=nBz= + ~DMC~ vs. L13

  • Autor subiect DeletedUser33745
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26763

:))) mai ** cu colegii tai ionutz poate afli ce doresc si ei :) dar conteaza ce vrea costel asa ca nimic nu e sigur
 

DeletedUser

gadjo si mytra (sau ma rog,doar mytra) , mi se pare mie , sau aceasta idee va starneste agitatia ?? :D eu iti pot garanta ca dupa ce se termina razboiul cu triburile inferioare , sau mai concret "restul L13" , tot va fi razboi nbz vs dmc .. daca cumva vrei sa fie mai repede, da-mi pm , si rezolv .. asa ca nu te mai contrazice cand nu ai nici cea mai mica idee cu cine stai de vorba..

succes dmc, va fi nevoie la voi :)
 

DeletedUser27688

gadjo si mytra (sau ma rog,doar mytra) , mi se pare mie , sau aceasta idee va starneste agitatia ?? :D eu iti pot garanta ca dupa ce se termina razboiul cu triburile inferioare , sau mai concret "restul L13" , tot va fi razboi nbz vs dmc .. daca cumva vrei sa fie mai repede, da-mi pm , si rezolv .. asa ca nu te mai contrazice cand nu ai nici cea mai mica idee cu cine stai de vorba..

succes dmc, va fi nevoie la voi :)

candva la tv am vazut o replica...care era ceva de genul asta...: "Am auzit de tine bai...KingFlex...esti diabolic!" :) asa si tu aici.
cu cine as putea sa stau de vorba...decat cu o persoana care a jucat pe l13 si a iesit prin pe usa din spate :))

uite...hai sa ne amuzam.VREAU RAZBOI MAINE CU NBZ! imi indeplineste zana maseluta...aceasta dorinta?:D
la noapte o sa fiu treaz sa vad daca ma iubeste zana:)) astept un semn de la tine ;) te-am pupat


P.S. Agitatia este in randul celor si-au taiat venele...si isi vor taia in continuare...cand se vor uita la harta...si vor vedea cum alianta nbz-dmc marsaluieste prin continente ;)

P.S.2 Midas..cand o ai tupeul si bunul simt sa raspunzi pe skype...atunci vorbim ;) nu e frumos sa te ascunzi. nu-ti ia nimeni capul ca ai dat contul lui camorel :)
 

DeletedUser

candva la tv am vazut o replica...care era ceva de genul asta...: "Am auzit de tine bai...KingFlex...esti diabolic!" :) asa si tu aici.
cu cine as putea sa stau de vorba...decat cu o persoana care a jucat pe l13 si a iesit prin pe usa din spate :))

uite...hai sa ne amuzam.VREAU RAZBOI MAINE CU NBZ! imi indeplineste zana maseluta...aceasta dorinta?:D
la noapte o sa fiu treaz sa vad daca ma iubeste zana:)) astept un semn de la tine ;) te-am pupat


P.S. Agitatia este in randul celor si-au taiat venele...si isi vor taia in continuare...cand se vor uita la harta...si vor vedea cum alianta nbz-dmc marsaluieste prin continente ;)

P.S.2 Midas..cand o ai tupeul si bunul simt sa raspunzi pe skype...atunci vorbim ;) nu e frumos sa te ascunzi. nu-ti ia nimeni capul ca ai dat contul lui camorel :)


KingFlex a facut putina istorie pe L5 din ce stiu eu (pe alte lumi nu stiu) sa te vedem pe tine de ce esti in stare,sau doar clanta e de tine!!! :p
Salute Flexule si toate cele bune!

P.S : L13 a ajuns in foarte scurt timp o copie a L3 insa pacat ca au ramas multe "specii" rare pe aici avand in vedere cine joaca pe L3 :)
 

DeletedUser

da asa e...pe L13 au ramas cele mai slabe caractere....cand va mai aud. Fiti bucurosi ca ati jucat pe L13 si v-ati simtit bine la momentul respectiv.

KingFlex facem un pariu?! eu cred ca nu se va ajunge la nici un razboi bnbz vs dmc. Daca unii jucatori din cele 2 triburi isi doresc cu ardoare acest lucru, cred ca se va ajunge la o destramare a celor 2 triburi si la niste razboaie mai mici intre acei jucatori voinici :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27688

KingFlex a facut putina istorie pe L5 din ce stiu eu (pe alte lumi nu stiu) sa te vedem pe tine de ce esti in stare,sau doar clanta e de tine!!! :p
Salute Flexule si toate cele bune!

P.S : L13 a ajuns in foarte scurt timp o copie a L3 insa pacat ca au ramas multe "specii" rare pe aici avand in vedere cine joaca pe L3 :)

inca odata dovedesti ca la tine materia cenusie lipseste cu desavarsire. cui trebuie sa-i demonstrez eu ceva?nimanui...pentru ca nu am ce sa demonstrez! in jocul acesta nu este nimic de demonstrat individual! jocul se numeste "triburile" "tribalwars" cum vrei sa-i zici...si aici nu castiga o persoana...castiga un trib...echipa...deci jocul este in echipa!
cu astlfel de jargoane gen "clanta" sa vorbesti cu cei care te inghit...si care iti suporta golul pe care il ai in cap.


P.S. Daca Kingflex a facut istorie pe alta/alte lumi felicitari lui...
P.S.2 Ai dreptate...cu tine si cu camorel nivelul intelectual al lumii 13 ar fi fost muuuullt mai ridicat.DA...foarte mare dreptate ai;)

In final te-as ruga sa nu mai raspunzi la vreo postare de a mea.stai in banca ta...si uita-te la tine in ograda.in loc sa-ti pierzi timpul pe forum...mai bine ai face ceva productiv pentru aceasta tara....nu de alta...dar cu oameni ca tine...am ajuns sa platim ajutor social la 1/4 din tara:)


O seara buna
 

DeletedUser33745

Nu mai bagati in seama toti "bagatorii de seama"
Omul se plictisea si a venit sa abereze pe forum la L13 :D

lasa-i sa dea din plisc :))))
 

DeletedUser25686

Editat TT

king, initial nu am vrut sa iti raspund, dar observ ca te afunzi....
1. poti sa dai cate telefoane vrei, razboi nu o sa fie
2. poti sa postezi pareri, dar exista rubrica de spam
3. nu are relevanta care si cand s-a apucat de triburi si ce stie sa ca pe cont propriu(are prea putina). ca sa il citez pe mitra
jocul acesta nu este nimic de demonstrat individual! jocul se numeste "triburile" "tribalwars"

Editat TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25686

:)))...ne-am dat cu dusmanu :D
bine ca avem un membru corect care face statisticile....ca altfel nu stiam pe ce parte a baricadei suntem :D
 

DeletedUser

Saru` mana Andrei. Dar totusi unde este NBZ?:D

Ati dat cu totii stergere?:)))

Am gresit statistica... :(

Uite-o aici pe aia corecta :cool:


Parte 1:
Triburi: =nBz=, ~DMC~, ~MW~
Parte 2:
Triburi: ~B~B~, Regal, D.H, TRY, M@R, zzzz, S.I.T, SIR, ~ELLA~

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,571
Tabăra 2: 405
Diferență: 2,166

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,138
Tabăra 2: 62
Diferență: 1,076

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 25,179,324
Tabăra 2: 3,735,087
Diferență: 21,444,237

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,295,650
Tabăra 2: 594,563
Diferență: 10,701,087

chart




Enjoy ;)
 

DeletedUser26763

frate de unde mai aveti nobili?:))) au ieftin talerii aia?:))
 

DeletedUser

Ca sa mai animam putin forumul...


Parte 1:
Triburi: =nBz=
Parte 2:
Triburi: M@R, Regal, D.H, ~B~B~, ~spa~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 370
Tabăra 2: 55
Diferență: 315

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 224
Tabăra 2: 7
Diferență: 217

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,541,049
Tabăra 2: 454,100
Diferență: 3,086,949

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,192,358
Tabăra 2: 72,182
Diferență: 2,120,176

chart




Enjoy ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus