Nasterea si sfarsitul unei lumi eterne

DeletedUser

da,da,parca acum s-au topit in mamutul acela odios care imi mai vrea si scalpul din cate am auzit:)

Nu stiu, nu cunosc... :rolleyes: Dar stiu numele lor...e bine ales (Rest In Peace CD ) sau..am gresit ???

Dar mai nou pe L1 nu se mai folosesc luptatori cu toporul, ci indieni cu tomahawk ? :eek: Si eu care credeam ca jucam "triburile"...
 

DeletedUser

Nu stiu, nu cunosc... :rolleyes: Dar stiu numele lor...e bine ales (Rest In Peace CD ) sau..am gresit ???

Dar mai nou pe L1 nu se mai folosesc luptatori cu toporul, ci indieni cu tomahawk ? :eek: Si eu care credeam ca jucam "triburile"...

din pacate cred ca singurul leac pt acea struto-camila a disparut de pe L1:(.....eu totusi incerc sa gasesc ceva in laborator chiar daca nu vor mai fi langa mine o serie de cercetatori renumiti

din cate auzi la noii lideri de trib nici de indieni cu tomahawk nu e nevoie,de nici un fel de armata de altfel ci doar de fuziuni:eek:,de aia l7 va fi frumos,un nou aer de inceput
 

DeletedUser

Well, sa speram ca pe L7 se vor gasi destule capete luminate care sa reinventeze termenul de tribalwars ... ca de aliante, fuziuni, prietenii, neutralitati...se stie peste tot.

Dar nu stiu de ce am o vaga impresie ca si in lumea 7 se vor reinventa termenii de spionaj, tradare, nobilare interna...si astfel se duce 50% din farmecul jocului :(
 

DeletedUser1385

Bloom acel trib,a dominat,in totalitate razboiul din ce punct doresti tu sal vezi asa ca te rog
 

DeletedUser

Foh , durata razboiului nu a fost indeajuns de lunga pentru a spune ca ati dominat sau nu :)
eu pe l1, in zona aia, stiu un singur razboi care s-a terminat remiza :) H@it@ - Legio :) altceva... nimic
 

DeletedUser

observ ca majoritatea renunta la lumea 1 si incep din nou pe lumea 7 sau pe mai stiu eu ce lume.. pai mai are rost sa te apuci de vreo lume dak sti ca nu o termini ? sau te lasi de una sa te apuci de alta? nu prea inteleg mentalitatea
 

DeletedUser

Si eu imi aduc aminte ca am avut placerea sa fim colege, o vreme :p
Prea scurta...
 

DeletedUser

Sti care cred eu ca va fi ciudatenia acestei lumi?
Ca va aduna multi jucatori de top de pe L1, 2 ... clasica etc
Si fiecare se va crede profesor si ii va considera pe cei necunoscuti noobi.
Dar Lumea 7 va fi a celor activi, fara a conta istoria celorlalte lumi.
 

DeletedUser

aici va trebui sa va contrazic
va conta foarte mult si experienta jucatorilor .. mai ales daca sunt /au fost jucatori de top pe una din primele lumi ... 1 2 clasic...
 

DeletedUser

ma rog... experienta va conta si daca acei jucatori vor fii activi... altfel nu..
 

DeletedUser2404

odata si odata o sa renunte si de pe lumea asta, daca au renuntat pe celelalte lumi o sa renunte si pe asta din cauza timpului. la inceput o sa joace multi buni, dar pe parcurs se vor injumatatii sau poate chiar mai multi se vor lasa
 

DeletedUser

Perfect de acord. In plus, “speed-erii“ sunt subapreciati pentru ca nu joaca la viteze mici. Jocul e acelasi, viteza e un factor in plus, avantajul celor care joaca speed, in opinia mea dezvoltandu-si reflexele de a reactiona. Strategia e aceeasi, actorii sunt altii. Nu doar experienta va conta, veti vedea.
 

DeletedUser

Mai e putin si vom vedea exact cine intra, ce triburi se vor face. Nu stiu ce va conta cel mai mult experienta, timpul acordat acestei lumi, norocul. Vom vedea cu totii asta cand vom intra in joc. Sunt atat de curios sa vad cine va mai intra, ce triburi vor forma si cum se vor grupa jucatorii in ele...
 
Sus