=nBz=

DeletedUser

Ce s-a intamplat cu cei din =nBz= ???:(:(:(

Mai sunt doar 8 membrii...:(:(:(

Însuşiri
Porecla: noobz
Prescurtare: =nBz=
Numărul de membrii: 8
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 424.326
Punctaj total: 424.326
Punctaj mediu: 53.040
Rang: 86

Eo sunt complet dezamagit...:(:( pt ca tribul =nBz= era exemplul meu pe aceasta lume...shi doream ca tribul meu sa ajunga nu la fel ca ei...ci macar aproape de "performantele" lor...:(:( Sincer imi pare rau ca s-au despartit...:(:( Am vazut ca multi au intrat in Doomed sau vsALL...:(:(
 

DeletedUser

Nu iti face probleme unde au intrat vor face treaba



Mie imi pare rau si sper sa se refaca =nbz= :)
 

DeletedUser1959

da...e o lovitura de imagine grea.
cand dai lista pozitionare si vezi ca nu mai e =nbz= te cam ia cu friguri.Oricum sunt singur de un lucru:Nu au fost dezbinati de un mamut,si spun asta fara sa fi intrebat pe careva ce s-a intamplat.
 

DeletedUser

Din ce se pare si j00hn a ajuns in Doomed sa fie acesta succesoru =nbz= :confused:
 

DeletedUser

oameni buni stati linistiti ca =nBz= o sa revina eu fac parte din acest trib si au fost unele probleme de comunicare si din acest motiv sau destra,at dar noi cei care am ramas o sa ajungem iara sus
 

DeletedUser

mie imi pare cel mai mult rau ca sunt si membru fidel tribului
si chiar nu ma asteptam sa avem asa de multi simpatizanti multumesc tuturor care au apreciat tribul si va promit ca o sa revina acolo unde ii este locul!!!


FOREVER =nBz=
 

DeletedUser

mie imi pare cel mai mult rau ca sunt si membru fidel tribului
si chiar nu ma asteptam sa avem asa de multi simpatizanti multumesc tuturor care au apreciat tribul si va promit ca o sa revina acolo unde ii este locul!!!


FOREVER =nBz=

eu nu numai ca va simpatizam...dar infiintasem un trib...care sa ajunga aproape la fel ca voi...dar...:(:(:(
 

DeletedUser

da...e o lovitura de imagine grea.
cand dai lista pozitionare si vezi ca nu mai e =nbz= te cam ia cu friguri.Oricum sunt singur de un lucru:Nu au fost dezbinati de un mamut,si spun asta fara sa fi intrebat pe careva ce s-a intamplat.

hmmm...e cine care nu e de acord cu tine...

;) a spus:
SoMax în data de 15.05. la ora 15:08
bine ai venit... dar...

sper ca te gandeshti, ca tu shi joohn suntetzi in triburi rivale

mai mult de atat, joohn imi ataca tribul, shi, crede'ma, cum am desfiintzat tribul nbz, asha ii desfiintzez pe totzi cei care imi ataca tribul

atat itzi zic, daca ai venit k spion, shi tradezi, te haituiesc pana la marginea hartzii

putem fii cei mai buni prieteni, sau cei mai mari dushmani...

ok ? tu alegi

Fire King în data de 15.05. la ora 15:14
Aaa.. scuza-ma frate...nici n-am vazut unde a intrat gion ca n-am apucat sa vb cu el. O sa ies...nu jucam noi ashea. Jucam corect si ca sa vezi ca nu sunt nici un spion o sa ies chiar acum ca sa nu zici ca iti citesc forumul sau ceva ;)

SoMax în data de 15.05. la ora 15:55
;)))

deci, eshti binevenit aici, nu'i problem, dar tre' sa te gandeshti ca, la un moment dat(daca ramai in vsALL), s'ar putea sa fitzi pe baricade diferite ;))

eu l'ash vrea shi pe joohn, la mine... dar se pare ca a ales sa fie cu cei care vor fi invinshi...

Fire King în data de 15.05. la ora 23:11
maicata :)))

Mesajele acestea au fost trimise de către Fire King mai departe.


Asta mi-a trimis fratiorul meu Fire King...shi din ce spune SoMax...el se lauda ca a desfiintat tribul =nBz=...
 

DeletedUser

Si dupa Somax care e tribul rival :confused: scuza-ti ca intreb dar pare interesant un pic si eu nu stiu mai nimic din acea zona .
 

DeletedUser7326

noobz
Însuşiri
Porecla: noobz
Prescurtare: =nBz=
Numărul de membrii: 7
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 383.608
Punctaj total: 383.608
Punctaj mediu: 54.801
Rang: 90

a mai ramas cu 7 membri
 

DeletedUser

SoMax ala e suparat ca i-am refuzat vreo 2-3 invitatii de a intra la el in trib...ca ii atac membrii...:D:D:D:D nu ma las pana nu mai iau din cei din vsALL...:D:D:D:D
 

DeletedUser4920

back from banville este adevarat ca somax incearca sa recruteze de peste tot....am ogroaza de dovezi dar nu are rost...;)
 

DeletedUser6558

7 e cifra mortii, deci feriti/va:)
eu am prea multi membri in trib si sincer prefer 7 decit 700.
 

DeletedUser

oricum nu vsALL ne-au scos din actiune ci din prostia noastra ca nu ne-a iesit ce ne-am propus
dar nicodata nu se stie ce surprize mai pot aparea :D

FOREVER =nBz=
 

DeletedUser

:D:D:D asta ma miram shi eo...nu avea cum sa va dezbine suferintele alea...:D
 

DeletedUser18462

;))) interesant...

old memories... a fost frumos.... multzi din cei care au postat, au disparut cam tot in perioada aia....

DEZBINA *** CUCERESHTE... ;)))
 
Sus