New power is rising...~~SR~~

  • Autor subiect DeletedUser20126
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20126

cainele lui ALIAT ?!
haha,asta a fost tare,trebuie sa ii arat postul,sa vedem ce parere are el despre asta :D
auzi acolo,cainele lui ALIAT =))

ma daca esti tu asa de bun...dece trebuie sa-i arati tu lu Aliat topicul asta...rezolva tati treaba singur...nu te tine parul sau ce?si daca il arati ce?ce se intampla?...o sa se uite si mai sus...si o sa vada ce ai zis tu despre mine...despre tribul SR...dupa cum il stiu aliat nu-i un om care instiga la violenta...nujt care iese mai sifonat de aici...

ca sa fiu in topic...SR ul e cel mai tare trib...parerea mea
 

DeletedUser20126

ce ai ma..????si tu teai calugarit..cedezi???hai ca ma simt in forma in dimineatza ....zimi...te pricepi la strategie???hai hai hai...

SR ul e cel mai tare trib...parerea mea
 

DeletedUser7711

Da , mai mult decat te pricepi tu si in plus , cu un trib ca voi , nu imi va fi nevoie de strategie.
 

DeletedUser

pai bai Safiron,in primul rand,ii arat lui ALIAT ce ai postat,ca el sa iti confirme ca nu sunt cainele lui,ci ca tu esti cainele meu..
si in al 2lea rand,la faza cu
SR ul e cel mai tare trib...parerea mea
..
sa iti zic ceva :D parerea ta nu conteaza ! :))
mai tii minte faza cu .. eu sunt important,tu nu,asai? :D
 

DeletedUser20126

vai tu...strategule...zmeule...asa o intrebare...cati oameni ai mobilizat pe triburi sa atace alt jucator sau alt trib..decand joci tu triburile???ia zimi?
 

DeletedUser7711

vai tu...strategule...zmeule...asa o intrebare...cati oameni ai mobilizat pe triburi sa atace alt jucator sau alt trib..decand joci tu triburile???ia zimi?




Strategule , zeule si o tu prea-marite ... aici ii voi lasa pe colegii mei sa iti raspunda ... pana atunci ... shhhh ... ca nu faci decat valuri asupra ta ;)
 

DeletedUser20126

pai bai Safiron,in primul rand,ii arat lui ALIAT ce ai postat,ca el sa iti confirme ca nu sunt cainele lui,ci ca tu esti cainele meu..
si in al 2lea rand,la faza cu ..
sa iti zic ceva :D parerea ta nu conteaza ! :))
mai tii minte faza cu .. eu sunt important,tu nu,asai? :D

mvaiii...mai flex....asta a fost buna...adica... iti zic ca esti caine...si tu imi zici cas caine?da ce esti ma baiatule papagal???auzi catelus....cum ramane cu satele alea in mijloc la crazy???nu mai ai curaj???

deci mai flexxx...

SR ul e cel mai tare trib...parerea mea
 

DeletedUser20126

Strategule , zeule si o tu prea-marite ... aici ii voi lasa pe colegii mei sa iti raspunda ... pana atunci ... shhhh ... ca nu faci decat valuri asupra ta ;)

da io vreu valuri prietene...vreau furtuna...poti sa ma ajuti sa fac furtuna????
haiii te rog....:p

Te ajut eu deocamdata ai 5 puncte si voi inchide acest topic pentru Spam.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus