New Empire

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser3643

sincer nu stiu ce face M~K cu atatea academii de mana 14,nu stiu daca o academie de a lor depaseste 3-4milp
 

DeletedUser

si inca ceva...lasi...curajosi....ieri seara v-ati dovedit calitatea proasta de jucatori pe care o aveti in trib ! Daca vrei mai multe detalii ma anunti si ti le zic in joc
 

DeletedUser

ca sa nu intru in amanunte...atat spun...ieri seara...de la 21:30 de cand a inceput razboiul...sau la cat a inceput...in decursul a 3 ore....tribul in care e domnu PARANOIA...au pierdut 22 de sate! Asta a fost pe k43 doar...pe k42 va fi la fel zilele astea
 

DeletedUser

ca sa nu intru in amanunte...atat spun...ieri seara...de la 21:30 de cand a inceput razboiul...sau la cat a inceput...in decursul a 3 ore....tribul in care e domnu PARANOIA...au pierdut 22 de sate! Asta a fost pe k43 doar...pe k42 va fi la fel zilele astea

vezi ca mananci ca sa nu zic ce ...... intr-adevar s-au pierdut destul de multe sate dar nu 22 ci 14 si asta ca voi "oameni buni" v-ati tinut cuvantul si ca sa nu mai intru in polemica spunea cineva din top 40 nu mai gasesc postitul ca ti-l aratam dar spunea ceva de genu "cine nu are cel putin 150.000 pct e degeaba .... concluzia o sti si singur.

La Revedere si o zi buna.
 

DeletedUser3643

eu am spus chestia cu 150kp si e valabila daca vrei sa te bati la nivel inalt ,dar la periferii poti avea cat vrei
 

DeletedUser

da....deaia otonel de la voi din trib a pierdut ieri seara un sat in care avea exact atata:
Apãrãtor: otonel
Sat: ARCUL DE TRIUMF (303|462) K43

Numãr: 800 800 603 400 0 244 107 0 0 0 0 0
Pierderi: 800 800 603 400 0 244 107 0 0 0 0 0

Apoi a inceput sa atace pe timp de noapte...ma rog....nu a fost singurul de la voi din trib care a inceput sa atace pe timp de noapte "profitand" de bonusul de noapte :))
probabil ca jucatorii sub 150 k sunt degeaba...dar nu toti ! De asta te asigur....una e sa ai iei direct sate mari si sa ai doar cateva....si alta e sa innobilezi sate parasite apoi sa le cresti si sa te lauzi cu ele! Tine minte asta...s-au luat ieri seara la sate de la voi in prostie cu pierderi foarte mici...asta reflecta buna organizare a voastra! Pana acum chiar nu stiu ce ai de comentat. Parca ai fi un copil mic..."ati zis ca atacati dupa 23:00 si ati atacat la 22:00"....bomboane nu vrei ma ? crezi ca dak erati atacati dupa 23:00 ati fi rezolvat ceva ? tot aia era....doar un sat am luat de la voi pana acum....si doar acum am vazut cum un jucator de 60-70k de-al vostru...trimite sprijin topoare si cavalerie usoara ! Chiar nu inteleg ce tot ai atata sa te plangi cu chestiile astea...lasa armatele sa vorbeasca...nu ora cand trebuie sa fiti atacati :))))
 

DeletedUser

Nu e vorba ca "daca sau parca" , e vorba ca intre tribule noastre a exista o relatie pe care voi ati Incalcat-o.

1. Daca tot rupi o relatie diplomatica ca trib care te respecti cel putin 48 de ore nu vei interactiona cu celalalt trib.
2. Se stabilise 1 luna PNA intre triburile CC si Acvila
3. Si m-as putea insira cu inca 10 puncte ca sunt destule...etc..etc.. si ETCETERA

+ incepi sa devi sarcastic asa ca o sa te las sa vorbesti singurel.
 

DeletedUser

eu am spus chestia cu 150kp si e valabila daca vrei sa te bati la nivel inalt ,dar la periferii poti avea cat vrei

Da Viruzz am gasit-o, tu erai multumesc pentru "interventie". Chestia asta este cat se poate de plauzibila si te sustin, pai daca in 5-6 luni ai 100.000 pcte pai atunci "tatucule" apuca-te de alt joc gen Solitaire sau chiar Sim-City pentru ca clar acest joc e prea greu pentru unii.
 

DeletedUser

asa e cum zici tu ma Paranoia....laso balta...nu are rost sa-mi pierd timpu contrazicandu-ma cu tine....vom vedea la final cum sta treaba si cine merita sa joace si cine nu :) ! Pana atunci bafta ;)
 

DeletedUser1647

Chiar trebuie off-topic in Topicul NE. Topicul acesta ar trebui inchis. Pt asemenea discutii ori se face un topic separat, ori se discuta pe privat. E doar o parere, daca voi vreti sa continuati aici e problema voastra. :)
 

DeletedUser3902

Hack nu te vad prea bine, serios vorbesc....Desi esti cam departe de MK tribul mama nu te vad prea bine...Iti dau un sfat:mai bine usurel k gura pe forumul general k cine stie cine vede si o rupi in fericire.Faceti si voi un topic nou k disparitia acvilelor...O sa aveti aceeasi soarta k fostii Z!mbrii(parca asa le zicea) V-ati bagat intr-un razboi care nu aveti cum sa il castigati.Si am impresia k aici o sa se vada si un pic din NE.
 

DeletedUser3643

asa e cum zici tu ma Paranoia....laso balta...nu are rost sa-mi pierd timpu contrazicandu-ma cu tine....vom vedea la final cum sta treaba si cine merita sa joace si cine nu :) ! Pana atunci bafta ;)

dejeaba ai tu 2-3 milioane de puncte(ca jucator ma refer)daca ai un trib de kkt e imposibil sa te bati cu toti
 

DeletedUser

Hack nu te vad prea bine, serios vorbesc....Desi esti cam departe de MK tribul mama nu te vad prea bine...Iti dau un sfat:mai bine usurel k gura pe forumul general k cine stie cine vede si o rupi in fericire.Faceti si voi un topic nou k disparitia acvilelor...O sa aveti aceeasi soarta k fostii Z!mbrii(parca asa le zicea) V-ati bagat intr-un razboi care nu aveti cum sa il castigati.Si am impresia k aici o sa se vada si un pic din NE.

mai bine ai tace din gura ca vorbesti doar prostii ! :)
 

DeletedUser

dejeaba ai tu 2-3 milioane de puncte(ca jucator ma refer)daca ai un trib de kkt e imposibil sa te bati cu toti

Adevarat, iti sustin ideea, de cazut la 2-3 milioane de puncte vei cade destul de greu dar nesustinut de nimeni vei cade intr-un final, penru ca 2-3 milioane contra la cel putin 6-7 milioane e foarte putin.
 

DeletedUser

PARANOIA...revin din nou la calitatea jucatorilor din tribul vostru....invatati oameni buni sa atacati!
 

DeletedUser3643

ma hack gata cu lauda asta.....facem 1vs1 sa vedem care pe care?:d
 

DeletedUser3643

Ideea era sa nu te mai lauzi ca stii sa ataci si sa nu te poti bate cu cineva cu multe puncte ,la satele tale atacurile is usor de dat,dar ea sa coordonezi tu peste 200sate de atac intr-o grupa de atac+alte vreo peste 1000de fakeuri in total care sa ajunga in interval de maxim 2 secunde?.Poate ati castigat o lupta dar nu tot razboiul.O sa fie ceva frumos pt ca un razboi de provincie dar unii jucatori vor iesi in evidenta sper si va fi o rampa de lansare poate..asta in caz ca nu se vor amestecacei din MK care nu stiu ce fac cu atatea academii
 
Sus