NATO+ MIR vs UNIQUE

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iti pun o intrebare ...... eu nu am nici un interes :) dar din curiozitate ........ sa presupunem ca unique desfiinteaza +SAS+ .......... apoi ce va face unique ?
 

DeletedUser

rainn ma dezamagesti :) ....... hai sa fim seriosi :) daca unique desfiinteaza sas apoi catre cine se va indrepta nu catre mir si nato ? :) ...... spui ca esti prieten cu cei 2 intemeietori ale acestor triburi ..... vei face foarte simplu ..... va fi o perioada razboi .... acei 2 prieteni nefiind atacati de unique in cel mai bun caz si apoi dupa ce unique va conduce detasat in statistici ii vei invita in trib pe motiv ca sunt jucatori de valoare .......... sau nu vei tine cont de aceasta prietenie si ii vei inobila ................ oricum ce trebuie subliniat este ca daca sas se va desfiinta .......... apoi nato si mir vor fi urmatoarele tinte 99% :) tu nu te vei putea opuni pentru ca nu iti permiti sa tii atatia jucatori blocati in partea de est ......... vor fi declaratii de razboi cum a fost cu LOD , M.T. .... si alte triburi

helsinki cred ca te stiu =)) :p



am fost impreuna in 300 dar stai calm ca nu sunt eu :))
 

DeletedUser

helsinki spune-mi pe privat daca e ceva sigur acest razboi sau ai scris la abureala !!!
 

DeletedUser

sp1suletz :D... ai sa vezi ca nu sunt baliverne :). crede-ma ;)

noi stim mai bine, cei din interior
 

DeletedUser

Baietas dumneata deja chiar devi foarte enervant...o ti langa cu cu o prostie cat tine de mare...daca era adevarat acest razboi iesea un reprezant al vreunui din cele 2 triburi mentionate de dumneata si recunoastea asta...sau trimitea un msg in joc prin care anunta ruperea relatiilor diplomatice...
 

DeletedUser

Baietas dumneata deja chiar devi foarte enervant...o ti langa cu cu o prostie cat tine de mare...daca era adevarat acest razboi iesea un reprezant al vreunui din cele 2 triburi mentionate de dumneata si recunoastea asta...sau trimitea un msg in joc prin care anunta ruperea relatiilor diplomatice...


au 6 ore, si totusi nici o reactie ;)... ciudat, nu? =)))


cine mai esti si tu de te bagi in seama?
 

DeletedUser

Nu cred ca ai vrea sa afli cine sunt eu... mai degraba cine esti tu ? ca vad ca te ascunzi sub un nume de forum care pe joc nu exista, cel putin pe lumea 5... daca esti chiar atat de curajos... lumineaza-ne si pe noi...si spune-ne cine esti.
 

DeletedUser

Nu cred ca ai vrea sa afli cine sunt eu... mai degraba cine esti tu ? ca vad ca te ascunzi sub un nume de forum care pe joc nu exista, cel putin pe lumea 5... daca esti chiar atat de curajos... lumineaza-ne si pe noi...si spune-ne cine esti.



SPAM PAMANT ROMANESC \m/. nu te mai baga in seama :)
 

DeletedUser

tema se inchide pana cand o sa apara ceva oficialitati.
nu de alta dar deja e mult spam.
helsinki - nu incerca sa devii senior cu postari inutile
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus