=nBz= + ~DMC~ vs. L13

  • Autor subiect DeletedUser33745
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: ~DMC~
Parte 2:
Triburi: ~ELLA~, Vasy, ~B~B~, Regal, D.H, M@R, ~spa~, TRY

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 334
Tabăra 2: 54
Diferență: 280

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 162
Tabăra 2: 1
Diferență: 161

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,255,760
Tabăra 2: 449,911
Diferență: 2,805,849

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,568,790
Tabăra 2: 9,751
Diferență: 1,559,039

chart



Enjoy ;)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Eu cred ca va luati bataie de la Barbari. Daca ii aduna Ghenghis Han pe toti...matura cu voi pe jos :D:))
 

DeletedUser

Luna martie

Parte 1:
Triburi: =nBz=, ~MW~, ~DMC~, =DMC=
Parte 2:
Triburi: ~B~B~, D.H, Regal, Vasy, TRY, ~spa~, zzzz, SIR, V.I.P., MO-HI, BOSS., ~ELLA~, AD

Timeframe: 01/03/2011 00:00:00 la 09/03/2011 19:30:00

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,481
Tabăra 2: 359
Diferență: 3,122

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,144
Tabăra 2: 37
Diferență: 1,107

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 33,656,856
Tabăra 2: 3,092,391
Diferență: 30,564,465

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,302,208
Tabăra 2: 356,789
Diferență: 10,945,419

chart



La aceste statistici se mai adauga si tribul M@R de la care s-au inobilat in jur de 400-450 de sate dar care s-a dizolvat odata cu stergerea playerului motisor :( - succes pe alte lumi :p


Enjoy ;)
 

DeletedUser23963

Nu credeam in veci ca voi spune asta dar se simte lipsa oamenilor ca muhamad, pandev, dark, untaru etc :) No offense pentru alte temperamente colerice pe care nu le-am amintit :p
Nici o cearta, nici o caterinca...numai statistici trase la indigo luna dupa luna :D
Animam si noi putin forumul asta? Haideti ca astept cat de curand ceva ostilitati la adresa mea ca acum macar aveti un motiv ;)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Aka, raul a fost facut, toti spamerii au fugit mai intai pe L21 (acolo au dat stergere :D) si acum pe L24 (sa tragi un pic cu ochiul, sa vezi ce e acolo) :))
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: =nBz=, ~DMC~
Parte 2:
Triburi: ~B~B~, D.H, Vasy, Regal, TRY, ~spa~, noOb, SIR, V.I.P., BOSS.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,947
Tabăra 2: 406
Diferență: 2,541

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 871
Tabăra 2: 5
Diferență: 866

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 28,814,915
Tabăra 2: 3,796,704
Diferență: 25,018,211

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,579,095
Tabăra 2: 42,429
Diferență: 8,536,666

chart




- Saptamana asta mai putin de la dusman ca sunt multe barbare pe harta.... :(




Enjoy ;)
 

DeletedUser

Luna martie




La aceste statistici se mai adauga si tribul M@R de la care s-au inobilat in jur de 400-450 de sate dar care s-a dizolvat odata cu stergerea playerului motisor :( - succes pe alte lumi :p


Enjoy ;)

Sa inteleg ca va eram rau in coasta? Cred ca o data cu stergerea pe lumea 13 cam greu sa mai am starea de spirit sa mai ma joc atata timp. Oricum merci pt urare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa inteleg ca va eram rau in coasta? Cred ca o data cu stergerea pe lumea 13 cam greu sa mai am starea de spirit sa mai ma joc atata timp.


Mie in nici un caz nu imi stateai in coasta :)))

Si nici nu cred ca ai stat la cineva in coasta, doar ca nu am dat pe tine. Cand a inceput sa dam pe tine repede te-ai retras :)
 

DeletedUser

Mie in nici un caz nu imi stateai in coasta :)))

Si nici nu cred ca ai stat la cineva in coasta, doar ca nu am dat pe tine. Cand a inceput sa dam pe tine repede te-ai retras :)

deja devii penibil. intreaba in jur sa vezi ca nu exista clipa sa nu ne ciondanim. cei din jurul meu stiu. macar noi am fost fairplay si ne-am jucat fara sa ne injuram sau sa mai facem tot felul de lucruri nasoale. daca nu stii din ce motiv s-a dat stergere te rog sa nu presupui gresit. :p
 

DeletedUser

deja devii penibil. intreaba in jur sa vezi ca nu exista clipa sa nu ne ciondanim. cei din jurul meu stiu. macar noi am fost fairplay si ne-am jucat fara sa ne injuram sau sa mai facem tot felul de lucruri nasoale. daca nu stii din ce motiv s-a dat stergere te rog sa nu presupui gresit. :p

Motivul a fost sa ne enervati sa , luptam cu barbarele X(
 

DeletedUser

deja devii penibil. intreaba in jur sa vezi ca nu exista clipa sa nu ne ciondanim. cei din jurul meu stiu. macar noi am fost fairplay si ne-am jucat fara sa ne injuram sau sa mai facem tot felul de lucruri nasoale. daca nu stii din ce motiv s-a dat stergere te rog sa nu presupui gresit. :p

Da stiu, ai ajuns sa stai zi si noapte pe joc si sa il suni pe mapet sow ca ai inobilat 10 sate de la davidutza.

Asa da mari jucatori :rolleyes:
 

DeletedUser

of of...nu te-ai gandit si la ceilalti ca nu mai au ce juca daca dai stergere :). oricum felicitari pentru jocul care l-ai facut! :cool:
 

DeletedUser

of of...nu te-ai gandit si la ceilalti ca nu mai au ce juca daca dai stergere :). oricum felicitari pentru jocul care l-ai facut! :cool:

Merci pt aprecieri. Putini vor recunoaste ca a fost un joc frumos in care am jucat si nu ne-am injurat. Sper sa recunoasca toata lumea ca este un joc in echipa in care te distrezi. Chiar daca pozitia mea pe harta a fost mai delicata nu am dat inapoi si am jucat cu demnitate. In orice inceput exista si un final pe care eu l-am decis sa fie acum.

Da stiu, ai ajuns sa stai zi si noapte pe joc si sa il suni pe mapet sow ca ai inobilat 10 sate de la davidutza.

Asa da mari jucatori :rolleyes:


PS: Daca Mapet ti-a comunicat ca eu l-am sunat sa ma laud ca i-am luat la daviduta 10 sate.... ma voi uita sa vad cate sate am luat exact sa stiu macar o chestie... si poate il vei intreba pe cel ce statea pe contul Daviduta cati nobili i-au murit fiind atacat pe bonus de noapte si chiar inainte de organizatul facut de nbz. Sper ca nu s-a suparat nimeni ca nu s-au luat sate la acel organizat de catre ei:p si din contra am luat eu ... Oricum cine a avut contact pe joc cu mine va recunoaste ca am fost mereu on zi si noapte, cum spui tu, si nu este o incercare de ultima ora ....


Va doresc o zi minunata,
Motisor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27688

eu zic sa incepem de acum sa ne reprofilam...sa ne gasim alceva de facut.l13 va fi istorie in scurt timp...si trebuie alceva de facut:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus