New Mod

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început

DeletedUser4920

Dupa cum puteti vedea sunt noul vostru moderator pe aceasta sectiune , voi incerca si sper ca si cu ajutorul vostru sa mai inveselim si sa dezmortim aceasta sectiune de forum.
 

DeletedUser

hai ma setzele,chiar asa? jusin bieber?

baga inapoi semnatura cu prodigy,ca era mai buna :D
 

DeletedUser4920

hai ma setzele,chiar asa? jusin bieber?

baga inapoi semnatura cu prodigy,ca era mai buna :D


Nu se poate ar trebuii sa nu mai candidez la presendtia fan clubului :D , si eu nu am un boc al meu sa il folosesc pe post de marioneta , e dificil :D
 

DeletedUser17342

oo bine ai venit. sa nu ne superi ca te strangem cu usa :))

de fapt nu prea ai de moderat pe aici, e cam moarta treaba :(
 

DeletedUser4920

Pai as vrea sa schimbam acest lucru sunt destui oameni care citesc forumu aici si nu posteaza probabil , vreau sa ii facem pe acei oameni sa posteze sa facem din sectiunea asta una interesanta aveti ideei propuneri , bagati-le aici pe topicu asta le discutam si dupa facem planu de actiune :)
 

DeletedUser

propun sa iti schimbi semnatura...e aiura rau :D


cred ca d-aia nici nu posteaza lumea pe aici,s-au speriat de semnatura ta :D
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
propun sa iti schimbi semnatura...e aiura rau :D


cred ca d-aia nici nu posteaza lumea pe aici,s-au speriat de semnatura ta :D

Lăsaţi bre omul în pace...lumea 12 aşa e ea din păcate, am încercat şi eu să atrag userii pe ea aproape doi ani, dar am sfârşit prin a mă da bătut :eek:
Aşa sunt userii şi în joc pe lumea 12, Crazyyesco?
 

DeletedUser17342

da cam asa sunt. da lasa ca am vazut lumi si mai rele:) vechimea lumii si putinele tabere in conflict 1+1 vs. 1 isi spun cuvantul
 

DeletedUser4920

Se strange lumea usor usor , astept si eu pareri despre ce ati vrea sa facem pe forumu asta .
 

DeletedUser

Incepand de astazi, eu voi modera discutiile intre voi(daca vor exista) !

In cazul in care mai sunt jucatori activi pe L12, care mai intra si pe forum, as dorii sa ma ajutati sa iau legatura cu cate un membru al conducerii triburilor existente acum pe L 12!

Multumesc frumos,si va stau la dispozitie in limita timpului disponibil!
 
Sus