New Empire

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser

se stia

oricum se stia ca astia sunt aliatii Circ si ca ii ajuta...doar ca nu era oficial!acum este si oficial!asteptam sa vedem ce va iesi!
 

DeletedUser

io ma cac in sus... voi?;)






--------

warn.
bun venit pe forum.
arunca un ochi pe regulament.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vreau sa anunt ca tribul pe care eu il conduc , si anume ,, LOOL" nu dace parte din din New Empire.
Informatia pe care a anuntat-o Gangster Ray e ireala.
Am tinut sa precizez acest aspect al problemei pentru a nu crea confuzie.
Cu triburile mentionate tribul meu are alianta si atit.
Uscatelul.
 

DeletedUser1647

pai tu nu ai vb cu el sa il intrebi daca e interesat sa intre in familie?Eu unul nu sunt deacord cu sa fie atat de multe triburi ,unele is cam inutile

Am vorbit normal k am vorbit. :) O sa discutam pe privat dak e ..ce triburi sunt inutile si mai scoatem :)
 

DeletedUser

parca vad ca nu se mai face aceasta familie...am asistat si eu la o discutzie intre conducatorii triburilor respective..dadeau aproape toti la intors:| nasol
 

DeletedUser

parca vad ca nu se mai face aceasta familie...am asistat si eu la o discutzie intre conducatorii triburilor respective..dadeau aproape toti la intors:| nasol

daca dadeau toti la intors de ce sa mai facut familia nu inteleg :| Ma rog...poate ca doar sa fie...
 

DeletedUser

Eu cred ca am fost destul de clar in ce am discutat .
Imi pare rau ca nu a-i inteles ce am vb.
 

DeletedUser

Vreau sa anunt ca tribul pe care eu il conduc , si anume ,, LOOL" nu dace parte din din New Empire.
Informatia pe care a anuntat-o Gangster Ray e ireala.
Am tinut sa precizez acest aspect al problemei pentru a nu crea confuzie.
Cu triburile mentionate tribul meu are alianta si atit.
Uscatelul.


pfaiiiii si pe cand ni se poate oferi componenta familiei ???? COMPLETA?!
 

DeletedUser966

ca orice conglomerat va rezista pana la prima divergenta mai mare sau pana se aduna o suma de divergente mai mici....:)
parerea mea....
 

DeletedUser

WRATH.. hmm 2-3 luni numai sigur.
I.R.C.. hmm tot asa 2-3 luni.. parca..
New Empire.. hmm un bonus de la mine 1-2 luni :D
 

DeletedUser

S-a infiintat Coalitia de Triburi " I R C " respectiv " Imperiul Regilor Cruciati " formata din familiile **IM** , =CRUX= , REGII ... toate triburile familiilor vor face parte din aceasta coalitie si vor actiona ca atare ...

IRC s-a infiintat in august... Mai socoteste o data si vezi ca da mai mult de 3 luni. BTW, CIRC inca n-a afisat noua emblema, sa fie din cauza ca e urata cu spume?
 

DeletedUser

Niciodata nu m'a interesat subiectul I.R.C si WRATH, chiar n'am fost curios sa vad cate luni au acumulat.. m'am referit la altceva, daca tu nu ai prins idea este treaba ta :D
 

DeletedUser

ciudat

ciudat este ca au facut o coalitie anti I.R.C si Z!MBRU dar se pare ca nu toate triburile enumerate de ei sunt de acord cu coalitia!

asta spune multe despre comunicarea care a fi in cadrul acestei coalitii!
 

DeletedUser

Gangster ,scuze ca intervin aici ,dar am o intrebare ...nu ai jucat acum cativa ani STAR -FURY ??
 
Sus