New Empire

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser1647

-----------------------------
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3643

Sper ca e facuta pt a elima neanu REgii,CRUX,avalon,IM,IRc:D
 

DeletedUser3643

mai frate dar mai multe triburi nu se putea,mi se par prea multe:|:eek:
 

DeletedUser3643

hahahaha.
:)

jucati cam murdar ... :)

uite unde era ala care juca impecabil ,dupa ce ati facut un morman de puncte in IRC,luand cei mai buni jucaori din CRUX,REGII,IM doar pt a trece pe primu loc si dupa ce a plecat aspirator ati fugit cu totii



ps:IRC=Hell+crux+maya+regii+im+avalon+alte cateva natii
 

DeletedUser3643

pe harta scrie 7 triburi,daca numeri embleme ies cam 17 daca nu ma insel
 

DeletedUser1647

uite unde era ala care juca impecabil ,dupa ce ati facut un morman de puncte in IRC,luand cei mai buni jucaori din CRUX,REGII,IM doar pt a trece pe primu loc si dupa ce a plecat aspirator ati fugit cu totii



ps:IRC=Hell+crux+maya+regii+im+avalon+alte cateva natii

Fara Hell :rolleyes:
 

DeletedUser1647

pe harta scrie 7 triburi,daca numeri embleme ies cam 17 daca nu ma insel

Pai [M~K]... are 2 academii... FRD1 si FRD2 ..DIV-CO si DIVCO2, LDT_AL, LDT_LR... KYP..KYP2..si restu, de asta sunt mai multe embleme :)..Normal sunt 7 triburi + academiile
 

DeletedUser2943

LoL asta da surpriza ... Sa inteleg ca noi nu am fost contactati pentru ca ...?
 

DeletedUser3902

In orice caz pe mine deja m-a luat ameteala de atatia aliati...Unele triburi nici macar nu le cunosc...Numai din statistici...Face treaba buna Gangster...BV mane...App si dak termina NE cu toata lumea se inchide serverul???:D


Si sunt cativa care INCA nu au modificat profilul tribului dar se rezolva rpd...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uite unde era ala care juca impecabil ,dupa ce ati facut un morman de puncte in IRC,luand cei mai buni jucaori din CRUX,REGII,IM doar pt a trece pe primu loc si dupa ce a plecat aspirator ati fugit cu totii

:))
nu din cauza lui aspirator s-a desfiintat. imi place ca atata lume isi da cu parerea pe forum si atat de putini sunt cei care vorbesc macar in apropierea adevarului... mie unul insa putin imi pasa de asta. imi spuneam si eu parerea referitoare la poza cu oile avand in vedere ca ne este direct adresata, mi se pare ca jucati murdar ... atata tot :)
 

DeletedUser1647

La CIRC scrie ca-s membri NE?

Nu iti fa tu probleme de asta... daca scrie sau nu. Eu am zis ca sunt, daca nu erau...scria teddyboy pe forum ca de ce il implic fara sa vb cu el ... Astazi o s schimbe si ei... Nha, ca sa iti fac tie pe plac!:rolleyes:
 
Sus