nerespectare alianta JUST-300

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Relativ sunt eu, esti tu!

Dar onoarea nu este relativa!
Refularea si razbunarea e arma prostior!

e relativ pentru ca toti o percep in stilul lro...omul este si va fi subiectiv cand vine vorba de el sau de ceva care il atinge direct.

ai dreptate cu vorba aia, dar totusi triburile e un joc de razboi...se joaca pe sate
 

DeletedUser

anisia, la asta ce raspunzi?

Challenger - actele jucatorului

Sau aveti impresia gresita ca familia Justice isi schimba diplomatia dupa neasemuitele miscari "tactice" ale maretei d-voastre fapturi? :D
Ati auzit de termenul "victime colaterale"? :rolleyes:

nu cred ca statutul lui challenger la intrarea in 300 este acelasi cu al meu. daca nu cunosti situatia mai bine nu te amesteca te rog frumos.
 

DeletedUser

nu cred ca statutul lui challenger la intrarea in 300 este acelasi cu al meu. daca nu cunosti situatia mai bine nu te amesteca te rog frumos.

tu ne crezi copii. :D:D:D de ce tot bati moneda, daca esti asa de curata de ce oare faci atata tamtam, de ce nu rezolvi diplomatic treaba...vrei sa iti zic eu de ce?

hotul striga hotul...asta e toaata treaba...ai gresit si acum incerci sa distrugi triburile prin care te perinzi...asta e...spaga lor a ta si a noastra


HAI CA PUTETI MAI MULT, CHIAR VREAAAAAAAAAAAAAAAU...HAI HAI

UNDE E PUTEREA VOASTRA?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13545

orikum anisia itzi zboara satele deakolo :D *** tot mam apucat :D nu are rost :D:)
 

DeletedUser

tu ne crezi copii. :D:D:D de ce tot bati moneda, daca esti asa de curata de ce oare faci atata tamtam, de ce nu rezolvi diplomatic treaba...vrei sa iti zic eu de ce?

hotul striga hotul...asta e toaata treaba...ai gresit si acum incerci sa distrugi triburile prin care te perinzi...asta e...spaga lor a ta si a noastra


HAI CA PUTETI MAI MULT, CHIAR VREAAAAAAAAAAAAAAAU...HAI HAI

UNDE E PUTEREA VOASTRA?

vai de mine... spune triburile prin care m-am perindat..
 

DeletedUser

vai de mine... spune triburile prin care m-am perindat..

Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
dacii--- CR-D--- 21st- May 2008 - 19:52:49--- 725,702
CR-D--- RCRD--- 09th- June 2008 - 21:27:28--- 1,094,107
Nimeni--- RCRD--- 22nd- June 2008 - 11:39:13--- 1,220,489
RCRD--- OLIMP--- 26th- October 2008 - 04:00:01--- 6,582,783
OLIMP--- WAR--- 26th- October 2008 - 16:00:02--- 6,595,018
WAR--- L-E-F--- 25th- January 2009 - 19:00:02--- 11,588,751
L-E-F--- 300--- 27th- January 2009 - 22:00:02--- 11,437,171


rapoartele de azi nu prea spun asta din pacate pt tine

vezi ca pot sa depun tichet pentru dublu post...chiar vrei asta?

te rog editeaza-ti postarile...am pretentii de la tine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
dacii--- CR-D--- 21st- May 2008 - 19:52:49--- 725,702
CR-D--- RCRD--- 09th- June 2008 - 21:27:28--- 1,094,107
Nimeni--- RCRD--- 22nd- June 2008 - 11:39:13--- 1,220,489
RCRD--- OLIMP--- 26th- October 2008 - 04:00:01--- 6,582,783
OLIMP--- WAR--- 26th- October 2008 - 16:00:02--- 6,595,018
WAR--- L-E-F--- 25th- January 2009 - 19:00:02--- 11,588,751
L-E-F--- 300--- 27th- January 2009 - 22:00:02--- 11,437,171

daca ai cunoaste aceste triburi ai stii ce spui dar se pare ca nu cunosti situatia. nu m-am plimbat la aliati sau la pna. din greseala poate nu stii dar in toate triburile de mai sus am fost intemeietor. au fost triburi facute de mine si de prietenii mei, mai putin olimp, trib in care am intrat datorita revolutiei facute se emil32, lycurgus&co.
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 16 (10 members and 6 guests)
guvidu22, anisia, aquilla, backfromhell, bric, drPM, nero2, razvan89, sitizan, Thebossnr1

audienta creste :D:D:D hai ca sa mai poate...anisia, nu mai zici nimica?

daca ai cunoaste aceste triburi ai stii ce spui dar se pare ca nu cunosti situatia. nu m-am plimbat la aliati sau la pna. din greseala poate nu stii dar in toate triburile de mai sus am fost intemeietor. au fost triburi facute de mine si de prietenii mei, mai putin olimp, trib in care am intrat datorita revolutiei facute se emil32, lycurgus&co.

moamaaa, inca putin si intemeiai clasica :D:D:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 16 (10 members and 6 guests)
guvidu22, anisia, aquilla, backfromhell, bric, drPM, nero2, razvan89, sitizan, Thebossnr1

audienta creste :D:D:D hai ca sa mai poate...anisia, nu mai zici nimica?

cred ca pregateste...cauta...si prepara niste bere...ca mi-e tare sete

moamaaa, inca putin si intemeiai clasica :D:D:D:D:D

sau aducea bere ca sa cam terminat :(:(:(:( mergem sa luam de la magazin?

daca ai cunoaste aceste triburi ai stii ce spui dar se pare ca nu cunosti situatia. nu m-am plimbat la aliati sau la pna. din greseala poate nu stii dar in toate triburile de mai sus am fost intemeietor. au fost triburi facute de mine si de prietenii mei, mai putin olimp, trib in care am intrat datorita revolutiei facute se emil32, lycurgus&co.

neinteresant...te-ai plimbat din trib in trib? DA, deci nu ai stabilitate si nici consecventa...esti o fugitiva...cand ai de gand sa iti infrunti destinul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

zzzzzzzzzzzzz, ma duc la baut bere...aici s-a fumat treaba...

p.s. hades ce aiurea e sa fi banat :D:D:D
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
pfiu ce subiect interesant am gasit eu pe clasica!!!!

ma baieti gluma e gluma dar hai sa terminam ... :)

eu zic c-o sa fie interesant
 

DeletedUser13449

Asta poate pentru ca familia Justice doreste sa elimine din lumea clasica diplomatia duplicitara. E simplu: nu poti fi aliat si cu mine si cu inamicul meu in acelasi timp. Consideram ca Lumea Clasica este suficient de dezvoltata a.i. triburile care conteaza sa faca fiecare alegerea pe care o considera oportuna...a trecut vremea cand se tolerau diplomatiile de "supravietuire"

PS: poate ca si acea regula aberanta cu "refugiatii" si cele 48 ore de gratie a lor (cine o mai fi inventat-o si pe asta) a ajutat la decantarea diplomatiilor actuale. Ca tot veni vorba...cu OLIMP parca avem PNA...acum stau si ma intreb cui ii este favorabil acel PNA, atat timp cat jucatorii din OLIMP sitteresc conturi atacate de Justice...poate primesc un raspuns coerent :)

Zic si eu...:D


Sitizan
daca arunci cu pietre vezi ca ai gresit directia bro....:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus