NeMuritorii (NeM)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salut sunt seful tribului NeM de pe l12 ! si am vazut ca e la moda sa discuti aici pe forum despre razboaie , si toate felurile ... ,deci m-am hotarat sa deschid si eu un topic
 

DeletedUser

Sal

ce ziceti de pozitionarea noastra pe harta ?

Stimate cszone09 daca postati mesaje consecutive nu faceti altceva decat sa incalcati regulamentul acestui forum care spune cam asa:
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in primul rand...daca vrei sa comenteze cineva pozitionarea voastra...pune o harta sa vedem ce pozitionare aveti...doar n-o sa se apuce cineva sa faca harti sa vada nu stiu ce trib de pe locul 20...
in al doilea rand...aveti 4 academii...ce s-ar mai putea discuta despre voi? :confused:
 

DeletedUser

ce ziceti ?

index.php


Ce ziceti ?

Eu zic sa pui mana sa citesti si tu regulamentul acestui forum si sa il inveti ca sa nu fiu nevoit ca la fiecare postare de-a ta sa iti dau cate o sanctiune.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Multumim

Multumim snoops ! nr 1 nu ajungem :) dar oricum eu sper sa ne mentinem sus in primele 25 de triburi :)
Va urez si voua multa bafta :)
 

DeletedUser

in primul rand...daca vrei sa comenteze cineva pozitionarea voastra...pune o harta sa vedem ce pozitionare aveti...doar n-o sa se apuce cineva sa faca harti sa vada nu stiu ce trib de pe locul 20...
in al doilea rand...aveti 4 academii...ce s-ar mai putea discuta despre voi? :confused:

lasal si tu mai moale ..:) .a intrat si el o data pe extern ..vrei sa o ia la goana ? :)
 

DeletedUser

Deci am facut harta daca ma puteti sa si o pun ar fi foarte bine :)
 

DeletedUser

mersi

Multumesc frumos ciubyx,am incercat cu
dar nu a mers .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20794

Multumesc frumos ciubyx,am incercat cu
dar nu a mers .

Nu are cum sa nu mearga :|

Pui
Cod:
[IMG]LINK HARTA[/IMG]
Si merge, trebuie ca linkul sa se termine in .jpg

Cea mai buna solutie e click dreapta si "copy Link" pe harta. Apoi linku il pui intre IMG si va merge la sigur
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

spre deosebire de joc aici trebuie 'IMG' cu litere mari. atat. la urma urmei e si link-ul de BB-codes aici sus ^ nu inteleg ce e asa greu :)
 

DeletedUser8607

Faceti careva o harta cu tribul lui ca is curios cum is pozitioinati, in forma de floare de iris sau frunza de dud.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus