NeM Vs Hayta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

barbulex a spus:
sigur nu sunt singur.. ia uite cati am pe langa mine tu, death, czone

Daca afirmi singur ca esti "pe langa" atunci de ce mai joci?Sa dai altora exemplu?In felul asta in cateva luni o sa ajunga toti noobii de pe .ro-ul o sa atace de la 40 ore:))

barbulex a spus:
ati ajuns sa disperati din 3 fake-uri

Voi ne-ati dat 3 fake-uri ,noi v-am luat 3 sate asa ca :-$
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26153

cine dispera!!!?? cred ca ati pomenit de 10 ori de cele 3 fake-uri pe care le-am dat :)

"[24/06/2009 23:43:39] ====(CsZoNe)====: dc ataci de la distanta ai :))
[24/06/2009 23:43:47] ====(CsZoNe)====: pe death si pe energia
[24/06/2009 23:43:51] ====(CsZoNe)====: e cam nevinovat
[24/06/2009 23:43:56] ====(CsZoNe)====: :p"

si asta a fost exact dupa ce am dat atacurile.... cred ca tu, Cszone stai si ne numeri atacurile, si la fiecare sat pe care il luati.... te duci si ii zici si lu mamica :D

Cat despre cele 3 sate pierdute... 2 le-ati golit inca de cand eram aliati... oricum
bucurati-va de ele cat mai aveti timp ;)
 

DeletedUser

Barbulex esti penibil... atat am de zis tu nu vezi ca eu faceam misto de tine =))
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Side 1:
Tribes: NeM
Players:

Side 2:
Tribes: HAYTA
Players:


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15,260
Tabăra 2: 0
Diferență: 15,260

image.php





hmmm ... aveti dreptate, e 3-0
 

DeletedUser

daca ai lua si =NeM= cu HTA-PG ar mai fi cucerit un sat de 1500 dar ala nu trebuie luat in calcul e micutz :))
 

DeletedUser

:))
nicidecum:) ...ii tocam pana la ultimul om,oricum daca vom continua sa luam continuu sate si ei sa dea fake-uri sigur vor ajunge o academie a TMH-ului ca si asa se laudau ca sunt un fel de protejati ai lor:-j
 

DeletedUser17342

TMH nu cred ca vor sa se intinda unde nu le ajunge plapuma ca dupa aia dau de alte obstacole in calea lor
 

DeletedUser26153

:))
nicidecum:) ...ii tocam pana la ultimul om,oricum daca vom continua sa luam continuu sate si ei sa dea fake-uri sigur vor ajunge o academie a TMH-ului ca si asa se laudau ca sunt un fel de protejati ai lor:-j

ce sa toci tu ma.. ? un castravete nu esti in stare sa toci.. vezi'ti de satele tale de barbari :)

In legatura cu TMH... ne laudam ca avem cu ce... si tu te cam oftici..!

Ai plans dupa o saptamana in care sa ai timp sa te organizezi... ti-am oferit'o!
Oricum avem razboaie mai importante decat cel cu voi! Dar o sa vina si vremea voastra...

Spor!
 

DeletedUser

Din cate mi-au zis, cei din TMH au zis ca raman neutrii....pacat, nu mai aveti cu ce :p
 

DeletedUser

Eu am vorbit cu ei si vor sa stea neutrii, treaba lor :).
P.S. nu stiu de ce nu a mers butonu de stergere, ca postasem altceva ce nu cred ca trebuia:) .Asa am bagat si eu ceva cat de cat la subiect :)
 

DeletedUser26153

Din cate mi-au zis, cei din TMH au zis ca raman neutrii....pacat, nu mai aveti cu ce :p

Dar tu ce faci? Dai mesaj la fiecare trib de top 20 sa vezi daca se baga? :D
Care va ajuta pana acum? :D

Daca ti-au zis asa cei din TMH.. asa o fi :D Dar iti zic eu ca tot avem cu ce... :)
Pana acum ne-am puratat razboaiele singuri.. si am facut-o destul de bine (nu cu satele de barbari ca altii), deci stai lnistit ca nu avem frica voastra chiar si fara aliati!
 

DeletedUser

ce fac? eu ma informez sa vad cu ce am de a face exact. Nu incep sa trimit fake uri lipsite de logica.......sau atacuri la 5 dimineata pfff.
 

DeletedUser

barbulex a spus:
Oricum avem razboaie mai importante decat cel cu voi! Dar o sa vina si vremea voastra...

ce razboi ma?cu cei din RedHat ?:))...daca razboiul cu acel trib e mai important decat cel cu noi atunci o sa ne lasati sa luam sate de la voi in continuare?
Pana va treziti voi ce razboi sa-l puneti pe locul 1 ca si importanta ve-ti ramane fara sate ;)


barbulex a spus:
ce sa toci tu ma.. ? un castravete nu esti in stare sa toci.. vezi'ti de satele tale de barbari

De cand joc pe L12 am luat 2 sate de barbari asa pe "moca", iar unul dintre ele l-am luat sa fac o biserca:)...recunosc ca am mai luat inca vreo 2-3 sate de barbari dar care erau de peste 2500 deci erau ale unor jucatori care nu mi-au facut fata si au dat stergere cont:)
Apropo de sate de barbari :la tine ce cauta satul ala de 1600 in "palmaresul tau"?Esti sigur ca nu era de barbari?
 

DeletedUser26153

Mai ai ceva de cautat pana sa gasesti tu razboiele noastre... :) dar la cum stati la capitolul milogeala... adica foarte bine.. e posibil sa afli curand :D

Si da.. RedHat ne-a demonstrat ca merita sa fie pe locul 1 la razboaie... voi mai aveti de lucrat putin!
Spor la inobilat satele noastre! O sa-ti dau un mesaj sa te rog sa te opresti din inobilat, cand o sa incep sa-mi fac griji!

O seara buna! Ne auzim maine ;)

Later edit: Ca veni vorba de Redhat.. sa le dai un mesaj te rog.. sa le propui o alianta :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus