NeM Vs Hayta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Incepand din seara asta cele 2 triburi sunt dusmane ! ;)
Bafta si cel mai bun sa castige :)
 

DeletedUser

inca nu e un razboi de proportii dar va devenii curand:D
pacat ca nu sunt in zona aia sa-i devorez:))
 

DeletedUser17342

pai du-te in zona aia ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca as putea ce bine ar fi:D
ca sa ajung la ei mi-ar trebui sa strabat un continent intreg si mi-e imposibil:(
 

DeletedUser

Vad ca nu se prea urmareste externul pe lumea 12 nu e prea urmarita :):D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Side 1:
Tribes: NeM
Players:

Side 2:
Tribes: HAYTA
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 420
Tabăra 2: 413
Diferență: 7

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,101,565
Tabăra 2: 1,187,251
Diferență: 85,686

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,155
Tabăra 2: 0
Diferență: 5,155

image.php




ac 1 (757|510) K57 5,155 florinux [HAYTA] Allex5200 [NeM] 24th Jun 2009 - 11:16:55


Prima victimă :)
 

DeletedUser

Lord Adex tin sa te felicit pentru ce trib ai reusit sa faci felicitari si tineti-o tot asa ....
Eyes e o lume lenta nu e forta de inobilare asa mare si e prima zi de razboi asa ca ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26153

inca nu e un razboi de proportii dar va devenii curand:D
pacat ca nu sunt in zona aia sa-i devorez:))


"[24/06/2009 21:33:28] xtr3me_alex_hh: si razboiul nu trebuia sa se inceapa asa dintr-o data
[24/06/2009 21:33:42] xtr3me_alex_hh: parerea mea ca trebuia 1 sapt ca sa se pregateasca fiecare trib..."


"[24/06/2009 21:54:18] xtr3me_alex_hh: stati puitn...sa stabilim cateva reguli ale rarzboliului"


"[24/06/2009 21:55:26] xtr3me_alex_hh: deci razboi pe termen nelimitat sau de tot"
asta chiar e funny...

xtr3me_alex_hh fiind D3LiRicK

Asa vrei tu sa devorezi? cu reguli si "stati putin"? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Barbulex noi nu suntem atat de buni ca voi si deaia v-am cerut un ragaz :) sper sa nu ne luati prea tare... :( Voi sunteti prea buni pentru noi ... asta e...
 

DeletedUser

Sti ceva barbulex ce mi-ar place sa va faca niste copii asa cum ne-ati numit voi sa vad cum ati reactiona !!! :D
 

DeletedUser26153

"D3LiRicK în data de 24.06. la ora 08:29

1.doar eu cu cszone09 ne ocupam de trib
2.daca ajungem la un PNA si dupa un timp unul din triburile noastre va vrea razboi se va anunta si doar dupa o saptamana de la anuntare va fi permisa inceperea atacurile pentru ca jucatorii sa se pregateasca de razboi...in acest caz,razboiul fiind curat il vom putea inceta in orice moment dar in caz ca se anunta razboiul si in ziua urmatoare se va ataca razboiul va fi total.
3.in cazul ca ajungem din nou la o alianta atunci vom ataca ambele triburi pe cei din Tiffany iar atunci cand ii vom elimina vom discuta din nou in legatura cu diplomatia triburilor noastre(din nou tin sa-ti amintesc ca sunt mult mai apt sa stabilesc relatii diplomatice decat cszone09...motivul incapatanarii lui este poate si varsta si plus ca nu este un jucator prea capabil dar fiind intemeietor este si dreptul lui de a hotara situatia tribului...)"

uite si confirmarea de la colegul tau :)
 

DeletedUser17342

trebe sa imi iau popcorn. incepe show-ul :D

fratilor bateti-va 'pe teren' pana se destrama un trib si gata ;) asa se face
 

DeletedUser

Tin sa te anunt ca atunci cand hotaram pe skype eu si cu delirick vorbeam la telefon si ziceam ca intre NeM si HAYTA va fi razboi :p ma rog te las sa vorbesti.. pacat ca tu ma intreci doar la ani ca la minte...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus