajunga sa fie doar 3-4 triburi mari....
 

DeletedUser18527

mie intotdeauana mi-a placut narf.... de cand am intrat pe lumea 7 , m-am amuzat intai de numele tribului (eram fan cand eram mic la soriceii aceia :D, cu idealul lor de a cuceri lumea ) apoi m-au amuzat pe extern cu comentariile , numai imi amintesc bine dar parca rakanishu era din tribul asta si posta conversatii amuzante. Apoi m-am minunat de cat de tari sunt sa reziste intre atatea triburi " cu pretentii" Cinste lor ca au facut-o.
 

DeletedUser14435

rakanishu si compania erau in CL daca imi aduc aminte bine

apropo de "inceput" tin minte ca narf aveau un blog sau ceva de genul asta, acum vad ca nu mai e link-ul la profil da tin eu minte ceva :D
intr-adevar au fost surprinzator de hotarati cu acest trib, tin minte ca au iesit de cateva ori si din top20 desi aveau multi jucatori buni (doar ca nu 40 :p) dar au rezistat tentatiei de a intra in alte triburi, mai ales cum erau in centru si vecini cu "greii", si acum uite-i pe locul 7 tot intr-o formula relativ compacta, intr-adevar cinste lor !
 

DeletedUser17395

mie intotdeauana mi-a placut narf.... de cand am intrat pe lumea 7 , m-am amuzat intai de numele tribului (eram fan cand eram mic la soriceii aceia :D, cu idealul lor de a cuceri lumea ) apoi m-au amuzat pe extern cu comentariile , numai imi amintesc bine dar parca rakanishu era din tribul asta si posta conversatii amuzante. Apoi m-am minunat de cat de tari sunt sa reziste intre atatea triburi " cu pretentii" Cinste lor ca au facut-o.

Mai era un trib micutz care a rezistat...pt pe ei i-ai uitat :(
 

DeletedUser17395

Pai sunt la fel de vechi ce cei din NARF..
Ma rog erau , acu am ramas doar acei jucatori ....vechi ....sub steagul TSL.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus