-Nerv .Vs Fun

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
va propun un PNA

Wings of Night oct 18, 10:28
diplomatia eu doar o propun dar [player]infractorul[/player] o decide.

luci71 oct 18, 10:28
ok, o poti transmite la el dac este deacord sau nu

Wings of Night oct 18, 10:51
raspunsul este nu . nu ne ajuta cu nimic acest pna

luci71 oct 18, 10:52
ok , este decizia voastra eu incercam doar sa strang ceva jucatori activi in zona

Wings of Night oct 18, 10:54
pai cum aa strangi jucatori activi in zona . impotriva cui ? .

luci71 oct 18, 10:56
daca am PNA cu voi si voi sunteti activi + inca 10-12 jucatori de la noi activi , putem ataca orice in zona asta

Wings of Night oct 18, 11:09
nu inteleg rostul pna-ului . pentru ca tribul vostru se destrama . asa e?

luci71 oct 18, 11:10
se para ca nu este chiar ce cred alti , uiate pe twstat

Wings of Night oct 18, 11:11
adica? dezvolta

luci71 oct 18, 11:12
urmareste astazi cate sate va lua tribul

Wings of Night oct 18, 11:14
e neimportant . de unde luati sate de la tkn ? care are razboi si cu ibidem si cu voi si au 3 granite active?

nu au de unde deff .

Wings of Night oct 18, 11:16
azi afi luat 2 sate de la tkn si ati pierdut unul la rip deci nu vad nimic spectaculos

luci71 oct 18, 11:17
stiu e bine in viata sa nu fii mereu prea plin de tine , eu am avut o propunere umila la voi , decizia voasta a fost luata , credezand ca nu aveti adversari pe masura pe aceasta harta.

Wings of Night oct 18, 11:24
pac pac...
...
 

DeletedUser44398

Luci71? :)))

Cand jucam eu tot arunca cu circulare de-a lela pana m-am luat in gura cu el, incompetentu ala a primit conducere?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
De unde ai ajuns tu la concluzia că e incompetent? :) Nu mai aruncați cu vorbe în vânt..

Nu-i tocmai o descriere potrivită, oricine ar fi sau ar face el.
 
Scor reacție
209
Stati mai ca asta a jucat in Ibidem pe 36 :)). N-avea premium da "juca" pe 2 granite unde lua barbari, cerea sprijin apoi pleca la culcare. Colegii trimiteau si erau tocate zeci de mii de trupe aiurea pe zid mic. Cand era vorba de organizate tinea fullurile acasa dar cand a fost dat afara din trib si-a atacat colegii care aveau apararea pe granita.

E foarte competent acest jucator :rolleyes:. Mai degraba paralel cu jocul decat competent.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
E mai ok atribuția ta, Sorine.
Clasificarea aia de incompetent nu-și are rostul. Uzată în textul inițial, pare jignitor. (citez: incompetentu ala?)
Noi să fim sănătoși. Ceva noutăți de pe front?
 

DeletedUser

despre ce vorbim noi aici=)))?>? de razboi sau de amintiri din trecut?
 

DeletedUser

Wings aka Thresh parca era in FUN,trup si suflet.Ce s-o intamplat?Se duce la "dusmani"? :))))
 

DeletedUser46287

daca era petrica tot la un sat era si acum :)) daca nu cumva il lua press
 

DeletedUser46287

:))) scrie pe youtube "sunt un cocalar" si e videoclipu cu unu cu tableta la ureche
 
Sus