New Empire

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser

S-a format un nou Imperiu.
NE
New Empire


..................

Un fel de mascota (Emblema a imperiului):
newempirevsircrj1.jpg


Scopurile noastre:
1. Eliminarea Z|mbru.
2. Eliminarea IRC.

De ce atata modestie dupa un inceput plin de fala?
 

DeletedUser1647

Eliminarea Z|mbru. Am eliminat Z|mbru noi [M~K]. La punctul 2 asteptam un atac dupa cum ziceam si la topicul IRC. :-"
 

DeletedUser3643

Chiar imi este dor de statisticele lui gangster

off topic:gangstere am auzit ca esti din Bacau e adevarat?:D
 

DeletedUser

Pana la urma mai exista familia sau a fost de cat asa un "zvac" ?

Daca Da ... mai dati-ne si noua ceva informatii dupa front. :D
 

DeletedUser4901

;))

si eu tot din bacau;))si chiar sunt curios dak o sa fie ceva de capul familiei asteia sau ce o fi;))
 

DeletedUser3643

paranoia tu esti ala care te credeai diplomat si vroiai ca tribul tau de mana 14 sa aiba razboi cu CIRC?
 

DeletedUser

paranoia tu esti ala care te credeai diplomat si vroiai ca tribul tau de mana 14 sa aiba razboi cu CIRC?

Pentru curiozitatea ta :

1. Am fost diplomat aproximativ acum 6 luni (dar nu la tribul in care activez acum)
2. Nu stiu de unde ai auzit tu chestia asta dar se pare ca esti informat destul de gresit.
 

DeletedUser3643

PARANOIA în data de 09.02. la ora 10:07
Nu prea cred ca poti rezerva niste sate din tribul meu. Omul s-a lasat si mi-a lasat mie satele. Asa ca o vom face pe calea cea mai usoara, iti indrepti tinta spre alte sate daca nu, vom incepe un mic-mare razboi cum iti este tie mai usor. E un joc de razboi iar intimidarea ta cam a cazut.

(mesaj trimis de paranoia catre abadon83)

uite:D:D:rolleyes:
 

DeletedUser

ma viruzz...lasa-i pe astia...ca acu is ocupati tare cu alt razboi :p Asa-i paranoia ?:)
 

DeletedUser

Si de unde reiese partea cu diplomatia ? :-/ De unde reiese ca vreau razboi cu tribul Circ ?

Un razboi se poate tine si intre 2 membri si se poate ajunge intr-adevar la nivel de trib.



HackMyAss@

Ce razboi, aminteste-mi ?

Si ca sa specific ca sa nu mai aiba lumea incredere in voi.

Acvilele sunt un trib de LASI. PNA-ul trebuia sa cada la ora 23:30 ei bine, nici nu a cazut PNA-ul ca la ora 21:30 deja baietzi erau cu atacuri pe noi. Asa ca pe viitor cine mai au incredere in acest trib sa se mai gandeasca de 10 ori inainte ca nu prea au cuvant.
 

DeletedUser3643

Si de unde reiese partea cu diplomatia ? :-/ De unde reiese ca vreau razboi cu tribul Circ ?

Un razboi se poate tine si intre 2 membri si se poate ajunge intr-adevar la nivel de trib.
.


nici un membru circ nu va avea razboi personal..pt ca suntem uniti si ghinionistul va trebui sa se lupte cu toti membrii CIRC
 

DeletedUser

un trib de fricosi zici ? asta explica faptul ca dupa ce am inceput atacurile mariusikk a intrat in div-co...giulik ma intrebat dak poate intra la noi....si cred ca vor mai fi cazuri....si sa-ti mai amintesc ceva....ati vrut sa fugiti de razboi devenind academia unui trib chiar mare....deci nu mai vorbi de lasitate....ca vorbesti doar prostii !
 
Sus