-Nerv .Vs Fun

DeletedUser523

Parte 1:
Triburi: -Nerv
Parte 2:
Triburi: Fun

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 1
Diferență: 2


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,622
Tabăra 2: 993
Diferență: 11,629

Intens razboi...
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Eu tind sa cred ca tribul Fun nu e in stare sa faca fatza la 3 jucatori, asta e concluzia Artistule. Cred ca ai prea multa imaginatie privind tacticile noastre sau a celorlalti. Cat despre viitorul acestui razboi , zic ca nu va mai rezista tribul fun prea mult pe harta. Cand am vazut cererea lor pentru ibidem a fost maxim. Sa ceri ajutor 2 triburi de top sa faci fatza a 3 jucatori e tragic. Si zic ca ala nu se numeste nici skill nici tribal wars.
 

DeletedUser46287

Parte 1:
Triburi: Fun, Fun Jr
Parte 2:
Triburi: -Nerv

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 5
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 993
Tabăra 2: 18,071
Diferență: 17,078

chart
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Sa inteleg ca tribul Fun acum este mana in mana cu familia Moft pe langa tribul ibidem. Deci peste 6 triburi mari si de top. Si cu toate astea. Cu tot sprijinul adunat de la ei. Pierdeti sate ca pe banda. Mie jena de voi si de marsaviile voastre. Mergeti si jucati altceva. Tribal wars nu vii se potriveste. E un joc de razboi nu de lasi si fricosi. Jucati ca oile gramada si va laudati ca sunteti top on.
 

DeletedUser42349

A mers la MOFT si le-a bagat "limba in ureche" si i-a intors impotriva noastra, si surpriza, ne-au umplut de fake-uri , bravo varu` curand s-ar putea sa vina si la tine sa va aliati :D :D
 

DeletedUser46287

veneau 33 de sprijinuri din moft si erau si 4000 din fiecare pe sat :))) dar fun va pica cat de curand om fi noi 4 si ei 400 dar noi jucam triburile spre deosebire de ei si daca v-om pica ii tragem dupa noi
 

DeletedUser42349

varu cum se distruge apararea la dusmani ? :)) , urmeaza-i modelul colegului tau

Agresor: Presseauswertung
Origine: ABTEILUNG (414|475) K44
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Apărător: Presseauswertung
Ţel(direcţie): ABTEILUNG (415|472) K44

Număr: 1443 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 1443 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Parte 1:
Triburi: -Nerv
Parte 2:
Triburi: Fun, Fun Jr

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 1
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26,848
Tabăra 2: 993
Diferență: 25,855

chart


Daca il punem si pe cel care a dat restart ajungem la un 9-1 :)

Agresor: Infractorul


Apărător: Lord Tanatos
Ţel(direcţie): -/// - Lord Tanatos (414|452) K44

Număr: 4337 3809 1412 881 528 334 200 0 0 0 10 0 300
Pierderi: 4337 3809 1412 881 528 334 200 0 0 0 10 0 300

Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 15 la nivelul 0
Adeziune: Scăzută de la 100 la 66

Cred ca asta a durut, 10 paladini :D hai ca se poate mai bine :D pacat de acei 10 jucatori care acum au ramas descoperiti dar nui problema , ajungem si la ei :) . cine este urmatorul, ceva idei? :D
 
Ultima editare:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
NEWS

Fun Jr - Anonim2001*astăzi la ora 12:46Mulţumesc*Citat Trebuie sa le aratam ca suntem la Valoare!

Fun - Roman97*astăzi la ora 12:24Mulţumesc*Citat 3 jucatori face un trib de 80 de jucatori care sunt "profesionisti" :(Fun Jr - Anonim2001*astăzi la ora 12:45Mulţumesc*Citat Rog pe cei din conducere sa faca un organizat!

Fun - jan pompieru*astăzi la ora 10:34Mulţumesc*Citat Numai innobilat reusim dar daca nu avem nobili...Defensiva face doar pe un sat iar pe celelalte atac

Fun - 4LadyBug*astăzi la ora 10:05Mulţumesc*Citat Ce umilinta ne da... Nu-l mai scoate nici batman de pe harta de-acu


mihai18severinu oct 12, 22:09
suntem 2-3 playeri care mai vrem sa jucam si vroiam sa te intreb daca putem sa venim la voi..

Infractorul oct 12, 22:17
Pai si acolo nu puteti juca ? :d

mihai18severinu oct 12, 22:19
nu pentru mult timp in ritmul asta, pt mine nu e mare lucru ca o sa pierd satul...nu e asta o problema..ideea e ca mai vrem sa mai jucam o perioada...

mihai18severinu oct 12, 22:30
eu te intrebai pt ca am vazut ca vi s-a mai alaturat un player din fun azi daca nu ma insel...si de aia am zis ca sa iti dau un mesaj ... daca se poate sau nu...un raspuns imi trebuie , atat :)


MComanceanu oct 03, 13:03
Felicitari pentru satul lui hugoboss! Celalalt sat al lui la luat printr-un gest foarte parsiv si chiar merita asta!

Infractorul oct 03, 13:20
Hey.
Mersi :D

MComanceanu oct 09, 19:06
Stiu ca urmeaza sa ia cam toate satele de pe aici prin zona, dar am zis asa sa te rog ceva :))) Eu mai stau pe lumea asta doar ca sa farmez PP. Ca sa facem o chestie impreuna, poti sa ii cureti intai pe restu care sunt pe langa mine? Si cand ajungi la mine golesc eu satul ca sa nu mai pierzi trupe. In felul asta avem amandoi de castigat, eu mai farmez niste PP si tu nu pierzi trupe.


MComanceanu oct 09, 19:23
Cu cat mai tarziu cu atat mai bine :))) Oricum o sa golesc satul cand termini cu restul. Intelegerea e intelegere
 

DeletedUser44398

:/

Ar trebui sa-mi fac din nou vreun cont pe 41, poate doar ca sa privesc, ca viteza-i prea mica...
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Am văzut un "Ibidem" citat pe undeva mai sus. Ibidem n-a atacat -Nerv până acum, nici nu este implicat în război vs. , deocamdată.
Suntem și așa puțini, slab apărați și cu destule războaie active. Fun este capabil să susțină conflictul, aparent, dacă vor învăța să atace. Nu considerăm necesară activitatea militară defensivă pentru jucătorii și aliații noștri. Cel puțin nu se poate vorbi sau solicita sprijin (de) defensiv/blindaj în stadiul ăsta al jocului din partea aliaților (pe așa distanțe mari). În apropiere, necondiționat. Curățări sau catapultări de la 40 de ore sunt pistoale cu apă și riscul unei acțiuni de genul ăsta este în dezavantajul ambelor triburi aliate, dar mai mult în dezavantajul nostru, având o zonă mai activă (numeric) și mult mai roșie. Activități comune de urgență, split-uri, țeluri și zone geografice de interes comun, până în mid'game. Sunt mai mulți membri în cele două triburi FUN și au o libertate mai mică și mai concretă în diplomație (puțini inamici) comparativ cu noi.

Nu subestimați.Dacă atacăm noi, n-o vom face cu 900 de topoare și 35 de berbeci . :)

Baftă. Speeder7, spor și vouă.
 
Ultima editare:

DeletedUser46287

mai nou fun recruteaza in masa jucatori de 1000-2000.de puncte :)) se cauta deff . si mai vor si organizat sambata pe noi . planuri mari ce sa zic:))))
 

DeletedUser36072

FUN VS NERV.... :)) umilinta totala din partea nervilor :)

Bravo voua!
 

DeletedUser523

dupa cum spune si numele, FUN, se joaca doar pentru distractie si poate ca sa calce pe nervi pe cei din Nerv... :) asa ca....
 

DeletedUser46287

am luat unu ieri din sh azi unu care ne-a ramas cu adez 18 a fost concediat pentru statistica : )) doamne ce triburi sunt in jur:d. mai trebuia unu sa dispara dar nu ne-am trezit noi sa lansam
 
Sus