=nBz=

DeletedUser18462

"" SoMax ala e suparat ca i-am refuzat vreo 2-3 invitatii de a intra la el in trib...ca ii atac membrii... nu ma las pana nu mai iau din cei din vsALL... ""

lol, jhoon ;)))

nu imi aduc aminte sa te fii invitat.... dar, imi aduc aminte cand ma rugai sa va las in pace... ***, mai mult de'atat, mi'ai oferit satele tale, k sa las nbz'ul in pace... remember ??? ok, am sa fiu modest... ;)) nu eu am desfiintzat nbz'ul... vsALL a desfiintzat nbz'ul ;))

***, pls, nu ma contrazicetzi, victimele shtiu mai bine ;p))

apropo, setzel.... cine draq m'a pus sa te'aduc ? ;))))))))))))

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:
Sus