New SDS Team

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Stiu ca sunt multi jucatori de speed care nu au o echipa constanta pe fiecare runda.
M-am gandit impreuna cu Takeshi Tikano sa facem o noua echipa pentru cei care nu au o echipa constanta , dar care sa indeplineasca urmatoarele conditii:

1. Sa fie online seara...Macar pana la 01:00...cel putin ;)
2. Sa aiba PP si sa poata intra cu premium pe orice runda. Macar 5 PP
3. Sa stie lucruri elementare despre speed...daca nu , va vom invata ;) noi
4. Sa aiba determinare :rolleyes:


Lista "membrii"

skem / ex - suez
takeshi tikano / Cipirus maximus

doritori...:eek:
:p

Contactatine pe privat ;):p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu cand intru...intru Intamplator si depinde langa cien cad pe harta..daca putem colabora ok..daca nu..singur..
 

DeletedUser

Ma baieti,nu v-ati gandit ca in majoritatea rundelor e loc doar pentru 3-4 membrii in trib,sau voi vrei sa faceti si 3-4 academii?
 

DeletedUser

Sunt runde in care e permis ca doar 2 playeri sa fie intr-un trib,va veti face academie?
 

DeletedUser

Şi dacă vreau şi eu, şi eu, şi eu, aaaaaaaaaaaa? :p
Doar că intru numai atunci când se pot ataca şi membrii tribului...))
 

DeletedUser4610

Cine are chef de misto, sa se duca la spam. Asta e topic serios, cine a vrut ne-a trimis mesaj privat, cine nu, ori n-a trimis ori a spamat in draci aici. Va place sa va bagati in seama?
 

DeletedUser

@Takeshi: va urez succes pe speed si imi pare rau ca nu am timp sa joc si eu cu voi...poate vom juca cateva runde cand am timp.

Nu ii baga in seama pe cei care fac off-topic se cred regi pentru ca au castigat cateva runde speed de parca au castigat Liga Campionilor :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus