=nBz= vs TS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Avand in vedere miscarile de pe harta si noile nume aparute in granita noastra vreau sa anunt membri si conducerea TS ca sunteti marcati cu Rosu aprins pe harta =nBz= si ca suntem in razboi.

Bafta ! Fie ca cei mai noobi sa castige !!!! :eek:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: =nBz=
Players:

Side 2:
Tribes: TS
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 5
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 125,613
Tabăra 2: 42,555
Diferență: 83,058

chart




Cam asta e inceputul , i-am lasat frumos aproape 1 saptamana sa se aseze fiecare confortabil in trib, acum ne putem "lupta" .
 

DeletedUser

auzi tati, daca ma bag si ** din cand in cand p-aici, se pune? ca am numa' TS in jur acum.. dupa schimbarea modificarii corectarii bebelusilor..
Sau ma ia puski iar la bastoane..
 

DeletedUser31820

deci TS pleaca,cu sansa a doua impotriva a 2 triburi net mai mari si puternice :))

bafta,insa noobilor...cred ca o sa aiba nevoie
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Deocamdata stam bine, granita este una asezata...cu mici modificari...se pare ca unii se muta de pe k52, pe k62...dar, cine stie...poate aici vor lucra mai cu spor.
 

DeletedUser

deci TS pleaca,cu sansa a doua impotriva a 2 triburi net mai mari si puternice :))

bafta,insa noobilor...cred ca o sa aiba nevoie



ma voi nu sunteti in stare sa-l scoateti nici macar pe cavalleras !

lasati-o mai moale cu lauda , nu aveti absolut nici o treaba cu jocu asta !

cum ma vine ala cu 5 sate in mijlocu vostru si face aproape 100 ?

ati innobilat intern atatea conturi , nu puteati sa dati pe el pana acum cu moral 100% ?

pe langa faptu ca rade de voi 1 amarat de jucator va mai tine blocata si apararea acolo la toti .


raspunsu la intrebari nu trebuie sa mi-l dati , e foarte simplu sunteti atat de slabi .
 

DeletedUser

akarafeo astăzi la ora 23:16
pai de paste ati vrut pna, mai apoi m-au luat cu alianta impotriva out-ului, acum iar pna...s-au adunat oleaca zic eu


Auzi eroule , de paste nu a venit BB cu MILOAGA dupa PNA.Cavalery a venit la elena cu miloaga sa facem PNA .Nu s a dus nimeni din BB la niciun dusman sa ceara PNA de paste , de craciun,etc.La DMC a ** chivulet cu wandda , stia ca de la mine nu scoate in veci PNA , la OUT nu stiu daca s a facut , nu mai tin minte , iar la NBZ a ** cavalery cu elena.Ea mi a spus ca NBZ ne cere PNA de Paste.
Daca gresesc corectati-ma , dar cu argumente.Nu incerca sa te minti singur ca ajungi ca prazarul.
 

DeletedUser

akarafeo astăzi la ora 23:16
pai de paste ati vrut pna, mai apoi m-au luat cu alianta impotriva out-ului, acum iar pna...s-au adunat oleaca zic eu


Auzi eroule , de paste nu a venit BB cu MILOAGA dupa PNA.Cavalery a venit la elena cu miloaga sa facem PNA .Nu s a dus nimeni din BB la niciun dusman sa ceara PNA de paste , de craciun,etc.La DMC a ** chivulet cu wandda , stia ca de la mine nu scoate in veci PNA , la OUT nu stiu daca s a facut , nu mai tin minte , iar la NBZ a ** cavalery cu elena.Ea mi a spus ca NBZ ne cere PNA de Paste.
Daca gresesc corectati-ma , dar cu argumente.Nu incerca sa te minti singur ca ajungi ca prazarul.


Interpretezi gresit lucrurile fiule, am mai spus in topicurile anterioare .

Daca nu stii ce inseamna sa mergi cu MILOAGA o sa iti dau eu mesajele primite de la voi pentru PNA-ul care n-are nicio legatura cu jocul dupa parerea mea. Daca 1 sau 2 jucatori sunt afectati de inundatii facem PNA, daca la unu ii arde casa facem PNA , daca la unu ii moare Bunica facem PNA . Oare cand ne mai atacam/innobilam?

O sa ma repet si Elena daca o sa vrea o sa iti confirme :

Am contactat`o pe Elena pentru ca cu ea ma intelgeam cel mai bine din ~B~B~ sa o intreb daca s-a facut PNA cu careva din triburile OUT si DMC, dupa care am intrebat`o daca stie ceva de vre`un PNA de la Admini Jocului si in cazul in care nu va fi niciun PNA General daca sunt deacord sa facem un PNA pe perioada sarbatorilor, lucru de care erau "afectati" majoritatea jucatorilor pentru ca sarbatoreau PASTELE !
 

DeletedUser

Interpretezi gresit lucrurile fiule, am mai spus in topicurile anterioare .

Daca nu stii ce inseamna sa mergi cu MILOAGA o sa iti dau eu mesajele primite de la voi pentru PNA-ul care n-are nicio legatura cu jocul dupa parerea mea. Daca 1 sau 2 jucatori sunt afectati de inundatii facem PNA, daca la unu ii arde casa facem PNA , daca la unu ii moare Bunica facem PNA . Oare cand ne mai atacam/innobilam?

O sa ma repet si Elena daca o sa vrea o sa iti confirme :

Am contactat`o pe Elena pentru ca cu ea ma intelgeam cel mai bine din ~B~B~ sa o intreb daca s-a facut PNA cu careva din triburile OUT si DMC, dupa care am intrebat`o daca stie ceva de vre`un PNA de la Admini Jocului si in cazul in care nu va fi niciun PNA General daca sunt deacord sa facem un PNA pe perioada sarbatorilor, lucru de care erau "afectati" majoritatea jucatorilor pentru ca sarbatoreau PASTELE !

Nu ma intereseaza cine a venit , cum a venit si de ce a venit,daca veneam eu da , dar asa fugi la el si zii.Eu am zis la eroul de akarafeo , sa stea relax si pe burta daca se poate , ca PNA nu a cerut nimeni din BB cat timp am fost eu in cond.Toate PNA urile s au facut la cererea voastra.Cum zici tu de inundatii , case si altele , asa puteam sa zic eu "PNA DE SARBATORI"?? E un joc , trebuie tratat ca atare , dar si juc cinstit.Daca are curajul asta , sa recunoasca cine a cerut PNA si cum la cerut,sa nu arunce cu noroi cand el e total pe langa subiect si sa nu incerce sa se minta singur ca nu tine.
Din NBZ esti singurul cu , care zic eu ma pot intelege , daca veneai la mine atunci fii sigur ca ti raspundeam cu toata diplomatia, cat despre elena , nu comentez am bagat o in multe si zic eu ca nu merita.
Multa bafta pe lumea 13 la toti, daca veniti sau daca ** pe extern , incercati sa nu mintiti , legat de diplomatii , si alte gogosele ;););)
 

DeletedUser

Hai sa revenim la topicul de razboi .

PNA-ul a fost refuzat continuam distractia.
 

DeletedUser20120

cavalery, te rog sa ma cautila id-ul de skype : stelistul_fany
am ceva urgent de vorbit cu tine !!!!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TS
Players:

Side 2:
Tribes: =nBz=
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,536
Tabăra 2: 9,444
Diferență: 10,092

chart



:| urata statistica


Side 1:
Tribes: TS
Players:

Side 2:
Tribes: =nBz=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 4
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38,438
Tabăra 2: 38,092
Diferență: 346

chart


=

Side 1:
Tribes: TS
Players:

Side 2:
Tribes: =nBz=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 32
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103,307
Tabăra 2: 281,517
Diferență: 178,210

chart


->
 

DeletedUser

patetic...cum aveti atacuri va blocati conturile...chiar asa de slabi sunteti?
credeti ca o sa revolvati ceva daca tregeti de timp?
e degeaba va spun eu...
terminati cu tampeniile si macar aveti curajul sa jucati
 

DeletedUser19202

iti recomand sa ataci la mine..ca eu sigur nu blochez nimic;) iar daca vrei sa afli mai multe despre contul ala poti sa il intrebi pe colegul tau de trib cu ban global ce sa intamplat da? :)si vezi-ti de joc acolo viteazule ca voi sunteti mereu asa ..voi le faceti si tot voi cu gura mare ..macar puteti sa taceti v-am mai zis ca numai aveti pe cine sa pacaliti cu astea
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: =nBz=
Players:

Side 2:
Tribes: TS
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 28,624
Tabăra 2: 2,522
Diferență: 26,102

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 243
Tabăra 2: 53
Diferență: 190

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 245,080,735
Tabăra 2: 24,424,185
Diferență: 220,656,550

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,338,881
Tabăra 2: 510,180
Diferență: 1,828,701

chart
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: =nBz=
Players:

Side 2:
Tribes: TS
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 132
Tabăra 2: 21
Diferență: 111

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,276,092
Tabăra 2: 198,812
Diferență: 1,077,280

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus