nerespectare alianta JUST-300

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11978

Draga anisia, eu nu m-am plans ca nu mai merge serverul sau altele de genu asta cat despre calculator... daca nu stii afla ca stiu mult mai multe despre calculatoare decat tine aaaa si apropo vezi ca lucrez si in domeniu deci despre calculator gura mica si joc de glezne.

Cat despre restul ce mai vorbesti chiar nu ma intereseaza, nu stiu care dintre noi doi a fugit dintrun trib in altul sa nu fie atacat. Cum mai aparea un trib creat de tine pe harta lumii clasice cum trimite-ai mesaj "Ce diplomatie are familia fata de noul trib?" Atata stiai sa intrebi asa ca mam lamurit si cu tine...
 

DeletedUser13449

Eu nu vorbeam de evolutii aici, te abati de la subiect...in fine! nu are rost sa mai comentez ceva pe aici ca sunt satul de comentarii...succes!
 

DeletedUser

" daca pot sa imi ajut un prieten o fac..."

chiar si impotriva diplomatiei nu?
si atunci ce pretentii ai de la alti sa fie corecti fata de tine si ideiile tale cind tu insuti"indoi" putin regulile atunci cind iti convine
ce tot va dati sfinti atita cind stit foarte bine ca fugiti la primul atac din colt......

chiar nu iti amintesti cind m-ai rugat sa te sprijin (aliati fiind)..am facuto ,am itrebat daca e ok si ai zis...daaaaaaaaa...e la fix ......si dupa 15 min satul era luat si eu trimiteam sprijin altui player
asta cum ti-se pare ?????
ce sa zic.........cine ** de corectitudine.....pfff....mai bine taci.....
 

DeletedUser

" daca pot sa imi ajut un prieten o fac..."

chiar si impotriva diplomatiei nu?
si atunci ce pretentii ai de la alti sa fie corecti fata de tine si ideiile tale cind tu insuti"indoi" putin regulile atunci cind iti convine
ce tot va dati sfinti atita cind stit foarte bine ca fugiti la primul atac din colt......

chiar nu iti amintesti cind m-ai rugat sa te sprijin (aliati fiind)..am facuto ,am itrebat daca e ok si ai zis...daaaaaaaaa...e la fix ......si dupa 15 min satul era luat si eu trimiteam sprijin altui player
asta cum ti-se pare ?????
ce sa zic.........cine ** de corectitudine.....pfff....mai bine taci.....

pai nu se mai tine cont de diplomatie trib etc...se tine cont de dictonul...casavreamuschiimei...pac pac
 

DeletedUser19020

daca ai cunoaste aceste triburi ai stii ce spui dar se pare ca nu cunosti situatia. nu m-am plimbat la aliati sau la pna. din greseala poate nu stii dar in toate triburile de mai sus am fost intemeietor. au fost triburi facute de mine si de prietenii mei, mai putin olimp, trib in care am intrat datorita revolutiei facute se emil32, lycurgus&co.

Nah, daca mi-a zis sitizan sa citesc aici, si cum am vazut ca vorbesti de mine ... mi-am facut si cont :)

Hai mai anisio, deci pana acum ai fost mereu numai in triburi intemeiate de tine, si acum ai intrat in 300 doar asa, la misto, si tot nu ti se pare ceva bizar ? :))
 

DeletedUser18218

legatura e anisia, nu intelegi? =)) , app scoate prunele din gura cand vorbesti =))

la moralul tau si la trupele mele din satucul ala..s-ar putea sa nu aiba tot justul sate de atac sa mi-l ia=))

am dat quote la ce nu trebuia dar in fine se subintelege..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10256

lasati certurile acum:D... cum am mai zis... sa se deschida un nou topic 300vs JUSTICE.
Nu se mai poate face nimic razboiul va incepe... nu stiu ce atata ''tam-tam''.

Stie careva sa faca harti avansate:(? Va rog faceti si pe clasica:(
 

DeletedUser9509

Asa e ne vedem pe harta,acolo se vede valoarea fiecaruia,nu prin mesaje si amenintari,pentru amicul backfromhell,prietene toti care au fost pe langa noi aveam mroal 100% pe ei,acum pe fiecare avem moral 30% intelegi nu?:D
 

DeletedUser

Nah, daca mi-a zis sitizan sa citesc aici, si cum am vazut ca vorbesti de mine ... mi-am facut si cont :)

Hai mai anisio, deci pana acum ai fost mereu numai in triburi intemeiate de tine, si acum ai intrat in 300 doar asa, la misto, si tot nu ti se pare ceva bizar ? :))

lycule mi-a placut ca ai muscat frumos momeala :)))

in 300 nu vreau nici un drept in conducere. mi-am batut 1 an capu' cu toti "nebunii", crede-ma nu mai vreau, mai ales cand sunt amenintata de asa niste "jucatori corecti"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa e ne vedem pe harta,acolo se vede valoarea fiecaruia,nu prin mesaje si amenintari,pentru amicul backfromhell,prietene toti care au fost pe langa noi aveam mroal 100% pe ei,acum pe fiecare avem moral 30% intelegi nu?:D

tu esti ala cu berbecii nu?
 

DeletedUser9509

da un click la aparator prietene,daca nu stii sa gusti o gluma cum au facut toti ceilati,retrage-te in coltul tau acolo si lasa-ne,daca stii sa vorbesti poate te mai baga careva in seama.
 

DeletedUser

Tema inchisa. conversatiile acestea de tip messenger, off topicul si acuzele va rog pe privat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus