New Empire

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser

na hai sa o luam asa viruzz....uite...de pe lumea 2...fac 1vs1 cu orcine care are maxim 200k puncte...eu am doar 120k puncte.....si cum ai zis tu...ai mult mai mult atac decat am eu....si nu de 3 ori mai mult...ca de vreo 10 ori mai mult....ma rog...dar pe o lume noua....unde incep toti de la 0....ma bat cu oricine si de la distanta daca chiar insista respectiva persoana...
 

DeletedUser

na hai sa o luam asa viruzz....uite...de pe lumea 2...fac 1vs1 cu orcine care are maxim 200k puncte...eu am doar 120k puncte.....si cum ai zis tu...ai mult mai mult atac decat am eu....si nu de 3 ori mai mult...ca de vreo 10 ori mai mult....ma rog...dar pe o lume noua....unde incep toti de la 0....ma bat cu oricine si de la distanta daca chiar insista respectiva persoana...

mare greseala dak bagi nubii de la mare distanta in seama ... iti irosesti timpul degeaba :D
 

DeletedUser

mare greseala dak bagi nubii de la mare distanta in seama ... iti irosesti timpul degeaba :D

Alexutzule de ce folosesti cuvinte care te depasesc ? Ori nu sti ce inseamna noob ori cataloghezi anumite persoane doar asa ca sa te afli si tu in treaba.

Dupa mintea ta viruzz este noob, asta inseamna ca si eu sunt noob inseamna ca acest joc defapt este jucat doar intre noobi.

Data viitoare poate nu postezi si tu doar de dragul sa ai un "Post" in plus.
 

DeletedUser

viruzz te mai lauzi mult pe aici? deja ati deviat de mult de la subiect...:(
 

DeletedUser

nubii=noob??

Asta ai vrut sa zici?
D c e noob?
C e noob?
Dak el e noob u ce esti???

Bezz, de ce de fiecare data cand vorbesti/postezi trebuie sa o faci sub forma de ghicitoare ?
Noi ar trebui sa descifram ce zici tu acolo ? sau o faci doar de dragu de a posta ? Ca vad ca postul tau nu are nici o treaba cu subiectu acestui thread. :eek:

Alexutztu29, numai cataloga jucatorii drept "noobi" sunt unii de 100 de ori mai talentati ca tine dar poate nu au timp de acest joc.. joaca in banca ta si lasa "noobi" sa'si vada de satele lor chiar daca sunt la distanta. :p

Hack nu te vad prea bine, serios vorbesc....Desi esti cam departe de MK tribul mama nu te vad prea bine...Iti dau un sfat:mai bine usurel k gura pe forumul general k cine stie cine vede si o rupi in fericire.Faceti si voi un topic nou k disparitia acvilelor...O sa aveti aceeasi soarta k fostii Z!mbrii(parca asa le zicea) V-ati bagat intr-un razboi care nu aveti cum sa il castigati.Si am impresia k aici o sa se vada si un pic din NE.

Daca tu crezi ca toate triburile care lupta impotriva [M~K]'ului sunt Z|mbru te inseli foarte tare..
Ati castigat si voi un razboi si gata sunteti mari si "smecheri".. Nu fiti chiar atat de optimisti ca stiu cine este in Acv!la si cum joaca lumea pe acolo si pot sa iti spun ca nu va fi un razboi prea usor pentru voi avand in vedere ca in voi a mai intrat un trib din top10 (parca)..
Si cred ca bilantul dintre familia [M~K] si Acvila este in favoarea Acvilei si cred ca o sti foarte bine.. Dar na, acum vorbeste orgoliul din tine si iti este greau sa recunosti ca in razboiul asta nu ve'ti mai lua sate aproape gratis si acum va trebui sa luptati calumea.. De data asta veti trimite si armate de atac nu numai nobilii :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

De data asta veti trimite si armate de atac nu numai nobilii :eek:

Cine a trimis numai nobili si nu a trimis armate inainte? Adu dovezi la ce zici si o sa te cred eu si toti care citesc acest forum. Doar stii ca eu tot timpul la tot ce am zis am adus dovezi si statistici. Asa imi sustin cel mai bine puctul de vedere. Prin fapte/dovezi/statistici. Nu vorbele conteaza, asa ca adu rapoarte in care [M~K] a luat sate numai cu nobilii trimisi, fara sa curete inainte.
 

DeletedUser

Alexutzule de ce folosesti cuvinte care te depasesc ? Ori nu sti ce inseamna noob ori cataloghezi anumite persoane doar asa ca sa te afli si tu in treaba.

Dupa mintea ta viruzz este noob, asta inseamna ca si eu sunt noob inseamna ca acest joc defapt este jucat doar intre noobi.

Data viitoare poate nu postezi si tu doar de dragul sa ai un "Post" in plus.

m-am referit la cu totul alta chestie ... nu m-am referit la faptul k viruzz ar fi n00b ci la faptul k mai sunt jucatori care nu prea stiu sa joace ( ca sa nu mai folosesac termenul de n00b ) care ataca de la fel si fel de distante ... acum fiecare a inteles ce a vrut ! poate am gresit si eu un pic in exprimare , dar nu am vrut sa spun k viruzz ar fi un noob !
 
Sus