NeM Vs Hayta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: HAYTA
Players:

Side 2:
Tribes: RedHat
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 433
Tabăra 2: 202
Diferență: 231

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 0
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,266,155
Tabăra 2: 356,424
Diferență: 909,731

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 136,047
Tabăra 2: 0
Diferență: 136,047

image.php


Deci pentru voi un razboi important e ala in care castigati?Inseamna ca sunteti penibili rau de tot :-<


barbulex a spus:
Mai ai ceva de cautat pana sa gasesti tu razboiele noastre...

Daca nici cu noi,nici cu RedHat nu aveti razboi,atunci cu cine?...aaaa ,cu satele de barbari,asai?:D

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26153

Daca nici cu noi,nici cu RedHat nu aveti razboi,atunci cu cine?...aaaa ,cu satele de barbari,asai?:D

Pai voi va incadrati oricum la sate de barbari! :D

Invata sa generezi niste statistici corecte si complete...
pff.. am uitat cu cine vorbesc... iti cer cam mult! sorry

Deja imi pierd timpul cu voi aiurea... cred ca daca nu va mai bag in seama, ajungeti sa va certati intre voi... ia sa vedem.. :D
Bafta si spor la joc!
 

DeletedUser

Pai voi va incadrati oricum la sate de barbari! :D

Invata sa generezi niste statistici corecte si complete...
pff.. am uitat cu cine vorbesc... iti cer cam mult! sorry

Deja imi pierd timpul cu voi aiurea... cred ca daca nu va mai bag in seama, ajungeti sa va certati intre voi... ia sa vedem.. :D
Bafta si spor la joc!

D3LiRicK dute ma omule si mai invata sa joci...daca vreti razboi de ce nu faceti cu THM de ezemplu...daca nu grasesc...pe l12 sunt o gramada de triburi cu care daca ati vrea razboi ati putea face...nicidecum cu sate de barbari cum ai mentionat tu...
 

DeletedUser

D3LiRicK, hai sa luam o gura mare de aer si sa ne relaxam. e un joc, toti vrem sa fim bun si cativa o sa si reuseasca. mai bine lasam armele sa vorbeasca in locul atator postari pe forum.


PS: TMH nu participa pentru ca suntem prea departe. este singurul motiv.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

ALO s-a terminat razboiul, un trib a ramas unul nu prea si gata. Asta a fost ! D3LiRicK te rog sa te abtii pentru ca acum vorbesti din alta postura
 

DeletedUser

Fiecare razboi se termina cu un invingator si un invins ! HAYTA a invins ajutata si de -RR- :) oricum tin sa ii felicit !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus