=nbz= vs DS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Au fost aliati.Acum sunt dusmani!
Incepand de astazi un nou razboi a aparut pe harta lumii:

Rang Tag Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membrii Media punctelor pe jucător Sate Număr mediu de puncte pe sat

1 =nBz= 58,365,285 80,684,003 88 916,864 8,177 9,867
12 DS 22,635,667 34,047,054 95 358,390 3,735 9,116

Asa stau lucrurile acum.Pana se va termina razboiul vedem ce va fi;)
Oricum un lucru e sigur: membrii ambelor triburi se vor distra mai bine de acum inainte iar harta va fi mai animata!:cool:
Sunt curios daca le va merge si cu DS la fel de bine cum le-a mers cu alte triburi:p
Sa nu uitam ca si academiile sunt implicate:

15 =nbz=A 20,313,278 26,396,202 80 329,953 3,016 8,752
33 DSa 5,494,420 7,309,290 87 84,015 1,126 6,491

Razboiul se duce in zona k42-k32...

Peste cateva zile vom vedea si primele statistici ca sa retinem pentru posteritate cum a inceput conflictul:cool:

cam atat deocamdata,va astept la discutii on topic si purtate in spirit de fair-play:Dnu uitati ca e doar un joc:rolleyes:
 

DeletedUser

bafta celor din =nBz=,daca nu intervin si alte triburi si se bat doar astea 2 plus academiile nu cred ca intampina greutati cei de pe locul 1 :p
 

DeletedUser

"Pentru cei care nu cunosc motivele acestui razboi - DS, B~B si Angry formeaza o familie. Planurile lor pe termen lung erau de a elimina Regal (toate 3 triburile ii au la dusmani si ii ataca masiv), ca pe urma sa ne poata ataca pe noi in voie. Toata 'alianta' cu DS a fost pur si simplu o sarada din partea lor.

Acestea fiind spuse, bafta tuturor si nu uitati ca suntem un trib de top cu membri atent selectionati si luptam impotriva multor jucatori de mana a doua iar acest lucruil vom regasi in viitoarele statistici, ca de obicei."



O parte dintr o circulara data in =Nbz=..domilor....noi nu suntem o FAMILIE...avem o alianta si doar atat...si din intamplare un razboi comun.FAMILIE NU SUNTEM....bafta....DS..:p:p
 

DeletedUser

:)) tare miar placea sa vad o colaitie(NBZ,TOD,Regal si inca cateva) aniticolaitie regal(DS,CN,~B~B~) :)) ar fi distractiv:))
 

DeletedUser

Adevarul e ca tie ti-ar placea multe.Dar trezeste-te ca e deja dimineata :D Aliezi niste triburi care nu au nici o treaba unul cu altul.
 

DeletedUser

Nu a zis nimeni niciodata ca sunteti o familie, sincer nici nu cred ca s-a discutat vreodata la noi de tribul vostru (ori sunteti departe ori doar nesemnificativi :p).
Daca sunteti aliati cu CN, care e problema? Imi iei mie satele de la gura? :D
Sa fiti sanatosi mami, sa aveti o alianta cat mai prolifica.Vezi ca nu te-am uitat cu circulara aia (te trimit la colt daca nu o arati:D)
 

DeletedUser

o sa ti o arat pee privat...:p..mie frica sa nu ajung la colt...:D
ok...MULTA BAFTA IN ACEST RAZBOi...cel mai bun sa castige...;)
 

DeletedUser523

Hei hei ce v-am rugat eu sa va abtineti de la spam:confused::p apropo amatorilor;)
cred si eu ca regalul saluta =nbz=:Ddar stati linistiti ca DS nu va uita ei pot lupta cu toti vecini si se bucura cand au harta rosie:cool:
 

DeletedUser24331

s-ar putea ca DS-ul sa o ia un pic in freza cu asemenea granite
sa nu uitam ca regal este un trib redutabil, care a iesit cu fruntea sus dintr-o situatie care parea fara iesire iar nBz este un trib destul de relaxat, cu mari resurse in spate care isi permite un asfel de razboi pe care il trateaza ca pe un antrenament cu publicul
 

DeletedUser523

deci acum DS cam e in situatia Regalului:)sa vedem cum se vor descurca:cool:
 

DeletedUser

26.09.
20:34 blaalb a părăsit tribul.


ati reusit sa ne atrageti atentia cu aceasta recrutare .


va promit ca in perioada urmatoare =nBz= se va concentra pe frontu cu DS si va uita de disputa cu LS , rezultatele se vor vedea peste 2-3 saptamani .

Rog toti membri tribului sa se abtina de la comentarii in perioada urmatoare .

Bafta DS !
Sa castige cel mai bun trib !
 

DeletedUser523

26.09.
22:08 Carmen. a părăsit tribul.

mda si DS-ului ati atras atentia cu recrutarile voastre;)

sper sa te ti de promisiune si sa fiti 100% concentrati pe frontul cu DS pentru ca asa e frumos:cool:

lasa oamenii sa vorbeasca ca de aia exista forum extern sa discute lumea:)atat timp cat discutiile se poarta on-topic si pe un ton civilizat si in spirit de fair-play,nu vad unde ar fi problema daca dusmanii ar dezbate lupta de pe harta pe forumul extern...
 

DeletedUser523

Dupa prima zi se pare ca asa stau lucrurile:

Side 1:
Tribes: DS DSa


Side 2:
Tribes: =nBz= =nbz=A

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 17
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115,492
Tabăra 2: 128,618
Diferență: 13,126

image.php
 

DeletedUser

nu e chiar un macel:) dar cred ca acum se pregatesc atacuri organizate deci pe sambata cred ca vom vedea ceva mai interesant
 

DeletedUser12768

DS este academia neoficială a tribului Angry (CN) chiar dacă nu se recunoaşte lucrul acesta. ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus