New Empire

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser1647

newempireircoa2xh6.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3643

Imediat dupa Z|mbru, dar avalon park nu e IRC :confused:

Descriere
Avalon este format din onorabilii membri ai fostelor triburi Avalon,-300- si Just si este membru al IRC.Orice atac,asupra oricarui trib din aceasta coalitie,va fi tratat ca un atac asupra tuturor.Ne vom rezerva dreptul,de a ataca fara preaviz,pe oricine ataca vreun trib din aceasta coalitie.

Liderul coalitiei IRC este Anghelos.

Avalon inseamnã sinceritate, devotament, democratie, comunicare si unitate.


 

DeletedUser

Va supliniti "impotenta" de a lupta ca un singur trib facand o ditamai "coalitia"...penibil
 

DeletedUser1647

Va supliniti "impotenta" de a lupta ca un singur trib facand o ditamai "coalitia"...penibil

un om care stie adevarul... IRC e un singur trib... Nu stii prea multe.. man. ai grija... nici mos craciun nu exista...da shhhh :rolleyes:..mai sunt si altii ca tine, nu-i nimic ;)
 

DeletedUser

un om care stie adevarul... IRC e un singur trib... Nu stii prea multe.. man. ai grija... nici mos craciun nu exista...da shhhh :rolleyes:..mai sunt si altii ca tine, nu-i nimic ;)

incerci si tu sa fi ironic si nu prea reusesti, eu nu vad ca e un singur trib...un trib =80 membrii, faptul ca este condus ca un singur trib este cu totul altceva. Ce treaba are mos craciun cu triburile:eek::D:confused:
 

DeletedUser1647

incerci si tu sa fi ironic si nu prea reusesti, eu nu vad ca e un singur trib...un trib =80 membrii, faptul ca este condus ca un singur trib este cu totul altceva. Ce treaba are mos craciun cu triburile:eek::D:confused:

poate joaca si el :D
 

DeletedUser

Dap.. sunt triburi diferite cu, conducatori diferiti dar care au acelasi obiectiv.. cam la asta te'ai referit gangster nu ? :p

Oricum, imi pare rau de CIRC, chiar nu ma asteptam la ei sa faca parte din aceasta "coalitie".. intotdeauna am crezut ca este un trib independent :eek:
 

DeletedUser

dar eu nu inteleg o chestie.oricum 90%din triburile mai sus mentionate de GangsterRay luptau deja contra celor din I.R.C. si lucru asta se stia.credeti ca o sa aveti alti sorti de izbanda daca va-ti adunat sub acelasi steag?
 

DeletedUser1959

nu inteleg ce vrei sa insinuezi Lidichu?
IRC sunt de neinvins?
Haideti sa fim seriosi...la un moment dat si zimbru intra serios in k53...acum mai e vipulescu cu vreo 5 sate si matake cu vreo 3...ei sunt singurul bastion ramas in zona.
aaa sa nu uit nici de danic...care totusi nu poate rezista foarte mult acolo.
La un moment dat singurii inamici ai IRC-ului eram noi cei din UNITED...regret ca Lizard a trebuit sa renunte la joc...cred ca si acum aveam un razboi pe cinste.
Oricum este un joc...IRC-ul l-a dominat pana acum si trebuie sa recunoastem asta...toata stima pentru ei.Urmeaza sa vedem ce se va intampla in urmatoarele luni.La cum arata harta ei sunt incoltiti...insa nu se stie niciodata.Eu sper ca va ramane un razboi pe cinste.
 

DeletedUser

Este deabia inceputul...sunt curios ce triburi se vor mai alatura vreuneia dintre tabere sau poate nu:rolleyes:
 

DeletedUser

let the party begin :D i-mi place ce vad se anunta batalii crancene :D
let's have fun all of us
 

DeletedUser

nu inteleg ce vrei sa insinuezi Lidichu?
IRC sunt de neinvins?
Haideti sa fim seriosi...la un moment dat si zimbru intra serios in k53...acum mai e vipulescu cu vreo 5 sate si matake cu vreo 3...ei sunt singurul bastion ramas in zona.
aaa sa nu uit nici de danic...care totusi nu poate rezista foarte mult acolo.
La un moment dat singurii inamici ai IRC-ului eram noi cei din UNITED...regret ca Lizard a trebuit sa renunte la joc...cred ca si acum aveam un razboi pe cinste.
Oricum este un joc...IRC-ul l-a dominat pana acum si trebuie sa recunoastem asta...toata stima pentru ei.Urmeaza sa vedem ce se va intampla in urmatoarele luni.La cum arata harta ei sunt incoltiti...insa nu se stie niciodata.Eu sper ca va ramane un razboi pe cinste.



nu insinuez nimic,deasemena nu cred ca cei din irc sunt invincibili.poate vreunu din cei care s-au aliat impotriva lor a gasit leacu' mult cautat de alti,cu ajutoru caruia sa rapuna aceasta "plaga"(dupa spusele unora).sincer ma bucur ca s-a ajuns in stadiul in care lumea e impartita in 2 tabere(frumos era sa fie mai multe).acum razboiele vor fi mai interesante si mai plactute.

daca am jignit pe cineva prin posturile mele,il rog sa ma contacteze si stabilim un loc de intalnire in Brasov unde o sa ma revansez.multe succese si distractie placuta la omorat gaini,furat neveste si talharit sate.


Cu RESPECT Lidichiu
P.S.fie ca cel mai bun sa invinga
 
Ultima editare de un moderator:
Sus