New power is rising...~~SR~~

  • Autor subiect DeletedUser20126
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20126

:))))....da da..buna asta....3 sate aveam si acum un an pe vremea asta...si acum am in jur de 90...pe lumea 5...putin dupa parerea mea..dar io nu am inobilat intern...daca vrei uitete la mine...si ai sa vezi ft putine sate inobilate de la mine din trib...o sa aveti timp sa observati si tactica mea...nui nici o graba..
 

DeletedUser

Domnule A n d r e Y, noi nu am fugit la dusmani...noi pur si simplu ne-am mutat acolo(~~SR~~:p).
Ciudat Eu am drept de conducator acolo...de ce oare? ca sunt nub ?...am dat dovada ca nu mai suntem cu Die. ca dau totul pentru ~~SR~~
Pur si simplu die. ne-a intors spatele cand am fost atacati, iar peste o saptamana am intrat din ~~SR~~ . :)
Orcum acum nu mai are rost sa spun de plecarea mea si a prietenilor mei.

hahahahahha :))))))))
am revenit din vacanta,si am zis sa mai intru la un spam pe extern,si ce sa vezi,domnu` nub devenind vedeta pe extern :)))
de ce ai drept de conducator acolo?
pai sa le explic si baietilor care a fost treaba ...
in primul rand,1111@ nu a renuntat pur si simplu,ci a cedat contul celor din ~~SR~~ (stiu si cui,dar nu pot dovedii)..acel cineva,mi-a luat dreptul de intemeietor,dupa care a anuntat dizolvarea tribului.normal,m-am luat de el,iar el cemai,ma concediat :))
scopul era sa intram toti acolo,iar Die. sa se dizolve .. eu le-am propus sa ramana cu mine , iar ei mi-au spus
bogdy_real_love: si atunci ce rezolv? ca pierd toate satele? eu vreau sa ma joc pe joc nu sa ajung la margine orice ar fi..chiar daca sunt considerat tradator..
:D nu nu,ei nu sunt tradatori...(bogdy_real_love alias Shagon199 , sau mai bine zis ParaZiiTuL)
cat despre tine *noob* , pe langa ca esti noob,mai si semnalizezi..
in ~~SR~~ majoritatea cu drepturi is ratati(ma refer la joc..),sau altfel spus,toti noobii primesc drepturi,si apoi se mira de ce le este sters forumul sau le sunt concediati jucatorii ( :D ) . .
in alta ordine de idei,legat de numele topicului ( New power is rising...~~SR~~ ) .. eu zic ca mai bine nu ..
daca ramanea Die. cum era,erati pe nicaeri..
de la inceputul lumii am fost singu intre voi(bine,au mai fost cativa . . ParaZiiTuL - noob saracul,innobilat in primele 3 saptamani , 2-3 incepatori si 5-6 tradatori - care bineinteles au fugit in SR la primele atacuri),si inca mai sunt acolo . .
hartacusr.png


primesc atacuri de imi vine mie sa dau inchidere cont,dar ce sa zic,stau sa mai rad de voi umpic . . nemuritorul ulise e unul dintre noobii care da atac de curatare numai cu topoare
Agresor: NEMURITORUL ULISE
Sat: CLEOPATRA (607|649) K66

Număr: 0 0 792 0 39 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 792 0 0 0 0 0 0 0 0 0
sau
Agresor: NEMURITORUL ULISE
Sat: Alex Sock92 (607|640) K66

Număr: 0 0 2779 0 111 233 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 2404 0 111 233 0 0 0 0 0 0
si multe altele,nu numai de la el . . .

Inamici învinşi
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
1 KinGFlex 833.493
2 xXdragoshulXx 624.191
3 BReal 581.084
4 lmiulian 539.422
5 BallooO 527.379

si sunt singur intre ei . . .

in locul vostru . . . ceream inchiderea si stergerea topicului in cel mai scurt timp posibil :D

Bafta , tradatorilor !
 

DeletedUser14622

vezi ca ai harta politica sub raza bisericii acolo la harta!:)
 

DeletedUser20126

hahahahahha :))))))))
am revenit din vacanta,si am zis sa mai intru la un spam pe extern,si ce sa vezi,domnu` nub devenind vedeta pe extern :)))
de ce ai drept de conducator acolo?
pai sa le explic si baietilor care a fost treaba ...
in primul rand,1111@ nu a renuntat pur si simplu,ci a cedat contul celor din ~~SR~~ (stiu si cui,dar nu pot dovedii)..acel cineva,mi-a luat dreptul de intemeietor,dupa care a anuntat dizolvarea tribului.normal,m-am luat de el,iar el cemai,ma concediat :))
scopul era sa intram toti acolo,iar Die. sa se dizolve .. eu le-am propus sa ramana cu mine , iar ei mi-au spus
:D nu nu,ei nu sunt tradatori...(bogdy_real_love alias Shagon199 , sau mai bine zis ParaZiiTuL)
cat despre tine *noob* , pe langa ca esti noob,mai si semnalizezi..
in ~~SR~~ majoritatea cu drepturi is ratati(ma refer la joc..),sau altfel spus,toti noobii primesc drepturi,si apoi se mira de ce le este sters forumul sau le sunt concediati jucatorii ( :D ) . .
in alta ordine de idei,legat de numele topicului ( New power is rising...~~SR~~ ) .. eu zic ca mai bine nu ..
daca ramanea Die. cum era,erati pe nicaeri..
de la inceputul lumii am fost singu intre voi(bine,au mai fost cativa . . ParaZiiTuL - noob saracul,innobilat in primele 3 saptamani , 2-3 incepatori si 5-6 tradatori - care bineinteles au fugit in SR la primele atacuri),si inca mai sunt acolo . .
hartacusr.png


primesc atacuri de imi vine mie sa dau inchidere cont,dar ce sa zic,stau sa mai rad de voi umpic . . nemuritorul ulise e unul dintre noobii care da atac de curatare numai cu topoare
sau
si multe altele,nu numai de la el . . .

Inamici învinşi
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
1 KinGFlex 833.493
2 xXdragoshulXx 624.191
3 BReal 581.084
4 lmiulian 539.422
5 BallooO 527.379

si sunt singur intre ei . . .

in locul vostru . . . ceream inchiderea si stergerea topicului in cel mai scurt timp posibil :D

Bafta , tradatorilor !

:))))ma mir ca nu mai bagat si pe mine
 

DeletedUser

acuma sa ma bag si eu in seama asa ca un reincepator.

desi multi or sa va intrebati ca ce stiu eu despre ce se intampla pe aceasta lume? ei bine adevarat nu stiu multe ce se intampla aicea dar stiu destule despre *n0ob* alaturi de care am avut onoarea de a juca pe l4. Nu stiu care este modul lui de a juca pe aceasta lume dar pot sa va zic ca *n0ob* in felul lui de a juca a demonstrat (dupa parerea mea) pe l4 ce jucator bun este.

Iar despre situatia de fata, eu cred ca timpul va demonstra cat de buni si uniti sunt cei din ~~SR~~ si cat de bine pot face fata unor dusmani redutabili.
 

DeletedUser23664

fratilor ...iar inviem fantome ale altor lumi ?
haideti sa ne concentram asupra jocului de pe lumea 11 .
Ce mai zice alta lume despre ~~SR~~ si jucatorii ei :D ?


PS: Eu pe World 14 am avut 200 de sate si 2 milioane de puncte dar nu m_am laudat niciodata. (tocmai am facut_o ..... pentru safiron care crede ca 90 de sate e o realizare dupa 1 an de joaca)
 

DeletedUser20126

fratilor ...iar inviem fantome ale altor lumi ?
haideti sa ne concentram asupra jocului de pe lumea 11 .
Ce mai zice alta lume despre ~~SR~~ si jucatorii ei :D ?


PS: Eu pe World 14 am avut 200 de sate si 2 milioane de puncte dar nu m_am laudat niciodata. (tocmai am facut_o ..... pentru safiron care crede ca 90 de sate e o realizare dupa 1 an de joaca)

ioti..alt jmeker...(zmeu)...mvaii...bun....bafta cu 200 de sate...go go go..SR..;)
 

DeletedUser

~SR~ -ul nu prea îl cunosc foarte bine , dar mie cel puțin mi-a făcut o părere foarte bună , prin simplul fapt că a dus la dizolvarea tribului Die. !
În rest , vom vedea ce viitor vor avea , și ce vor reuși !
Să nu uităm că celor din ~SR~ le-au plecat jucătorii buni în Die. , fiind dărâmați psihic , iar dintr-o dată au revenit fenomenal .
Felicitări !
Dacă ar fi să-mi expun părerea despre viitorul lor ,părerea mea este că va fi un trib foarte bun , ce va face figura pe această lume .
 

DeletedUser23664

@ safiron
nu ma consider zmeu ...era doar o remarca la spusele tale ;) si incearca sa te cenzurezi ...ca daca te trimite moderatorul in vacantza ramane SR-ul fara sustinatori :D

@ Warzone
e posibil sa iasa ceva bun......daca o sa le permita timpul sa inchege si sa stranga putin randurile ;)
au potential ..... si au demonstrat_o cu Die. ;) dar sa vedem intr_un razboi mai "intens" .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

K~56

ziceti voi chiar *** tibul die. s-a dizolvat puteati reface si reinvita membri iar akm ce toti membri au plecat prin ~~sr~~ sau prin Wall k sunt pe primul loc acestia sunt jucatorii care alearga dupa pct DAR nu toti:D][/I
 

DeletedUser20126

faza e ca SR ul e grupat...muuult mai grupat decat wall ul...nui asa zmeilor?...si na...dupa parerea mea...vor fi multe de spus pe lumea 11..si in plus...am puncte putine ca nu prea ma pricep sa joc cu sate putine si materie insuficienta...dar cand satele vor creste...atunci strategia isi va spune cuvantul
 

DeletedUser7711

faza e ca SR ul e grupat...muuult mai grupat decat wall ul...nui asa zmeilor?...si na...dupa parerea mea...vor fi multe de spus pe lumea 11..si in plus...am puncte putine ca nu prea ma pricep sa joc cu sate putine si materie insuficienta...dar cand satele vor creste...atunci strategia isi va spune cuvantul




De ce ar fi Wall mai prost pozitionat ca alt trib ? Satele se pot sprijini in orice loc , baietii mei pot sa ia sate in orice loc . Timpul va spune cine si cum va fi mai bun in viitor . Pentru moment Wall e pe primul loc , si nu mar deranja daca ar cadea sub locul 20 sa mai scapam si noi de atentie ....
 

DeletedUser

~SR~ -ul nu prea îl cunosc foarte bine , dar mie cel puțin mi-a făcut o părere foarte bună , prin simplul fapt că a dus la dizolvarea tribului Die. !
În rest , vom vedea ce viitor vor avea , și ce vor reuși !
Să nu uităm că celor din ~SR~ le-au plecat jucătorii buni în Die. , fiind dărâmați psihic , iar dintr-o dată au revenit fenomenal .
Felicitări !
Dacă ar fi să-mi expun părerea despre viitorul lor ,părerea mea este că va fi un trib foarte bun , ce va face figura pe această lume .

eu nu stiu care parte nu ai inteles-o , dar ~~SR~~ -ul cu IQ-ul lor subunitar nu reuseau niciodata prin munca lor sa destrame Die. -ul.Greseala a fost a lui 1111@ care,dupa o serie scurta de atacuri a renuntat si,mai mult de atat ia cedat contul lui Safiron.Acesta , impins de la spade de The Paisan , NEMURITORUL ULISE , etc , a "fuzionat" cu tribul lor , adica ia trimis pe toti din Die. in ~~SR~~ . Lasii,tradatorii,fricosii,etc,au plecat acolo,in schimb eu,mi-am facut tribul meu,xT,unde mi-am invitat prietenii de incredere si adevaratii luptatori,care intr-un final au intrat in tribul de pe locul 1,evident,pentru ca sunt jucatori de locul 1.Cum scrie si la semnatura mea : "nu este o rusine sa ajungi la margine,este o rusine sa fugi la dusmani pentru a-ti salva satele !"
Ce era daca ma duceam si eu in ~~SR~~ inca dinaintea dizolvarii Die. -ului , cand ma implora NEMURITORUL ULISE de fiecare data cand le luam sat,sa ma duc la ei ?! dar totusi,nu am facut-o,si inca mai sunt pe harta :D


ziceti voi chiar *** tibul die. s-a dizolvat puteati reface si reinvita membri iar akm ce toti membri au plecat prin ~~sr~~ sau prin Wall k sunt pe primul loc acestia sunt jucatorii care alearga dupa pct DAR nu toti:D][/I


bai baiatule,despre tine chiar nu stiu ce sa spun.Daca esti the celt,da-ti foc . . daca esti vre-un junior dinala incepator,la fel,da-ti foc..te bagi si tu aiurea in discutii,si nici macar BBCodes nu stii sa folosesti :|

faza e ca SR ul e grupat...muuult mai grupat decat wall ul...nui asa zmeilor?...si na...dupa parerea mea...vor fi multe de spus pe lumea 11..si in plus...am puncte putine ca nu prea ma pricep sa joc cu sate putine si materie insuficienta...dar cand satele vor creste...atunci strategia isi va spune cuvantul


Strategia ? ca aia de pe lumea 5 , unde esti cu mine in trib?
Spuneam mai multe si despre tine,dar nu are rost sa intru in detalii . . bine ar fi sa nu ajunga si pe lumea 5 vre-un trib mai bazat pe langa tine,sa fugi dreq la ei la primele atacuri,ca si pe lumea 11 !
si,da,conteaza doar ce cred EU ! :D
 

DeletedUser

eu nu stiu care parte nu ai inteles-o , dar ~~SR~~ -ul cu IQ-ul lor subunitar nu reuseau niciodata prin munca lor sa destrame Die. -ul.Greseala a fost a lui 1111@ care,dupa o serie scurta de atacuri a renuntat si,mai mult de atat ia cedat contul lui Safiron.Acesta , impins de la spade de The Paisan , NEMURITORUL ULISE , etc , a "fuzionat" cu tribul lor , adica ia trimis pe toti din Die. in ~~SR~~ . Lasii,tradatorii,fricosii,etc,au plecat acolo,in schimb eu,mi-am facut tribul meu,xT,unde mi-am invitat prietenii de incredere si adevaratii luptatori,care intr-un final au intrat in tribul de pe locul 1,evident,pentru ca sunt jucatori de locul 1.Cum scrie si la semnatura mea : "nu este o rusine sa ajungi la margine,este o rusine sa fugi la dusmani pentru a-ti salva satele !"
Ce era daca ma duceam si eu in ~~SR~~ inca dinaintea dizolvarii Die. -ului , cand ma implora NEMURITORUL ULISE de fiecare data cand le luam sat,sa ma duc la ei ?! dar totusi,nu am facut-o,si inca mai sunt pe harta :D




bai baiatule,despre tine chiar nu stiu ce sa spun.Daca esti the celt,da-ti foc . . daca esti vre-un junior dinala incepator,la fel,da-ti foc..te bagi si tu aiurea in discutii,si nici macar BBCodes nu stii sa folosesti :|




Strategia ? ca aia de pe lumea 5 , unde esti cu mine in trib?
Spuneam mai multe si despre tine,dar nu are rost sa intru in detalii . . bine ar fi sa nu ajunga si pe lumea 5 vre-un trib mai bazat pe langa tine,sa fugi dreq la ei la primele atacuri,ca si pe lumea 11 !
si,da,conteaza doar ce cred EU ! :D

Stii:confused::confused: ce mai bine as fi junior decat sa plec si sa-mi las tribul balta daca atunci cand toti plecau in ~~SR~~ poate puteai sa faci un trib si ii invitai la tn si tot aia era fara 1111@ dar mai bine pleci in Wall ca doar sunt pe primul loc
 

DeletedUser

Da ma au vrut sa vina la tribul de pe rank 1, care e problema ta ? Macar ei nu s-au dus la dusmani...
Daca nu stii despre ce vorbesti, mai bine TACI ! Din cate vad, nu ti-a cerut nimeni parerea...
 

DeletedUser7711

Stii:confused::confused: ce mai bine as fi junior decat sa plec si sa-mi las tribul balta daca atunci cand toti plecau in ~~SR~~ poate puteai sa faci un trib si ii invitai la tn si tot aia era fara 1111@ dar mai bine pleci in Wall ca doar sunt pe primul loc


Inainte ca 1111@ sa se lase de joc , am vorbit cu el despre o posibila fuziune intre triburi [el venind in Wall cu cativa jucatori] din pacate el sa lasat de joc fara sa ma contacteze . Apoi mau contactat sklembar si KingFlex si am luat in Wall cativa jucatori [nu cu punctaj mare pentru ca eu nu pentru puncte joc] . Ei rezista si acum asediurilor si vor mai rezista , deoarece jucatorilor nu le'au pasat ca intra intr-o mare rosie ci vor sa continue acelasi razboi nu sa dea bir cu fugitii cum au facut altii doar de dorul de a mai avea satele . Baietii astia trebuie respetati nu paraziti ca voi care umblati din trib in trib doar pentru a mai ramane cu sate .
 

DeletedUser

:eek:daca ar fi asa ii admir dar tot ce am citit nu stiu ce sa mai cred:confused::confused:


si safiron parca era vorba de contul lui 1111@ si de tine nu zici nimic?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20126

abia m-am trezit..si acum cand am citit am ramas socat...
io nu am avut niciodata de aface cu 1111@...singura legatura dintre noi doi a fost atunci cand zis s facem academie...si m fost deacord...nici macar pe mess nu vorbeam cu el...asa ca nu stiu de unde pana unde mi-ar da mie contul...stiu stiu...kingflex...ca se asemanau ip urile...da sii care e faza nasoala...?io nu aveam net pe vremea aia...si ma rugam de unu de altu ..le-am dat chiar si parola...(e schimbata acum) sa poate sa intre la mine...
Sincer pe lumea 5...chiar facem o treaba buna in razboiul cu crazy...adica granitza din sud face cea mai buna treaba....sunt uniti si toate alea...deci nu ai ce sa-mi reprosezi de acolo
Inca o faza...nu ma asteptam sa zici una ca asta..adica stiu ca ne-am certat mai demult dar ma gandeam ca s-a linistit...nu am zis niciodata nimic de numele tau....nu stiu ce-ti veni....

Deci..ca incheiere...NU am avut de aface cu contul lui 1111@...si Kingflex tati....inghiteo pe asta...io NU sunt cainele lui Aliat...ca tine..intelegi tati?...bafta la peste..
 

DeletedUser

cainele lui ALIAT ?!
haha,asta a fost tare,trebuie sa ii arat postul,sa vedem ce parere are el despre asta :D
auzi acolo,cainele lui ALIAT =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus