New power is rising...~~SR~~

  • Autor subiect DeletedUser20126
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu va laudati prea mult, pentru ca stiti voi vorba aceea ...
"Pasarea pe limba ei piere!"

Mult succes !
 

DeletedUser7711

ii sti politica lui 1111@ ? daca nu stai linistit acolo in banca ta.




aha, "pocnitori" din die. si acum te-ai referit doar la cei care au venit la noi nu ?
cei care au plecat la voi sunt "aia bunii"
Prietenie, nu am chef sa ne certam...orcum nu rezolvam nimic.
O zi buna !



Din cate stiu politica lui 1111@ a fost de a juca fara aliante .


Si nu zic ca beietii veniti in Wall sunt mai buni ... dar oricum ... stiu ce e ala joc fata de ce ati luat voi . Voi va chinuiti cu jucatori care au armata la pamant dar cand veti da de jucatori activi veti plange de mila .
 

DeletedUser20126

noob lasa-i sa vorbeasca...ei acolo..noi aici..sincer nici nu ma mai intereseaza ce cred altii despre acest trib...important e ca noi sa fim deasupra zidului(wall) cand se termina...
gata cu vaicareala...trimiteti-mi resurse ca tre sa fac nobili pt niste sate de barbari...:p
 

DeletedUser

FOG - era plasat in K55
DECIDE F. - Nu aveati zona de confluenta cu ei !

NWO & SWL ce mai erau de prin zona voastra...

In schimb aveati razboi cu INQ F., SR si altii...
Deci in concluzie... Ati fugit la dusmani, lucru rusions de altfel.
 

DeletedUser7711

Sa nu mai zic de domnul safiron care era batut de cei din SR pe cand era in Die. si acuma e la ei . Pai asa ai stat tu sa lupti ma ? Si acuma dati vina pe conducator ? Daca ramaneati in Die. pana la sfarsit erati mai mult respectati decat acum . Iar despre experienta voastra ... NO COMMENT ...



Imi va face o reala placere sa stam granita in granita .
 

DeletedUser14622

de la imi este safiron?
si mai are tupeu sa imi vorbeasca mie de experienta si dominare asupra altor playeri pe triburile?
safiron cand ti-am zis ca daca ai fi fost in zona mea pana acum ai fi avut pliscul taiat ca la gaini dupa ce le e retezat gatul!
mie mi-ar fi rusine sa mai ies sa mai si postez pe forumul extern sa fiu ca tine!
 

DeletedUser14622

uuu...da iti place sa tai elanul si visele la oameni nu?prietene...ai 16 sate...daca ai fi langa nicatr...si o dai parte in parte cu el...ma refer in sate...te face de nu te vezisi poti sa aduci tu ce jucator vrei tu ca tot il face...;)dar asta veti vedea pe parcurs...snt ft fericit ca acum e langa mine...pe lumea 5 nu am avut ocazia asta dar aici...:X...

poate la fel ti-ar spune si cei pe care iam naucit in atacuri despre mine,asa ca daca tu esti ceva de genul ciuca batailor nu inseamna ca toata lumea e la fel!:D
 

DeletedUser20126

vorbim prieteni....o sa ma ocup personal de inobilarea vostra...strategic ma refer..o sa las pt cateva saptamani deoparte lumea 5 si ma ocup persoal de voi baieti......mehalelf...si mistocarel...vam pupat...bine?
 

DeletedUser20126

...dupa ce am fost inobilat am avut tupeul sa dau inceput nou,,,numi zi tu mie de atacuri...ai inteles?
 

DeletedUser14622

...dupa ce am fost inobilat am avut tupeul sa dau inceput nou,,,numi zi tu mie de atacuri...ai inteles?

safiron,lasa vorbaraia,la biserica cu tine si fa pomelnic de multumire ca nu esti in zona mea ca ai fi invatat si tu ceva si anume butonul ala de stergere cont!
 

DeletedUser

Deci in concluzie... Ati fugit la dusmani, lucru rusions de altfel.

Domnule A n d r e Y, noi nu am fugit la dusmani...noi pur si simplu ne-am mutat acolo(~~SR~~:p).
Ciudat Eu am drept de conducator acolo...de ce oare? ca sunt nub ?...am dat dovada ca nu mai suntem cu Die. ca dau totul pentru ~~SR~~
Pur si simplu die. ne-a intors spatele cand am fost atacati, iar peste o saptamana am intrat din ~~SR~~ . :)
Orcum acum nu mai are rost sa spun de plecarea mea si a prietenilor mei.
 

DeletedUser14622

Domnule A n d r e Y, noi nu am fugit la dusmani...noi pur si simplu ne-am mutat acolo(~~SR~~:p).
Ciudat Eu am drept de conducator acolo...de ce oare? ca sunt nub ?...am dat dovada ca nu mai suntem cu Die. ca dau totul pentru ~~SR~~
Pur si simplu die. ne-a intors spatele cand am fost atacati, iar peste o saptamana am intrat din ~~SR~~ . :)
Orcum acum nu mai are rost sa spun de plecarea mea si a prietenilor mei.

te cred,dar se mai practica si genul ala de parasiri trib cand ai sulita in coaste,cauti un motiv plauzibil,arunci cu rahat in conducatori si te dai cu nasicul tau ca sa nu se mai ia de "finutza"(satele celui atacat)!
poate tu ai plecat din cauza motivului tau,dar bag mana in foc ca atunic au vazut o cale de scapare mai multi prin motivul tau si au dezertat la dusmani!
 

DeletedUser7711

Domnule A n d r e Y, noi nu am fugit la dusmani...noi pur si simplu ne-am mutat acolo(~~SR~~:p).
Ciudat Eu am drept de conducator acolo...de ce oare? ca sunt nub ?...am dat dovada ca nu mai suntem cu Die. ca dau totul pentru ~~SR~~
Pur si simplu die. ne-a intors spatele cand am fost atacati, iar peste o saptamana am intrat din ~~SR~~ . :)
Orcum acum nu mai are rost sa spun de plecarea mea si a prietenilor mei.




Ai primit drepturi ... de ce ? Pentru ca da , intradevar esti un noob . Numai un conducator incepator da drepturi la toata lumea , mai ales celor veniti de la dusmani . Dar na ... fiecare cu strategia lui .



Si daca tu te crezi bun cand dai bir cu fugitii ... mai bine lasa'te de triburile
 

DeletedUser

Domnule A n d r e Y, noi nu am fugit la dusmani...noi pur si simplu ne-am mutat acolo(~~SR~~:p).
Ciudat Eu am drept de conducator acolo...de ce oare? ca sunt nub ?...am dat dovada ca nu mai suntem cu Die. ca dau totul pentru ~~SR~~
Pur si simplu die. ne-a intors spatele cand am fost atacati, iar peste o saptamana am intrat din ~~SR~~ . :)
Orcum acum nu mai are rost sa spun de plecarea mea si a prietenilor mei.

Pur si simplu te-ai mutat acolo ? Ceea ce e curios e ca ai plecat in tribul dusman, apoi ai venit repede pe forum si ai aruncat vorbe urate fostilor tai colegi...

Nu cred ca esti tu n00b, ci acela care ti-a dat tie drepturile (acceasi motivatie ca methal)...

Dupa cum am spus nu ma intereseaza tribul tau, dar ma deranjeaza atitudinea voastra...
 

DeletedUser20126

noob ...prietene..lasa-i ..dale pace...ca in curand vor sti ce e aia....tib unit...bafta wall...va urez succes..:)
 

DeletedUser23664

uhu ...da ce s_o incins atmosfera.....se ascut topoarele sa inteleg ......se potcovesc calutii ....... fain fain.
si eu care credeam ca toata lumea e prietena cu toata lumea pe aici.

Mai nea Safiron cu ultimul mesaj ce ai vrut sa arati ? ca vrei ca moderatorul sa inchida topicul? Frate ....tu l_ai deschis ...suporta consecintele......nu da bir cu fugitii si acum ....nu mai ai alt loc unde sa fugi.
Nu zic....mare parte din cei care au plecat din Die. la inceput au experientza, sunt jucatori buni care stiu sa se "conserve" la inceput (una e sa pierzi un sat din 100 si alta e sa pierzi 1 sat din 10 ;) )
Au vazut oportunitate + nu au beneficiat de ajutor din partea restului tribului = au plecat in alte parti mai linistite unde or sa creasca mari si o sa vedem ce "fructe" o sa dea :)
 

DeletedUser20126

uhu ...da ce s_o incins atmosfera.....se ascut topoarele sa inteleg ......se potcovesc calutii ....... fain fain.
si eu care credeam ca toata lumea e prietena cu toata lumea pe aici.

Mai nea Safiron cu ultimul mesaj ce ai vrut sa arati ? ca vrei ca moderatorul sa inchida topicul? Frate ....tu l_ai deschis ...suporta consecintele......nu da bir cu fugitii si acum ....nu mai ai alt loc unde sa fugi.
Nu zic....mare parte din cei care au plecat din Die. la inceput au experientza, sunt jucatori buni care stiu sa se "conserve" la inceput (una e sa pierzi un sat din 100 si alta e sa pierzi 1 sat din 10 ;) )
Au vazut oportunitate + nu au beneficiat de ajutor din partea restului tribului = au plecat in alte parti mai linistite unde or sa creasca mari si o sa vedem ce "fructe" o sa dea :)

pfff...nu vreau sa se inchida forumul....doamne fereste...nu..doar ca leam urat succes celor din wall...zmeilor de acolo..care nah..cred ca au experienta...dar o sa le dovedesc ca nu ese asa...momentan nu sunt sate multe apropiate intre SR si WALL dar vor fi...si o sa vedem noi atunci ce o sa fie...topcul ramane deskis si vreau sa incurajez ca mai multi oamenii sa paricipe in el ..in discutii...
 

DeletedUser

pfff...nu vreau sa se inchida forumul....doamne fereste...nu..doar ca leam urat succes celor din wall...zmeilor de acolo..care nah..cred ca au experienta...dar o sa le dovedesc ca nu ese asa...momentan nu sunt sate multe apropiate intre SR si WALL dar vor fi...si o sa vedem noi atunci ce o sa fie...topcul ramane deskis si vreau sa incurajez ca mai multi oamenii sa paricipe in el ..in discutii...

gresit dar in k56 ~~SR~~ pe primul iar in 3:Dwall
 

DeletedUser14622

mie imi place foarte mult de safiron,
in ciuda faptului ca are doar 3 sate in acest moment pe l11 crede ca va apuca sa vada si apocalipsa,

sa ii arunce careva o galeata de apa pe el sa se trezeasca la realitate ca,cu astfel de playeri impunatori... nu stiu ce poti face intr-un trib=)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus